çoooookkk üzgünüm kızlar dersu arkadaşımız bebegini kaybetmiş,,,

Başlatan gülbanu, 14 Temmuz , 2010, 23:09:01

« önceki - sonraki »

gülbanu

canım üzülme rabbim bir an önce sana bu güzel duyguyu tekrardan yaşatsın
bebegin seni bekliyor ahirette anne mi almadan geçmem diyecek cennete
rabbim saglıklı sıhhatli evlat nasip etsin canım. :crybaby2: :crybaby2:
inan çok üzgünüm. :crybaby2: :crybaby2:

✿گสЯเ_ќĮż✿

çok üzüldüm arkadaşım. :'( :'( ama bundada vardır bir hayır.
inşlh en kısa zamanda tekrar kavuşursun bebeğine :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

gecmiş olsun canım,hepimiz benzer seyler yasadık,inşallah ikince sorun yasamazsın,herseyin hayırlısı  :amin:

°o.O євяυ O.o°

cnmm üzülme bzde yşadık ama şmdi yine hamileyzz hayrlısı olsn :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım cok gecmiş olsun allah bi dah böle acı yasatmasın inş  :amin: :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

**Gül**

Ne kadar uzulme desek de bos gelir. Ama isterken hep herseyin hayirlisini isteriz ya Allahtan belki ilerde daha fazla uzulecektin. Belki boylesi hayirlidir senin icin. Insallah en kisa zamanda saglikli bebegini kucagina alirsin  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

AککORTįє

dersu

teşekkür ederim kızlar...

çok dostsunuz hepiniz..valla ne diyeceğimi şaşırdım..ama iyi geldi dilekleriniz..vardır bu işte bi hayır diyerek yola devam edicez ve isyan etmiycez..

bugün kanamam bitti ve doktoruma muayeneye gittim,rahim içi ultrasonla baktı..herşey yolunda imiş, rahim ve yumurtalıklar pırıl pırıl dedi..normalde hamile kalmadan önce ağustosta aşılamaya başlayacaktık ..ama doktorum en az 3 ay daha denememi istedi ve kısa sürede tekrar hamile kalabileceğimi söyledi...bu tür erken düşüklerin daha hayırlı olduğunun altını çizdi ve yüzdesel olarak bu tür düşüklerden kısa bi süre sonra tekrar hamile kalınabiliyormuş...doğal yollarla hamile kalabiliyor olmam bile çok önemli imiş..

iyi ki varsınız hepinize yeniden çok teşekkür ederim özellikle de gülbanucum sana..çok zarifsin,bana en son yazdığın özel mesajı okudum da bu halinle benim dertlerimle ilgileniyorsun demişsin :) hepimiz aynı yolun yolcusuyuz tabii ki her koşulda birbirimizle ilgilenmeyi görev sayarım kendime..benim halim hepimizin hali sonuçta,aynı şey için savaşıyor olmak güç verir bana..hepinizden allah razı olsun.. :opucuk: çok değerlisiniz...

dersu

:k06: bu arada doktor ara verme dedi veeeeeeeeeeeeeeeee hemen çalışmalara başladım :k06:..anne olma isteği insana nasıl bir güç veriyorsa artık siz de biliyorsunuz.. :k06:GERİYE BAKMAK YOK ASLA,YOLA DEVAMMMMMMMM... :hieyt:

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: dersu - 15 Temmuz , 2010, 01:45:29
:k06: bu arada doktor ara verme dedi veeeeeeeeeeeeeeeee hemen çalışmalara başladım :k06:..anne olma isteği insana nasıl bir güç veriyorsa artık siz de biliyorsunuz.. :k06:GERİYE BAKMAK YOK ASLA,YOLA DEVAMMMMMMMM... :hieyt:

canım çok geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasın :):) durmak yok yola devam :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dersu

şipidik şipidik ne gülüyon kız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yola devam tabii..varsa yürünecek yol yürürüz evelallah :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:..napiim bacım insan olmak böyle bişii işte.. :ehi: :ehi: :ehi:

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: dersu - 15 Temmuz , 2010, 02:23:00
şipidik şipidik ne gülüyon kız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yola devam tabii..varsa yürünecek yol yürürüz evelallah :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:..napiim bacım insan olmak böyle bişii işte.. :ehi: :ehi: :ehi:

hoşuma gitti bacım durmsk yok demen sevindim ondan gülüorum ben de bu ay korunmayı bırakıyorum düşükten sonra 3. adetim bitecek

can yine cannnn

geçmiş olsun arkadaşım allah bir daha yaşatmasın

seninde deyiminle yola devam  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....