Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

19 Kasım , 2012, 11:31:50 #690 Son düzenlenme: 09 Aralık , 2012, 23:11:06 güzgüneşim
1- meleğimi istiyorum -Sıla
2- güzgüneşim      - Ayşe
3- masal12-Armağan
4-Kuzucuk-Leyla
5- Destina06-Şule
7-papatyam-Suzan
8-Mutluluk- Saadet
9- Moonlight-Aynur

10-Kübra34- Emel   

11-Ayy- Ayşe           
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

kızlar ben bu dua etmekten bişey anlamdım açık açık yazın ne duası ediyoruz  gecemi kalkıyoruz  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

CAN TANEM

Ayşecim özellikle persembeyi cumaya baglayan gece kalkıp dua ediyoruz burdaki isimlere bu gece ben kalkacagım inşallah Rabbim kabul etsin  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayy - 06 Aralık , 2012, 17:43:42
kızlar ben bu dua etmekten bişey anlamdım açık açık yazın ne duası ediyoruz  gecemi kalkıyoruz  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
canım perşembe geceleri 02:00 de kalkıp iki rekat namaz kılıp arkasından dua ediyoruz

ยรlคภ๓คz göภlüm

alarmı kurdum nasıl olduysa çalmadı ya da eşim çalınca hemen kapattı... sabah namazında hepimiz için dua ettim

ayy

kızlar benide ekleyin bu perşembe başlayım bende.yalnız bana ikikez dua edin ikiz olsun  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
bişey daha sorucam ben genelde gec yatarım uyumamış olursam saat ikide ve öyle namaz kılıp duamı etsem olurmu :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım Allahım gönlüne göre sağlıklı ikiz bebekler nasip etsin... canım uyumadan da olur herhalde... ben de inşl. gelecek hafta kalkabilirim

ayy

inşallah ayşecim Allah razı olsun.senin göbüşüne doğru ilerliyordur şuan meleğin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

kızlar ben regl oldum dün akşam kalkamıcam bu gece :y25: :y25: :y25: :y25:
beni eksik etmeyin olurmu :amin: :amin: :amin:
inşallah bitince katılırım :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

Allah izin verirse ben kalkmaya çalışacağım canım her zaman dualarımdasın zaten sen şule saadet ayşe Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah...

ayy

aynurum Allah razı olsun kuzum rabbim dualrımızı kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayşem ben o saate yatmıyor oluyorum genelde ama dua edemicem :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
bende içimden gecircem artık bu hafta  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

CAN TANEM

13 Aralık , 2012, 16:10:30 #703 Son düzenlenme: 13 Aralık , 2012, 16:19:10 moonlight
Alıntı yapılan: ayy - 13 Aralık , 2012, 16:08:20
aynurum Allah razı olsun kuzum rabbim dualrımızı kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayşem ben o saate yatmıyor oluyorum genelde ama dua edemicem :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
bende içimden gecircem artık bu hafta  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
İlla namaz kılmaya şart değil canım Adetli olsanda normal abdest al seccadenin basına otur içinden her türlü duanı yap yine Rabbim kabul etsin inşallah...

ayy

aynurum regliyken abdest alınırmı ki bilmiyordum :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ama içimden kalben tesbih çeker isimleri söyler duamı ederim diyordum olmazmı :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: