20 Nisan , 2024, 00:40:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

afram

kalıktım arkadaşlarda bişey sorucam daha doğrusu bi önerim var sabah 4-5 arası yanı seher vakti daha güzel değilmi  :icon_scratch:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

esracım

olabilir afram arkadaşlarla fikirbirliğine varalım.bundan sonra 4 te kalkabiliriz.

kuzucuk

20 Ocak , 2012, 23:59:25 #632 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2012, 00:01:25 kuzucuk
arkadaşlar ben de dün gece ve bugün herkese çok dua ettim inşallah listedeki bütün arkadaşlarımızın bir bir güzel haberlerini alırız  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: aslında sabah namazına yakın bir vakitte kalkıp hem teheccüt namazını kılarız hem de azızık bekleyip sabah namazını  ;)  :) daha iyi olur aslında arkadaşlar gece 4 de kalksak bana da uyar   :hello2:

GÜL GÜZELİ

Rabbim kabul etsin kızlar ben pek uyamıyorum size kusura bakmayın ama hergün dualarımdasınız hepiniz isteyen herkes için dua ediyorum Yüce Mevlam en kısa zamanda umduklarımıza nail eylesin inşaAllah  :love9:

afram

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 20 Ocak , 2012, 15:46:33
olabilir afram arkadaşlarla fikirbirliğine varalım.bundan sonra 4 te kalkabiliriz.
bence mantıklı olan o sehar vakti tüm dua kapıları açıktır

ยรlคภ๓คz göภlüm

ama dörtte kalkınca bir de sabah namazı için de kalkmamız gerekir yakın zamanlar  o zaman sabah namazında dua etsek

afram

esracım

ama herkesin sabah namaz vakti bir olmuyor.doğuda daha erken vakitte iken batıda daha geç oluyor.saat farkını ne yapacağız.her kafadan bi ses çıkıyor :laughing7: sanki işi bulandırmış gibi hissettim kendimi.siz fikir birliğine varın bana uyar.siz ne derseniz ben yaparım hanımlar.

suzannn

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslında sabah namazı vakti sürekli değişiyor bir de bölge  arası imsakiye farkı var.... bence yine gece belli bir saatte kalkalım sabah namazına kalkanlar da ayrıca namazdan sonra dua etsin.

suzannn

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım iyi de beşte kalkınca kırk dakika sonra namaz vakti geliyor  uyusan da değmez beklemek de zor ama yine de siz bilirsiniz bu akşam kalkamayacağım

kuzucuk

ayşecim bence de 5 uygun o zaman herkese uyarsa bugün 5'te kalkalım

kederli

kızlar hakkınızı helal edin ben kalkamadım o saatlerde dua ettim ama tedaviye başladım kalkamadım..hakkınızı helal edin neolur

suzannn

ARKADAŞLAR BU GECE KALKIYORUZ DİMİ HEM MEVLİD KANDİLİ İÇİN BİRBİRİMİZE DUA ETMEK İÇİN KALKALIM