muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

heleeeee  :cildir:

gidecek tabi ozele o kiz da ozelde demistin

derinin ne eksigi var o da kizi o da kizi

aman salla gec canim sen esinle iyi ol gerisi catlasin

melek100lü

benim zeton köşeli yaaa yeni düştü  :suclu: 3 defa okudum anca anladım 

eee sonra ne oldu  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

onun nafakasını mı yiyeceginizi düşünüyorlar küçük hesaplar küçükü insanlar hak var hukuk var bu devirde sende calışırsıngeceni gündüz edersin eve öğretmen getiririsin hey allahım onlara neki
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

illa fesatlık oluyor demi arada  senin  kızınla arası nasıl diğer kızın  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

çok sinirleniyorum bu tarz düşüncelere konuşmalara  :caca: dövesim geliyor

burcum

amannnn bak sinirlendim gene ben gidip bi sigara içip geliyom :cildir: :caca:

melek100lü

offfff yaa dört dörtlük mutluluk yok ben onu anladım herkes bişeylerden çekiyor illa

kıza bak tırnakkadar çocuklanmı itişiyor  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

yüz verme sende aferin demeyi versinler fesatlara yaranamazsın zaten  :cussing: :cussing: :cussing:

...ŞehzadEfe...

nükküm salla gitsin allah görüyor hangi tarafta kalırsa onda bitiyor herşey benim amcamda ayrı ilk eşinden ama kızı her iki tarafıda güzelce idare ediyor  :nazar: :nazar: :nazar: her iki taraftaki kardeşlerini de seviyor ama bababsının bizlerin sayesinde ne doldurusa getirdik ne bişeye şimdi zati koca kız oldu bende 2 yaş küçük ama yetiştirmekle ilgili kusura bakma canım sıkma sen canını sende kıymetlisin  :love9:

kız şu sigara illetine eşim yüzünden bende içiyom akşamları iki fırt  :k06: falan bitane içemiyom midem bulanıyor

...ŞehzadEfe...

he valla boyle dört dörtlük bir evliliği olan varmı acep çok merak ettim şimdik heee sorunsuız evlilik kulagada hoş geliyor meleğim , melek senin çocuklar napıyor paşam nasıl

...ŞehzadEfe...

nüküm işte annede bitiyor ne gerek varki boyle şeylere anne ne ise baba oda boşverrr tabiside yapıcan ikinciyi adamları kandırıcaz yada baglayıp yapıcaz  :k06: :k06: bu bebekler olucak arkadaş  :k06:

melek100lü

benimkiler babalarında kalıyor  :-\ ben bu konuda çok yaralıyım onun için mümkün olduğunca konuşmamaya çalışıyorum  :y25: migrenim var benim üzüntüye gelemiyorum hiç  :sad1:

burcum

aynen benim kızım bir tane kardeşi daha olacak öyle yada böyle yapıcam :ehi: :ehi: :ehi:
kocişe diyorum bazen yapmazsan boşarım seni başka adamdan yaparım gene yaparım kızıma kardeş diyorum gülüyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anlasın kararlılığımı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
tamam boşver melekcim :opucuk:

...ŞehzadEfe...

meleğimmm düşünme ozaman üzülme emi  :opucuk: :opucuk:  :y25:

melek benim migrenim hamileyken hiç tutmamıştı geçmişti ne güzel şimdi yine tutuyor ama hamileyken ne güzel unutmuştum o agrıyı senin geçmedimi  :icon_scratch:

...ŞehzadEfe...

kayınvalidem ne ikinci çocugu canım çalışıyorsunuz falan gibilerinde laf yapıyordu çok kızıyordum o ara eşimde istemiyor yaa hep  agzıma geliyordu ben ikinci çocugu istiyorum ama senden degil diye  :ehi: yemi yordu yutkunuyordum yine  :k06:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hele derin 4-5 yaşına bi gelsin bakıcam bi hal çaresine :ehi: :ehi: :ehi: bir iyilik düşünücem kamyonu deviricem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
betülüm ıslattınız mı evi sen boş durmazsın bitirmişdir ütülerini :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: