27 Nisan , 2024, 21:11:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gerçek aşk bu ballim oğlum

Başlatan paçi&uşak=bebek, 06 Temmuz , 2010, 14:57:37

« önceki - sonraki »

paçi&uşak=bebek

mrb arkadaşlar 29 yaşında anne oldum bu güne kadar aşkın anlamını bilmiyormuşum yaa bu evlat sevgisinin tarifi yok nasıı güzel bi duygu yarabbim dilerim herkes bu duyguyu tatsın ama kocacım bu yazdıklarımı görmesin :laughing7:

Lă_Tăhzen!

merhaba hosgeldın evet evlat duygusu annelık baska Allah bagıslasın yavrunu  :nazar:

paçi&uşak=bebek

teşekkür ederim seninkinide allah bağışlasın senin bebeğin nekadarlık

✿گสЯเ_ќĮż✿

BALLİM ARAMIZA H.G. :flowers:
HENÜZ EVLAT SAHİBİ OLMADIĞIM İÇİN KONU HAKKINDA YORUM YAPAMIYCAM :'(
RABBİM EVLADINI SİZE BAĞIŞLASIN :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

paçi&uşak=bebek

dilerim en kısa zamanda olursun  :D

Balböceği

Hg ballim rabbim o duyguyu hepimize yasatsin  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

paçi&uşak=bebek

oğluma BUĞRAma şarkı bile besteledim ANNESİNİN BALBÖCÜĞÜ VARMIŞ ANNESİ ONU ÇOK SEVERMİŞ O ANNESİNİN CANIYMIŞ BALLARININ EN BALIYMIŞ ANNESİ ONSUZ OLAMAZMIŞ ODA ANNESİZ DURAMAZMIŞ  O ANNESİNİN BALIYMIŞ CANLARININ EN CANIYMIŞ.....

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ballim - 06 Temmuz , 2010, 15:05:09
teşekkür ederim seninkinide allah bağışlasın senin bebeğin nekadarlık

tesekkur ederım 46 gunluk benım kızımda  :)

paçi&uşak=bebek

ben ballimi 35 günlükken sünnet ettirdim hiç sorun yaşamadım en önemlisi oğluşum hiç acı çekmedi sünnet ettirmek isteyipte kokan varsa kesinlikle tavsiye ederim en zooooooor olan kısmı oğlumu ameliyathaneye vermekti ne yalan söyliyim o an bebeğle kaçmayı bile düşündüm :honk:

miray

hosgeldin aramıza ballı oglun ve sen  :flowers:

paçi&uşak=bebek

neslihan

kesinlikle katılıyorum bebeğimin sevgisi gibi bir sevgi yok.Koca sevgisi felan boşmuş.Evlat sevgisinin üstüne yok

paçi&uşak=bebek

ballim her geçen gün yeni şeyler keşfediyo artık kahkaha atmaya başladı kendini çok güzel ifade ediyo ağlıyo yanına gidince gülücükler saçıp konuşmaya başlıyo yarabbim bu nasıl bi sevgi böyle sonsuz şükürler olsun yaradanım sana sen evladımı evlatlarımızı koru her nefses alışlarından verişlerine 70 bin ayetel kürsini etraflarınan eksik eyleme yarabbim  :amin:

Lă_Tăhzen!