28 Nisan , 2024, 18:16:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gerçek aşk bu ballim oğlum

Başlatan paçi&uşak=bebek, 06 Temmuz , 2010, 14:57:37

« önceki - sonraki »

paçi&uşak=bebek

paçi&uşak=bebek

ballim ilk tatilini yaptı  ;D 1 haftalığına tatile gittik her sabah deniz kenarında yürüdük ballim arabasında tabii :laughing7: ama denize sokamadım dr denizin temiz ve mikropsuz olduğuna güveniyosan sok dedi güvenemedim sedece ayaklarını soktuk bol bol gezdik oğlumla  :binkybaby: onunla olan herşey çooook güzel

paçi&uşak=bebek

ballim artık ayaklarıyla kendini geri itmeye başladı yalnız bırakamıyorum yatakta  :aferin: Yaa kızlar benim görümcem bi hastanede çalışıyo emar bölümünde yoğun bakımda yatan bi bebek varmış yataktan düşmüş durumu baya ciddiymiş aman çok dikkatli olalım rabbim korusun kuzularımızı  :amin:

paçi&uşak=bebek

ballim artık dönmeye başladı bugün yüz üstü yatırdım sırt üstü döndü kuzum artık büyüyo ve bunu izlemek süüüüpeeerrr :hello2:

paçi&uşak=bebek

ballimi yüzüstü yatırdığımzaman sırtüstü dönebiliyo ama sırtüstü yatarken dönemiyo  :hello2:  ;D

paçi&uşak=bebek

artık hertürlü dönebiliyo kuzum sabah dönemiyo diye yazdım utandırdı beni  :laughing7: dönmeye başladı  :hieyt:

Erkan-Esra-Eren

Canım arkadaşımın tatlı ballı oğlu Allah nazarlardan saklasın inşallah  :nazar: Rabbim çocuklarını hayırlı evlatlar olarak yetiştirememizi nasip etsin  :amin:

Erkan-Esra-Eren

41 kere maşallah benim yiğenime  :nazar: :nazar: güzelcem ya kime benziyor bu uşak oda bizim uşak gibi karma galiba :)

paçi&uşak=bebek

canım şöyleki ağzı burnu çenesi bana kaşı gözü ve kafa yapısı babaya tam karma  :laughing7:

paçi&uşak=bebek

paçi&uşak=bebek

paçi&uşak=bebek

balım artık sepete sığmıyo yatağıda odasında nasıl ayırcam yanımdan  :crybaby2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BALLI OGLUSUNA MASALLAH  :nazar: COK TATLI YESIN TEYZESI  :nazar: AYNI SORUN BENDEDE VAR CANIM BESIGINE SIGMIYO ARTIK PARK YATAKMI YOKSA ODA TAKIMIMI BILMIYOM  :dontknow:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

paçi&uşak=bebek

:nazar: güzel kızıma ballimin yatağı hazır teyzesi ama kendi odasında benim odamda sepette yatıyodu artık sepete sığmıyo odasına geçirmekte zorlanıyorum anlayacağın :crybaby2:

Erkan-Esra-Eren

teyzesinin balı büyümüşte yataklara sepetlere sığmıyormuş maşallah :nazar: :nazar: Tatlım bu sepet olayını seninle fazlasıyla konuşmuştuk hazırlıyorsan. Bende sepet çok istemiştim ama son anda park yatağa karar verip onu almıştım ama iyikide onu almışım hem çok kullanışlı hem uzun bir süre kullanacağım galiba. Aslında bende odasında yatırma taraftarıyım ama cidden ayrılmak çok zor olacak. Hatta ayırmak için chicconun bebek telsizini aldım ama frekanslı olduğu için sesli çalışıyor o  yüzden iade ettim.