28 Nisan , 2024, 17:33:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İlk Gördüğünüzde Eşinizin Nesine Vuruldunuz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 04 Ağustos , 2010, 00:14:07

« önceki - sonraki »

Demet_dk

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 24 Eylül , 2010, 02:29:36
ilk telden resim yolladı

ıyyyy dedim biraz sapık tipi var dedim içimden  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sonra ilk karşılaşmada baktım gözleri harikaa bakışı beni etkiliyo  :love9: :love9: :love9:

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bi bilsem neyine vurulduğumu   :ehi: :ehi: :ehi:
hala bilemiyom
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

oslemturgay

gülüşüne heyecandan titreyen sesine ve kız eli gibi olan ellerine ve hayran hayran bakışlarına bembeyaz dişleriyle gülüşüne  daha daha  nelerelerine :p öldümmmmmmmmmmm bittimmmmmmmmm eridimmmmmmmmmmm   :hieyt:

aydinays

Ben eşimin ilk görüşte hiç bir şeyine vurulmadım. O beni çok istedi. Çok inatçıydı aldı sonunda. Ama sonra tertemiz kalbine ve sevgisine küçük parmaklarına.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mart , 2011, 13:09:57
Ben eşimin ilk görüşte hiç bir şeyine vurulmadım. O beni çok istedi. Çok inatçıydı aldı sonunda. Ama sonra tertemiz kalbine ve sevgisine küçük parmaklarına.
AYNEN AMA KÜÇÜK PARMAKLARI HARİÇ

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk görüşte vurulmadım ilk gördüğümde ikimizde  de birbirimize dikkat etmedik, memurluğa başlamanın heyecanı vardı ikimizde de  :ehi:  daha sonra gözleri dikkatimi çekmişti

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Aytii

tarif edecek bir kelime bulamıyorum  :dontknow: sadece vuruldum  :love9: