Eşiniz Yemeğinizi Beğenmezse ?

Başlatan nesrin_beyza&berrin, 30 Ağustos , 2010, 19:24:38

« önceki - sonraki »

FeHi

Valla benim ki ilk başlarda garipsiyodu ama şimdi alıştı seve seve yiyo, Hem napim Ben Adana'lıyım yemeğimiz salçalı acılı hafifte yağlı oluo bembeyaz yemekler yapamıom Valla :k06:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: aşkitoom - 02 Eylül , 2010, 23:30:37
arkadaşlar yoğurt çorbasının özelliği sürekli kaynayana kadar karıştıracaksın,tarifi var.ben çok iyi yaparım.öle internetten falan değil,annemlerden öğrendiğim...isterseniz yazabilirim...

yaz canim iyi olur bende pek ayarini yapamiyorum 5 kisilik tarife gore yazarsan sevinirim :opucuk:

DİLVİN

sağolun kızlar yarın dediğiniz gıbı deneyelım bakalım
ınş. bu sefer kesılmez  :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: angel81 - 01 Eylül , 2010, 10:01:14
selmanin anlattiklarina bende guldum vallah  :laughing7: yogurt corbasini ben bi kez tek basina yapiyim dedim sanirim tek beceremedigim seymidir nedir benimde :D tanelerini sonradan katmistim yogurt kesildi. hepsi cumburlop copeee  :suclu: esim neyseki yogurt corbasini sevmiyorda ordan yirtiyorum  :binkybaby: birde sanirim ocagi kapattiktan sonrada az karistirirsan kesilmiyormus. isin garibi ben bekarken annemlerde yapiyordum oluyordu bu corba. esimin ahimi tuttu nedir  :k06:

buarada GülfeR_  pilavi kimi kuru yapar kimisi lapa, yani o aradakini  yakalamak lazim :D mesela benim bir arkadasin annesi pilavi soguk suyla yaparmis, bu yuzdende hep lapa olurmus. birde olcu kullanmazmis. ben pilavi hayatta olcusuz yapmam mesela, annemden oyle gordum ogrendim.

Hmmm

Lapasını kurusunu bilmem, soğuk suyla da yaparım sıcak suyla da ölçü kullanmam bazen suda bekletirim bazen bekletmem tane tane olur pilavım her zaman.
Şansa tutuyor demekki  :k06:

serra_emine

Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Eylül , 2010, 12:16:33
YAPTIĞIM HERŞEYİ SEVE SEVE YER BASİT Bİ YEMEK SALATA BİLE OLSA CANIM ASKIM BENİMMMM :love9:
valla demet sızın her konuda ıletışımde anlayışda maşallahınız var kız :nazar: :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ırmak184

eşim genelde yemeklerimi begenir,güzelde yaparım  :k06: arada begenmedigi olabilir tabiki profosyonel ascı degiliz sonucta  :-\

SABIRTAŞI

KENDİMİ ÖVMEK GİBİ OLMASIN GÜZEL YEMEK YAPARIM EŞİMDE ÇOK BEĞENİR YEMEKLERİMİ....BAŞKA YERDE YEDİMİ EŞİMİNKİNE UYMAZ DER....GERÇİ TÜM AİLEM AKRABALARIM ARASINDA BENİM YEMEKLERİM MEŞHURDUR LEZZETİ....ALLAH VERGİSİ ANAMIN KARNINDA ÖĞRENMEDİM YAPA YAPA YILLARDIR UZMANLAŞIYOR İNSAN İŞTE....

βαlκιz

yogurt çorbası ve pilavı süüüper yaparım
komşum üst katta anneanne bile misafiri gelcekleri zaman bana yaptırır  :basardim: :basardim: :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

vavv
azıcık barı yakında olsaydın kızzz
daa guzel yemeklerınden yemeye gelseydı :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: serra_emine - 03 Eylül , 2010, 23:26:06
Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Eylül , 2010, 12:16:33
YAPTIĞIM HERŞEYİ SEVE SEVE YER BASİT Bİ YEMEK SALATA BİLE OLSA CANIM ASKIM BENİMMMM :love9:
valla demet sızın her konuda ıletışımde anlayışda maşallahınız var kız :nazar: :nazar:

öyleyiz canım gerçektende teşekkürler

esra18

ay burdakılerın hepsı marıfetlı valla masllah bende yenı gelın olarak kendımı ovcek bısey bulamıorum dogrusu :D

βαlκιz

bende çocuklar dogdugundan beri yemek yapıyorum
önceden hep makarna çorba  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızartma
şimdi çocuk var mecbur yemek yapıcam

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 04 Eylül , 2010, 14:38:44
bende çocuklar dogdugundan beri yemek yapıyorum
önceden hep makarna çorba  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızartma
şimdi çocuk var mecbur yemek yapıcam
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Kiz biliyonya esime yemek gonderiyorum 2 gundur ne gonderecegimi solememistim
herifin onune kuru fasulye pilav gelmis ordaki calisanin karisi gondermis diyorki sen gonderdin diye yedim ama diyor pilavin senin olmadigini anladim diyor dedimki yemeklerimi begeniyon o zaman didim evt dedi normalde hic demezki eline saglik diye bende derimki insan bi eline saglik der derim afiyet olsun der  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 01 Eylül , 2010, 05:00:53
benim eşim görüntüsü güzel degilse yemezzz  :violent1: :violent1: :violent1:
yani bakar gözleri beğenmezse yemez beyefendi  :ehi:
hiç yemedigi bişeyi bile yapınca yok ben onu yemiyorum der
ulan anan mı yapmış daha önce sana bunu ye iştee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
mesela bugun ilk defa patlıcan salatası yaptım yogurt mayonez falan
yesene dedim yok ben ondan yemiyorum
e tadına bak yok yok dedi bende yemezsen yeme zaten iyi yapamamışım dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ilk defa olunca  :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: