İlk Gördüğünüzde Eşinizin Nesine Vuruldunuz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 04 Ağustos , 2010, 00:14:07

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ilk gördüğünüzde eşinizin neresine vuruldunuz? :love9: :love9: :love9: :love9:

gözlerine bakışına  :love9: :love9: :love9:..  bırde uzun ince ellerine  :love9: :love9:

su1023

Balböceği

gozlerine ellerine terbiye oturusuna ayaklarin bembeyaz corabinaaa  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Balböceği

evt 2  2 bucuk senedir esimi tanirim 1 senedirde evliyiz daha renkli corap girdigini gormedim  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 04 Ağustos , 2010, 00:43:05
evt 2  2 bucuk senedir esimi tanirim 1 senedirde evliyiz daha renkli corap girdigini gormedim  :ehi:
benımkı de beyaz gıymez kumaş pantolun gıydıgı için pantoluna uygungenelde sıyah  gıyer  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 04 Ağustos , 2010, 00:44:25
benımkı de beyaz gıymez kumaş pantolun gıydıgı için pantoluna uygungenelde sıyah  gıyer  :k06: :k06:
ne guzel aslinda bende kumas pantolon giyeni severim benimki bir dugunde giydi o giyis istee  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 04 Ağustos , 2010, 00:46:33
ne guzel aslinda bende kumas pantolon giyeni severim benimki bir dugunde giydi o giyis istee  :ehi:
işle alakalı gıyımde senınkı rahat olması gerekıyor ondan spor gıyınıyor  ;) benımkısı tam resmı
kız hayatda spor gıymez bende gıysın ısterım alışmış ondan mı ne gıymıyor  :-\ :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 04 Ağustos , 2010, 00:49:18
Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 04 Ağustos , 2010, 00:46:33
işle alakalı gıyımde senınkı rahat olması gerekıyor ondan spor gıyınıyor  ;) benımkısı tam resmı
kız hayatda spor gıymez bende gıysın ısterım alışmış ondan mı ne gıymıyor  :-\ :-\
dedigin gibi hem isten hemde aliskanlikkk  :icon_thumright: :icon_thumright: simdi benim hayatta kumas giymez hep spor giyerrr aman oda iyi kumasi utulemek gibi gicik bisi yok  ???

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hem de ne gıcık hayatımda kumaş utusu nedır bılmezdım iş başa duşunce ögrenıyorsun arada kuru temızlemeye verıyorum
onlar bıle benım gıbı guzel utulemıyorlar
haftasonu olunca kaç saatım utuyle geçıyor  :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 04 Ağustos , 2010, 00:56:02
hem de ne gıcık hayatımda kumaş utusu nedır bılmezdım iş başa duşunce ögrenıyorsun arada kuru temızlemeye verıyorum

:cildir: :cildir: :cildir: bide onun gomlegi vardir aman sibosum dusununce sinirleniyom haaa  :cildir:
kolay gelsin sana anam  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

valla kizlar ben ilk gordugumde hicbiseyi dikkatimi cekmemisti ama konustukca sozleri dusunceleri konusma tarzi oyle bi etkilediki zamanmla asik oldum kocisime  :love9: sonradan farkettim boyunun uzunlugunu gozlerinin cimen yesilligini sari saclari hafif sari kirli sakali aklimi basimdan aldi valla  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 04 Ağustos , 2010, 00:57:27
Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 04 Ağustos , 2010, 00:56:02

:cildir: :cildir: :cildir: bide onun gomlegi vardir aman sibosum dusununce sinirleniyom haaa  :cildir:
kolay gelsin sana anam  :k06:
sagol canım artık gomleklerı saymıyorum elım hızlandı otomatıge baglanıyorum
utu masasını klımalı odaya getırıyorum muzık acıyorum kendımden geçıyorum  :k06: :k06:

Balböceği

oh ne guzel   ben utude su derdine gicik olurdum allahtan utum yeni cikan su tabanli utuden  ;D

♥ღвüşяαღ♥