27 Nisan , 2024, 18:31:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Madem "O" senin hayatın... Hayatta Ondan Ne Öğrendin?

Başlatan Balböceği, 02 Temmuz , 2010, 00:49:14

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hadi bakalim eslerinizden veya yakinlarinzda arkadslarinizdan neler ogrendiniz  :k06: :k06:

Balböceği

Esimin kendi genel ailesinden bisey duydugum zaman ustune fazla gitmemi ogretti
ogretmek zorunda kaldi  :suclu: :suclu:

✿sweet_sweet✿

ben butun hayat felsefemi degistirdim  esimin dusuncelerine herzaman hayrandim.. ama uygulamakta zorluk cekiyordumm.. ayni evin icerisindee oluncaa yani evlendikten sonra bircok huyunu aldimm.. en basta baskasinin dediklerinin davranislarinin beni etkilememesini.. herkesi oldugu gibi gormeyi, baskasi bana ters bir davranista bulundugu zaman, kizmak karsilik vermek yerinee onu onemsemeyip karsiliginda yine iyimser davranmayi.. bunlari esimden ogrendim cok sukurr :nazar:

elif35

sabırlı olmayı öğrendim eşimden vallaha canım o kadar tez ki aksine eşimde ağırkanlı bişeyi kırk saatte anca yapıyo ve detaycı ömrümü yiyiyor bi iş yaparken bunun sonucundada (normaldede sabırlıyı ama) daha çok sabırlı olmayı öğrendim  :ehi:

ツgöçmen_54 ツ

hayatım bana sakin sabırlı olmayı öğretti
heee birde pilav yapmayı öğretti sağolsun   :ehi:

duru_84

esim bana gurur yapmamayi ve biraz da bencil olmayi ogretti..ikisinide cok guzel uygular kendisi ama ben hala onun kadar basarili olamiyorum :toothy10:

can yine cannnn

eşim bana gerçek anlamda sabretmeyi öğretti diyebilirim :love9: :love9: :love9: :love9:

can dediklerim....

su1023

İstemedende olsa"kötü bir ailede büyümenin bedellerinin bir çocuk için ne kadar büyük sorunlara işaret ettiğini"öğretti.
Umarım mükemmel bir anne olurum :amin:

βαlκιz

sabretmeyi
susmayı
saygıyı
günahı
sevabı
israfı
herşeyi herşeyii
o bana ben bebeklerime öğretiyorum  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

şipidik şipidik yüzen balik

fevri davranmamayı öğretti sabrı öğretti aşkım benimmmm

DENİZGÖZLÜM81

kızlar harikasınız birkaçınıza çok güldüm çok komiksiniz  :ehi: :toothy10: :ehi: :ehi: :toothy10:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥★кυяαвιуєм♥★ - 02 Temmuz , 2010, 17:13:58
ben butun hayat felsefemi degistirdim  esimin dusuncelerine herzaman hayrandim.. ama uygulamakta zorluk cekiyordumm.. ayni evin icerisindee oluncaa yani evlendikten sonra bircok huyunu aldimm.. en basta baskasinin dediklerinin davranislarinin beni etkilememesini.. herkesi oldugu gibi gormeyi, baskasi bana ters bir davranista bulundugu zaman, kizmak karsilik vermek yerinee onu onemsemeyip karsiliginda yine iyimser davranmayi.. bunlari esimden ogrendim cok sukurr :nazar:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Duygucum bende bunlarinn aynisini esimden ögrendimm...
Sag olsun  negatif dusuncelerimi  degistirmeme sebeb oldu

tweety0555

Alıntı yapılan: elif35 - 03 Temmuz , 2010, 16:18:11
sabırlı olmayı öğrendim eşimden vallaha canım o kadar tez ki aksine eşimde ağırkanlı bişeyi kırk saatte anca yapıyo ve detaycı ömrümü yiyiyor bi iş yaparken bunun sonucundada (normaldede sabırlıyı ama) daha çok sabırlı olmayı öğrendim  :ehi:
aynı benımkıde oyle ama ben ogrenemedım su sabrı allahım banada nasıp etsın...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kocisimden aski sevgiyi ogrendim  :love9:  :love9: beni bambaska bi insan etti onu cok seviyorum  :love8: sabri hayatin zorlugu guclu olmayi herkese guvenmemeyi iyiyi kotuyu ayirmayi ogretti  :aferin: evimin diregi biricik kocami cok seviyorum  :love3:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: