Eşinizle Aranızda Ne Kadar Yaş Farkı Var?

Başlatan **fatoş**, 11 Temmuz , 2010, 14:40:52

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar belki inanmicaksınız ama eşimle aramda tam 9 ay 10 gün var .. onun doğduğu gün ben anarahmine düşmüşüm  :D

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 23 Ekim , 2010, 14:10:10
kızlar belki inanmicaksınız ama eşimle aramda tam 9 ay 10 gün var .. onun doğduğu gün ben anarahmine düşmüşüm  :D
saka gibi nasibe bak

Balböceği

°•.ℓανιηуα.•°

evet o benim kaderim... gerçekten kadere bakar mısınız.. biz de şok olmuştuk edacım    :love9: :love9: :love9: ...

SeliN59

eşimden yaklaşık  2,5 yaş büyüğüm Allah bozmasın çok mutluyum ilk tanıştığımız zamanlarda benden küçük olduğu için onu hiç istememiştim ama kısmet eşim çok olgun bi insan çok iyi aNLAŞIYORUZ

özlem_efe

ben 21 eşim 27 yaşında bizde gayet mutluyuz kadınla erkek arasında en az 4-6 yas olması lazım zten

serife26

neslihan

ben 29 eşim 32 benim kocam bana göre daha çocuksu ama ben onun o halini neşesini seviyorum zaten

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bankacıı

BEN 23 EŞİM 26 İDEAL VİZ BÖYLE ÇOK MUTLUYUZ BAZEN EŞİM ÇOCUK GİBİ OLUR BEN DAHA OLGUNUM ONDAN

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben 22 esim 21  :love3: aramizda 8ay var  :k06: 3senedirde cok mutluyuz  :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

oslemturgay