28 Nisan , 2024, 11:54:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acısız Normal Doğum Videosu

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:48:30

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

kendıne dıkkat et bol su ıc cnım

:love9: :love7: :love9:

sarisinn

мiŁenα.

sarisinn

мiŁenα.

ajda

ayyy çok ürperdim tüylerim diken diken şuan ben sezaryan olmuştum ve bu görüntü aman tanrım ilk kez izliyorum allahım mucize bu
çok tuhaf.Korktumda ama neyse ikinci çocuğu düşünmüyorum nasılsa...

мiŁenα.

ben hala normalde kararlıyım normal dogurcam işte :ehi: :ehi:

unicornn

ben de epidural normal istiyorum kıslar   o yusden bekliyorum zaten yoksa çok skıldım :)

Balböceği

kizlar gecen bende izledim simdi izeldim videoyu valla gozlerim doldu  :crybaby2: :crybaby2:

Demet_dk

hamileyken izliyodum bende normal yapıcam diyodum
ama şimdi ateş basıyo beni bakamıyorum bile  :-ooo

βαlκιz

ben normal izleyemiyorum bakamıyorummmm yaaa öncedende izleyemezdim sezeryan rahatlıkla izliyorumm  ;D
ama gecende kürtaj vidyosu izledim çok net aman allahım nasıl agladımmm dayanamadım kapattım çok kötüü bişeyy  :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

cok etkilendim videodan , Allah kismet ederse bende normal dogum yapmak istiyorum ama benim elimde degil tabki , her sey yolunda giderse insaallah  :amin:

мiŁenα.

ya ben aksıne sezeryan vıdeoalrında bır acayıp oluyorum ıcım gıcıklanıyor normal dogumu zevkle ızlıyorum ;D

unicornn

Alıntı yapılan: Demet_dk - 27 Aralık , 2009, 22:44:02
hamileyken izliyodum bende normal yapıcam diyodum
ama şimdi ateş basıyo beni bakamıyorum bile  :-ooo
nasl doğum yatın peki tatlım sezeryan mı

melek-çağlar

ben bu videoyu çok merak ediyorum ama doğum korkum olduğu için ileri derecede açıp bakmaya bile cesaret edemiyorum.