Madem "O" senin hayatın... Hayatta Ondan Ne Öğrendin?

Başlatan Balböceği, 02 Temmuz , 2010, 00:49:14

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

BENİM KOCAM DA BANA....HAYATI ÖĞRETTİ YAŞAMAYI ÖĞRETTİ NASIL MUTLU OLUNUR ONU ÖĞRETTİ....VE BANA KÖTÜLÜĞE KARŞI İYİLİK YAPMAYI ÖĞRETTİ....SEVGİYİ...AŞKIII...VE NE KADAR DEĞERLİ OLDUĞUMU ÖĞRETTİ...EŞİM BANA HERŞEYİ ÖĞRETTİ VE BEN ONU CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM AMA KENDİSİ Bİ İNATI BIRAKMAYI ÖĞRENEMEDİ... :laughing7: :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

Eşimin huyuna herzaman hayran olmuşumdur.. :love9:

asil duruşu ve tavırları herkez tarafından imrenilir..

burnu diktir biraz suratsızdır etrafa ama içinde başkadır...

ağırdır hemide çok hepsini öğrendim yani kaptım.....

+ olarakta,

sabrı

kimseyi umursamamayı,

vs vs

herşeyi eşimden öğrendim. :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

derbeder

herkesin yazdiklarini okudumda. sanki benim esim bana bisey ogretmemis gibi geldi :D ben herseyi biliyormusum herhalde :P
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Kadin kocanin kocada karinin ornegi olcak her zaman yani hep birbirinin iyi yonlerini alcaklar
acaba esimin ailesinin yaptigi haksizliklari benim tarafim yapsa yine bosver napacan onlarda oyle dermiydi merak ediyorum  :-\

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Esim bana Gülmeyi ögretti............ VE yeniden yasamayi..
Onun o içten saf, temiz dürüst hali beni hep kendine baglamistir..
ve bende ona benzemeye basladigimi farkediyorum gitgide.. 

hüzünden_gelme

hümeyra_t_e

canım kocacığım bana istemesemde karşımdaki için fedakarlık yapmayı ve sadece o istiyor die mutlu olmayı öğretti bencillikletn kurtulmayı öğretti

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ex eşimden başta kimseye güvenmemek gerektiğini öğrendin bilhassa kendisine  :cildir: :cildir: :cildir:

Annemden kimseyi kendim gibi görmemem gerektiğini öğrendim  :icon_thumright:

Oğlumdan analığın dünyadaki en kutsal şey olduğunu öğrendim şükürler olsun  :amin:

Aytii

bir kere kazık yedim diye birdaha asla birine sırt çevirmemem gerektiğini, gerçekten sevebileceğimi, gerçekten sevileceğimi, onunla herşeyin daha güzel olduğunu, bütün olumsuzlukların üstesinden gelebileceğimi, ne olursa olsun her daim yanımda olacağını öğrendim.

bunu aslında burada değil birinin yüzüne söylemek isterdimde anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

asla 3 sahısları aılemıze katmamayı aılelerımızı bırbırımıze sıkayet etmemeyı ;)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

iklima

Gurur yapmamayi öğrendim.birde surat asmamak konusunda epey yol katettim. :aferin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

BALIK TUTMAYI ÖĞRETTİ :ehi: :ehi:
BİSKLETE BİNMEYİ UNUTMUŞUM 9 YIL ÖNCE ÖĞRETTİ (TABİ 9 YILDIR MENÜSKÜSÜM VAR) :toothy10: :toothy10: :toothy10:
HAYIR DEMEYİ ÖĞRETTİ :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: galibaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
motorsiklete binmeyide öğretecek ama hayatta onu kullanmam :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sadakatı
gösterdi bide  kocişim
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

haaa bide bitürlü öğretemediği bişey var aslada öğretemez zaten...
BUKADAR ALÇAKGÖNÜLLÜ OLMAA  der bana  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: