Ev Satın Alsanız Annenize mi, Kayınvalidenize mi Yakın Olurdu?

Başlatan Balböceği, 05 Eylül , 2010, 23:36:47

« önceki - sonraki »

tweety0555

bu soru tam benlık neden mı ben tam ortada oturuyordum ıkısıde esıt uzaklıkta ıdı  amasyada kayınvalıdemler samsunda annemler aa esım ısrarla samsun a tayın ıstedı ve samsun a yerlestık ve annemın dıbınden ev tuttuk ama oyle zırt pırt gıdıp gelmeyız babamda tembıh ettı zaten ..ama her ısıme kosuyor allah razı olsun zaten cocugada o bakacak rahat olacak benım ıcın ınsaalh...tabııkı kayınvalıdemın tepkısını sormayın...bırde babsını daha yenı kaybettı esım ona ragmen samsun ıstedı...bense hıc ama hıc ıstemedım hemde hıc...ama nasıp buradayız...sımdı satılık ev arıyoruz gene anneme yakın ;D

DER!N

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Sanki icimi bilmis gibi bugun esim evimiz annenin yaninda olsunn zirt pirt gidermiydin dedi  :k06:
bende emin ol en oyle bisey olmazdi dedim varsayalim dedi varsayilan biseyde olmaz dedim  :cildir:

HASRET!M S@N@

ben ikişsinede yakın olsun dedim ama bugün ev tuttuk ortada yine ama annemlere daha yakın gibi

___kıymık___

vallahı ikisiylede asla aynı muhtarlıga kayıtlı olmak istemem :ehi:

ama anneme yakın olamayı tercıh ederım :k06:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Benim annem dediki Mutlu ol gurbette ol dedi tutttu duasi  :y25:
ayni sehirde hem kayinvalideye hemde anneme yakin olmasini isterdim ama sehirde diyorum
simdi ne anneme nede kayinvalideeye yakinim  :k06:

DENİZGÖZLÜM81

her ikisinede aynı mesafede olmak istiyorum ama kaynanamlar mersinde annemler ve ablalarım burdalar gidip geliyoruz birbirimize

miray

ay aman ikisinede uzak olsun esimle ikimizin huzuru için  ::)

DİLVİN

kayınvaldeme yakın olsun şimdilikkk amaaaaa

çağlara o bakıyorda :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

annem daha sabırsız benı tanıyanlar bılır kayınvaldemden ne çektığımı

ama annemde az değildir yanı mesela kayınvaldem söz laf edıyor  ama yınede ıyı bakıyor

annem bakmazdı  :-\ sabrı tükenmış artık annemın
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

SABIRTAŞI

AYNEN BENDE İKİSİNEDE YAKIN OLMAK İSTEMEM....AMA YAKINIM MALESEF HEMDE 4 SOKAK AŞAĞIDALAR...... ::) ::) ::) ::)

βαlκιz

eşim ev yapıcak hemde kaynanamın evinin dibine göt göte olcaz yaniii
eşime diyorum yapma zahmet etme gidelim birlikte yaşayalım ananla daha iyii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 06 Eylül , 2010, 23:41:13
eşim ev yapıcak hemde kaynanamın evinin dibine göt göte olcaz yaniii
eşime diyorum yapma zahmet etme gidelim birlikte yaşayalım ananla daha iyii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:suclu: :suclu: :suclu: :suclu: o zamana kaynanan akillanir  :ehi:

βαlκιz

hiç sanmam
onla yan yana olmak neysede görümcemler oraya geldikce onları görmek istemem  :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: