Acısız Normal Doğum Videosu

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:48:30

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

yaa dünyaya yeni gelen bi melek ..inş.o sancıları çekmek bizlerede nasip olur.....

< ESLAL >

merhaba arkadaşlar yaa ben bu epidural normal doğumu çok merak ediyorum sancıyı çekiyosun doğum anındamı bu anestezi yapılıyo yani yeterli açılma olduktan sonramı yapılıyo bu iğne bende 4 aylık hamileyim şimdiden doğum korkusu yaşıyorum :honk: normal olsun istiyorum sezeryandan daha çok korkuyorum çünkü benim işim zor yaa üff hiç doğurmayayım en iyisi böyle iyiyiz biz :k06:

..eLif..

bence kesinlikle normal doğum ama epidural falan olmadan..
onuda yaşamalı insan..
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

perçem

ayyyyy inanamıyorum çok korkunç  ama eğer hamile kala bilirsem bende normal doğum yapıcam
meleğim gelde hasretimi bitir

burcuş

Videoyu izleyince korkudan ağladım yaa :(  :dontknow: :icon_pale:  :hieyt:  :cildir:

aslıhan

ALLAHIM yardım et  inşallah bende bu kadar olay doğururum.yaklaşık 2 haftam var doğumuma.dua edin bana inş.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAH BUTUN HAMİLELERİN YARDIMCISI OLSUN..İNŞALLAH RABBİM BİZLEREDE NASİP EDER.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

kızlar çekcegınız acı nekadar sürcekki düşünsenenize görceksiniz hissederek doğurcaksınız yavrunuzu korkmuyorum ben normal dogumdan sadece alttan kesıyolar o olmazsa normal dogum yapcam ama acılma olmazda gerek duyarız derse dr normal yapmıcam

:love9: :love7: :love9:

Angel

Aysecim o kesme ani zaten son dakika oluyor bebek dogacagi an,buda herkeste olmuyor bazen bebgin kafasi buyuk oluyor ozamn kesebiliyor dr. 

мiŁenα.

anladım canımm ....kadınların işi zor onun için ccennet annelerin ayakları altında demekki

Angel

hemde nasil 9 ay tasiyoruz  kazasiz belasiz aman bebegime birsey olmasin diye

sonra o dogum  ani bebegini kucagina aldigin an  iste o an butun cektigin acilari ,sikintilari unutturuyor o an  :D   sukurler olsun rabbime annelik boyle bir duygu kolay degil canindan can ciksin

damarlarindan  aldigin her nefesle besliyorsun yavrunu senin hissetigin duygulari yavrunda hissediyor karninda   :love7:   

sonra dogduktan sonra yine sutunle besliyorsun kuzunu can parcani herseyini  :binkybaby:   

ne annes sevgisi gibi ne kardes,nede esinin sevgisi gibidir evlat sevgisi

bambaska bir sevgi hayata tutunman  o senin herseyin  kalbin o herseyin     :y25: :y25:

cok uzattim ama icimden gecenleri anlattim  oglum yavrum haftaya dogucak Allahin izniyle  onun sevincini yasiyorum icimde Allahim herkesede yasatsin bu duyguyu insallah   :amin: :amin:

мiŁenα.

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

anneliği çok güzel anlatmışsın canımm........

Angel

мiŁenα.

:opucuk:

son 10 gün......çok az kaldı oğlunu kucagına almaya..... :amin:

= - =SeLSeBiL= - =

doğum ne kadar zor olursa olsun insan bebeğini kucağına aldığı zaman bence tüm acılar biter bende istiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(