27 Nisan , 2024, 11:25:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

CixY

benim eltim yok henüz ama iyi anlaşırız heralde..
kaynım evlenmiyor ki..
ah bi evlense kaynanam birazda diğer gelinle uğraşsa :ehi:
var mı tanıdığınız biri  :suclu:

goncagul

ıkı eltım var bırı hemsıre onla pek gorusemıyoruz ama cok ıyıdır
kucuk kaynım henu evlı degıl bakalım nasıl olcak ama onla anlasırım ben

oozge

BEYAZ_KELEBEK

valla 2 eltim var büyüğüyle aram çok iyi.arkadaş gibiyiz hem yardımlaşırız hem gerektiğinde birbirimizi uyarırız.ben 2.gelinim.3 için aynı şeyleri sayamıycam.görünüşte çok iyi çok sevecen ama bana yapmacık geliyor işte.belki sorun bende bilmiyorum ama sahte davranan öle nabıza göre şerbe veren türden insanlarla yapamıyorum ne yapim  :dontknow:
biz olduğumuz gibiyiz çünkü ve konuştuklrımız aramızdadır ama sölediğim şeyi herkes duyabilir  :k06: :k06: :k06:

öslem

Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 08 Mayıs , 2009, 12:15:29
valla 2 eltim var büyüğüyle aram çok iyi.arkadaş gibiyiz hem yardımlaşırız hem gerektiğinde birbirimizi uyarırız.ben 2.gelinim.3 için aynı şeyleri sayamıycam.görünüşte çok iyi çok sevecen ama bana yapmacık geliyor işte.belki sorun bende bilmiyorum ama sahte davranan öle nabıza göre şerbe veren türden insanlarla yapamıyorum ne yapim  :dontknow:
biz olduğumuz gibiyiz çünkü ve konuştuklrımız aramızdadır ama sölediğim şeyi herkes duyabilir  :k06: :k06: :k06:

canım yeri gelince insanları kafana takıp sorun yapmaktansa kendine, nabza göre şerbet verip zamanını zehir etmemek bence en doğrusu. çünkü herkes bizim gibi düşünmüyor vee bu nedenle özlellikle eşimizle sorun yaşıyoruz.
benim eltim yok ama 2 görümcem ve kaynanam bana yetiyor saolsunlar. önceden nasılsam öyleydim. aslında hala öyleyim. ama tek fark hıııı haklısın diyip bildiğimi yapıyorum. ne ben üzülüyorum nede kocişim  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 12:07:21
elti demeyın bana  :tongue3:

bebem senin elti zaten uzakta zararı olmaz sana  :k06:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

oozge

OLAMAZ OLURSA YOLARIM BEN ONU ÇİKİN ŞEY SURATSIZ MEYMELETSİZZZZZZZZZZ   :violent1:

öslem

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 12:40:29
OLAMAZ OLURSA YOLARIM BEN ONU ÇİKİN ŞEY SURATSIZ MEYMELETSİZZZZZZZZZZ   :violent1:

ne oldu neden bu kadar sinirlendin sen eltine bakalım

oozge

AMAN NE YIPRATCAM SİNİRLERİMİ ONUN İÇİN.
BISEY OLMADI MUHATTAP OLMAM ZTN ONLA BEN YUSUFTA ASLA YUZGOZ ETMEZ.SEVMIO ZTN YENGESINI O KONUSUR BENI KARISTIRMAZ.EMİNİM.
AMA SURATSIZ YAAA DENIZ ABI BILE SLM VERIO TANISIO BENLE O GORUNMUO BILE SESI GELIO AMA GORUNTU YOKKKK
BI KAFASINI EGIP MRB. ÖZGE DIYEMIYO
NOTU VERILDI YANİ ELTİNİN :icon_thumright:

öslem

msn dednmi konuştunuz canımmmm

allah allah derdi ne soğuk nevale ne diye sana böyle davrandıkiiiiiiii  :violent1: :violent1:

aman iyi bak sen anladın baştan. bundan sonra ona göre devam edersin kusum  :k06:

KybeLe

Şuanda 1tane eltim var onunlada çok iyiyiz yaş olarakta aynı yaşta olduğumuz içindir belkide. Herşeyi konuşuruz,sürekli birbirimizi ararız. 2tane kaynım var bekar bakalım onların hanımları nasıl olacak ,en büyük yenge ben oluyorum bu arada   :hieyt: :occasion14:en büyüğüyle ben evliyim  :suclu:
Oğluşuuumm :)

öslem

ayyyyy ayça ne güzel bol erkek evlatlı bir aileye gelin gitmişsin. ben ilk ve tek gelinim. ama bu konu beni çok sıkıyor. avatajlarının yanı sıra dezavantajlarıda ok. tek erkek evlat diye gözlerinin önünden ayırmak istemiyorlar. yine eltiler dışarıdan. ama kaynana eşinin annesi. bu nedenle ben deliriyorum.  :cildir: :cildir: :cildir:

bide üstüne tuz biber 2 görümce  :cildir: :cildir: :cildir:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: öslem - 08 Mayıs , 2009, 12:20:03
Alıntı yapılan: BEYAZ_KELEBEK - 08 Mayıs , 2009, 12:15:29

canım yeri gelince insanları kafana takıp sorun yapmaktansa kendine, nabza göre şerbet verip zamanını zehir etmemek bence en doğrusu. çünkü herkes bizim gibi düşünmüyor vee bu nedenle özlellikle eşimizle sorun yaşıyoruz.
benim eltim yok ama 2 görümcem ve kaynanam bana yetiyor saolsunlar. önceden nasılsam öyleydim. aslında hala öyleyim. ama tek fark hıııı haklısın diyip bildiğimi yapıyorum. ne ben üzülüyorum nede kocişim  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Mayıs , 2009, 12:07:21
elti demeyın bana  :tongue3:

yok okadarına alıştım artık.iime gelmeyni tartışmıyorum bile zaten neye ne tepki vericekelrini çok iyi biliyorum.de benim kaynana böle pohpohlanmaktan çok hoşlanır bende onu yapamıyorum işte.aaaaaaa içimden gelmiyor canım :dontknow:

küçük elti kızsa bile gülüyor yada ne bilim kendi farklı düşünürken  hemen başka bişi sölüyor şirin görünmek için bukadarını abartı işte

öslem

aman beyaz kelebek boşver elti yine dışarıda kalacak. nasıl davranıyorsa davransın. demek iyi oyuncuymuşşşşşşş  :ehi:

oozge

özlem evet bıtanem msnde konustuk camerada eee baska care yok Almanyadalar   :D

KybeLe

Alıntı yapılan: öslem - 08 Mayıs , 2009, 13:01:36
ayyyyy ayça ne güzel bol erkek evlatlı bir aileye gelin gitmişsin. ben ilk ve tek gelinim. ama bu konu beni çok sıkıyor. avatajlarının yanı sıra dezavantajlarıda ok. tek erkek evlat diye gözlerinin önünden ayırmak istemiyorlar. yine eltiler dışarıdan. ama kaynana eşinin annesi. bu nedenle ben deliriyorum.  :cildir: :cildir: :cildir:

bide üstüne tuz biber 2 görümce  :cildir: :cildir: :cildir:

evet valla bol erkek 3 tane kaynım var ama hiç görümce yook :D ay evet canım tek olmakta zordur iyi yanları olsada dediğin gibi vallahi. Görümcedemi var hemide 2dene heh  :cildir: :cildir: :cildir:
Oğluşuuumm :)