28 Nisan , 2024, 01:27:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

kızlar beni bu listeden çıkarın takip edemiyorum çünkü  :y25: kimsenin vebalini almak istemem  :y25: biliyosunuz dua paylaşımları yapıyorum ve onları takip ediyorum yetişemiyorum hepsine hakkınızı helal edin..Ayrıca okuduğumuz Ya Varis Esma'sı yarın cuma namazı vakti kabe'de dualanacak inşaAllah  :) Rabbim kabul etsin..

ORNA

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım senin adın listede varmı da? ben göremedim yoksa yazalım kalkman şart değil sonuçta biz kalkıyoruz hepimize dua ediyoruz kalkamayanları hariç tutmuyoruz.... adı söyle de yazalım

GÜL GÜZELİ

canım asli sevdanın- ayşegül yazıyo o benim  :) herkes ismimi aslı sanıyo diye nickimi değiştirdim..ama dediğim gibi kimsenin hakkına girmek istemem çünkü takip edemiyorum sizin gönlünüzden nası geçiyosa öyle yapın  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 22 Aralık , 2011, 16:13:51
canım asli sevdanın- ayşegül yazıyo o benim  :) herkes ismimi aslı sanıyo diye nickimi değiştirdim..ama dediğim gibi kimsenin hakkına girmek istemem çünkü takip edemiyorum sizin gönlünüzden nası geçiyosa öyle yapın  :opucuk:

kendi adıma sana gönülden dua ediyorum için rahat olsun

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: happines - 22 Aralık , 2011, 16:26:30
Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 22 Aralık , 2011, 16:13:51

kendi adıma sana gönülden dua ediyorum için rahat olsun

Çok sağol canım Rabbim razı olsun  :opucuk:

suzannn

gülgüzeli ayşegül içinden sana dua etmek istemeyen çıkcağını sanmıyorum ama ismin kalsın sen okadar şeylere vesile oluyorsun

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 22 Aralık , 2011, 16:44:04
gülgüzeli ayşegül içinden sana dua etmek istemeyen çıkcağını sanmıyorum ama ismin kalsın sen okadar şeylere vesile oluyorsun

sağol canım Rabbim razı olsun  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

Bu arada bebek isteyenler için 2. dua paylaşımını başlatıyorum :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 22 Aralık , 2011, 16:44:04

dimi yaaa ayşegül sen nerelere vesile oluyorsun.. senin adına dua etmek kimseye zor gelmez

<<<betty>>>

arkadaşlar hayırlı geceler hepinize  :flowers:
ben azönce namazımı kıldım ve duamı ettim, Allah kabul etsin inşallah  :amin:
saat 2 yi bekleyemedim, çünkü inanılmaz yorgun ve uykusuzum,
eğer yatsaydım da kalkamazdım büyük ihtimalle...

şu mübarek gecenin hürmetine Rabbim ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin,
listemizde bulunan ve bebek isteyen tüm arkadaşlarımıza en kısa zamanda sağlıklı gebelikler ve
hamile olan arkadaşlarımıza da sağlıkla ve kolaylıkla meleklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

suzannn

ยรlคภ๓คz göภlüm

nerdeyse kalkamayacaktım gece oğlum yanında yatmamı şstedi yanında uyuyakalmışım eşim 02:00 de geldi alarm çaldı diye uyandırdı

suzannn

BENDE HİÇ YATMADIM MİSAFİRİMİZ VARDI ABLAM GELDİ ODA HAMİLE 5. AYINA GİRDİ FALAN GECEYE KADAR KONUŞTUK FALAN SONRA GİTTİLER BENDE Bİ BAKTIM SAAT 2 Yİ GEÇMİŞ HEMEN KILDIM DUA ETTİM SONRADA YATTIM 9 DA ZOR KALKTIM VE HALA GÖZLERİM KAPANIYOR