Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

oozge

:k06: :k06: :k06:
boğdun kızı yani :k06: :k06: aferım walla bu dha 1.ci tur
kız bıkerede sen cagır evıne ve yemege cagır. oda 2.ci tur olsun artık 3.cüde temelli küser zaten :k06:

aidata

yok canım hıc kendmı yormayayım. ben gıderım bır kac hafta sonra bıorde onun evınde ıcer bogarım. ama evıne gıdersem suyumu bıle ayagıma ısteyecegım. bırazda o bana hızmet etsın  :violent1:
İyi olmak kolaydır zor olan adil olmak

oozge

aidata

Benıde bu hale getırdıler ya kutluyorum zaten. eee sende yokmu eltı

öslem

canımmmmmmm çok sevindim yazdıklarını okuyunca  :hieyt:
bak ne güzel kocişte sana destek çıkmış. dediğim gibi yani sen kocişle iyi ol o zaten senin hep yanında olur. nabza göre şerbet yaniiii  :icon_thumright:

canım özge evli değil. forumun tek bekar tatlısı o  :love9:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

aidata

:):) bekar talı demekkı. oh oh sımdıden alıyor tuyoları keske bende bekarken gırseydımde suanakadar pısmıs olurdum. vallahı ozlemcım dedıgın herseyı yaptım bakalım devamı ne olacak  :hieyt: 

oozge

işde geldım burdayım kulaklarım çınlatıldı bı ugriim dedim.

aidata evet cnm bekarım ben henuz tüyolarıda guzel kapıyorum.da aıledende var tecrubeee

bnm eltı var yok arası bısey varda almanyada yaşıolar. gelmıyolarmışta.gelırlersede  hihi hihi yaaparız 2 guncük sonra gıder ztn. ama attırmasın tepemın tasını walla çekemem elti melti çenesi trıbı.
hem kayınvalıdeme bn dha yakın olurum ınş. o uzak ya cunku bn tek gelın gbı bısey olucam

aidata

aman cokda yakın olma. valla tek gelın olarak sefayı surersın ama cefayıda cekebılrısın canım. sonra bısey olunca postalayanında olmaz. ama bazı kaynanalar var valahı gelını tepsıyle cay ıkram ederken kızın elını oksuyor saol yavrum dıyor ıcten ıcten. bızı bole kaynana teget bıle gecmedı valla. darısı basına o zmaan

oozge

ya inş. öyle olur bnmkıde cnku ben aşırı kinciyim,eger aksılık yaparsa bana bende tamamen bıter butun ılıskı kayınvalıdeyle e budefa evdede huzurum kaçar eşimle. ıyıce ortalı kkarışır ozman. oyuzden hep dua edıyorum iyi olsunnn dıye.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sorma valla aidata cım nerde biz o şans biz çay verırken kimbilir aklından ne şeytanlıklar geçiriyorlardır bir çemle

taksamda düşse falan  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

aidata

vallahı ole ben kaynanamlara gıtmeden kocama aratırım cayı yapsnlar gelıyoruz derım oda yazık ara. gıttgımde cay hazır olur ama dedım ya kalkıpta kendım almam. mutfaga gırersem hıcbırseyı bulamıyormus gıbı yaparım . eskıden heryere gırer cayını hazırlar koltuktan kaldırmaz sekerını bıle karıstırrı verrıdım ama son bır kac aydır salaklaşömıs numarası cekıyorum. ahh eltı ahh senınde yakındır hakkından gelmek. eltım hıc kalkmaz yerınden ama eve geldıgınde mutfagıma gırdı cayını doldurdu selpak aldı (ilk kez geldi) rahatsız olayım dıye yapıyor bende dedımkı o rahtasız oldun baktım mutfaga gırıyor odaya geklınce ardından ben gırıyorum. baktım bayoya gıdıyor o odaya gelınce ben banyoya gıttım. takıp edıyorum ayagı  :toothy10:

öslem

ya eltim yok rahatım  :laughing7:
hoş yeri gelince tek gelin olmakta çok zorrrr. kaynanama diyorum yap bir çocuk daha ama dinlemiyorrrrrrr  :ehi: :ehi:
valla kaynana olayına gelincede artık o kadar üste çıktımki kaynanam çekiniyor benden.  ;D bende rahata aldım kendimi. tabi kocişinde çok etkisi var bunda. yani benim arkamda oldu hepppp. işte aşığım kocama böyle yapınca dahada aşık oluyorummmmmm  :love9: :love9:

oozge

öslem

evettttttttt  :love3: :love3:
napim ya kociş annesini susturunca ok aşık oluyorum onaaaaaaaa  :toothy10: :toothy10:

aidata

kocıler onemlı ama odak olmamalı demı ozlemcım  :muzz: elimizden sopayı eksık etmemeız lazım  :violent1: