27 Nisan , 2024, 09:23:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizle Aranızda Ne Kadar Yaş Farkı Var?

Başlatan **fatoş**, 11 Temmuz , 2010, 14:40:52

« önceki - sonraki »

**fatoş**

11 Temmuz , 2010, 14:40:52 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 17:02:05 g10ca
merak ediyorum bazen etrafımda eşi kendinden küçük kadınlar daha mutlu gibi sanki sizin eşlerinizle aranızda ki yaş farkı nedir büyük olan varmı eşinden yada böyle bi evlilik yaparmıydınız???

benim yaşım 26 eşimde 31 bence gayet iyi  :D

Balböceği

**fatoş**

Balböceği

2 2 bucuk yildir birlikteyiz yani kavga etsekte tartismalarimiz olsada
bakiyorum cevreme Biz herkese gore iyiz ama genelde ailevi sorunlar yuzunden tartisiyormusuzzz  :k06: :k06:

**fatoş**

Alıntı yapılan: º°`°ºмιєℓєº°`°º - 11 Temmuz , 2010, 14:45:30
2 2 bucuk yildir birlikteyiz yani kavga etsekte tartismalarimiz olsada
bakiyorum cevreme Biz herkese gore iyiz ama genelde ailevi sorunlar yuzunden tartisiyormusuzzz  :k06: :k06:

o herkeste var cnm genelde herkes o yüzden kavga ediyor aileler niye kaırışırsa sanki cümbür cemaat ailelerle nikahlanıyoruz tövbe yaww  :caca: :laughing7:

Balböceği

ama gelde onlara anlatttt  :cildir: :cildir: :cildir:

benim buyuk eltim ilk evlendigim siralar cok karisti evime dusun aldigim alisverisi bile
buzdolabian soyle boyle yerlestir dedi aldi yerlestirdi ya ben gelmissim 21 yasina o zaman
simdiye kadar senmi baktin bana baktim yine devam ediyor laflarimi saydim simdi artik zor gelir oldu bana  :toothy10: :toothy10:

**fatoş**

Alıntı yapılan: º°`°ºмιєℓєº°`°º - 11 Temmuz , 2010, 14:53:05
ama gelde onlara anlatttt  :cildir: :cildir: :cildir:

benim buyuk eltim ilk evlendigim siralar cok karisti evime dusun aldigim alisverisi bile
buzdolabian soyle boyle yerlestir dedi aldi yerlestirdi ya ben gelmissim 21 yasina o zaman
simdiye kadar senmi baktin bana baktim yine devam ediyor laflarimi saydim simdi artik zor gelir oldu bana  :toothy10: :toothy10:

ohh iyi etmişin valla benimde görümcem yapar gelir dolabımı karıştırır şunu şuraya koy buraya koy şöyle yap diyee ayy boğasım gelir karıyı uyuzzlar anası kılıklı nolcak  :violent1:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bende bi gorumcem var onu hic sevmem anam bende 3 gorumce 3 kayin var 2 gorumcem iyidir bak  :nazar:
biri nasil desem yani konusssada bos konusmasada bos yani cvp bile veresim gelmezzz  :ehi: :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: º°`°ºмιєℓєº°`°º - 11 Temmuz , 2010, 14:56:30
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bende bi gorumcem var onu hic sevmem anam bende 3 gorumce 3 kayin var 2 gorumcem iyidir bak  :nazar:
biri nasil desem yani konusssada bos konusmasada bos yani cvp bile veresim gelmezzz  :ehi: :ehi:

kocaları alıp gerisini fırlatıcan  :toothy10: :toothy10:ama olmuyorr

Balböceği

**fatoş**

vadi= muge & melis

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

DER!N

Ben 26, eşim 35

Kendimden yaşça ufak biriyle muhtemelen evlenmezdim.

мiŁenα.

11 Temmuz , 2010, 18:29:29 #14 Son düzenlenme: 12 Temmuz , 2010, 10:35:15 ๑۩۞۩๑ αყşҽ ๑۩۞۩๑
ben 21 eşim 33  :D :nazar: :love9:

Ben yaşıma göre olgunum eşimle uyumluyuz o açıdan bende kendimden yaşca küçük yada aramızda az yaş farku olan biriyle evlenmezdim ;)

:love9: :love7: :love9: