2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:k06: :k06: :k06: aynen ilk amanlar öleydi bzmde ama şmdi ne gecemz ne gndüzümz var sürekli uyanıo sanırım gazı oluodu kucağıma alıorum hemn aranıo emio ama dün humananın rezene çayını içtm kızım bu gece sadece 2 kere kalktı :nazar: :nazar: denemeni tavsiye ederm hea tabi bide saatimz var 1 buçuktan önce dalıp uyumuo eşşek :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bizimkide 11den sonra dikiliyo.. bide bi kalkınca altını deiş emzir gazını çıkar 1 saati buluyo.. yatarakta emziremiyorum uyur benm memiş burnuna gelir bogulr die korkuyorum..anneannemin bi çocugu ööle ölmüş gece:'( gerçi anne annemin gögüslerde büyük adamı bile bogar neeseki dedemi bogmamış :ehi: :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

:ehi: :ehi: :ehi:
aynen yaa bzm de bi tanıdık boğmuş annem hep der dikkat et normal verken bile uyuyakalma der ayy Allah korusun  :amin:
nese artık biraz böle idare etcez ii olsunlarda onlar ama rezeneyi bi dene cnmm :-* ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Selam kizlar hayirli geceler valla ne guzel cocuktan bahsediyorsunuz

kiminizinki az kaldi  :hello2: ne guzel

Ay busra gecende benim aklima geldi benim ananemde cocugun ustune yatmis emzirirken  :icon_pale:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 21 Ekim , 2010, 00:00:44

Ay busra gecende benim aklima geldi benim ananemde cocugun ustune yatmis emzirirken  :icon_pale:

ne zor bi durum yaa..allaha emanet..
eşimin halasıda ogün anlatıyoda ilk çocugunu 6ölü çocuktan snra dogurmuş..6 sıda dogmuş kimi 1 haftalıkken kimi 1 aylıkken ölmüş..sebebinide bilmiyolarmış ööle ölüyomuş..psikolojin bozulmuyomuydu dedimde ozamanlar psikolojimi warmış diyo:)
gülemisin aglıyamı...
ayıp olur kınarlar diye aglanmazmış bile.. allah korusun ben aklımı kaçırırım..allahım yawrularımız sana emanet sen koru..

Balböceği

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 21 Ekim , 2010, 01:34:09
Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 21 Ekim , 2010, 00:00:44

ne zor bi durum yaa..allaha emanet..
eşimin halasıda ogün anlatıyoda ilk çocugunu 6ölü çocuktan snra dogurmuş..6 sıda dogmuş kimi 1 haftalıkken kimi 1 aylıkken ölmüş..sebebinide bilmiyolarmış ööle ölüyomuş..psikolojin bozulmuyomuydu dedimde ozamanlar psikolojimi warmış diyo:)
gülemisin aglıyamı...
ayıp olur kınarlar diye aglanmazmış bile.. allah korusun ben aklımı kaçırırım..allahım yawrularımız sana emanet sen koru..
way be rabbim korusun hakkaten  :amin: ne zor donemlermis  :y25: benim ananemde ustune yatarak oldurmus cocugu ama emzirirken uyuya kalmis ruyasinda kendisine bebek elbiseleri veriyorlarmis ama kollari yokmus ananem uyaniyor tabi koyde isik yok gece bacadan gelen isiga tutyor cogugu bakiyorki mosmor olmus cocuk coktan olmus dusunce ne kadarda zor tabi mevlam omur vermemis ama cok zor  :y25:

н∂vv∂ ツ

ya benimde teyzemin bebeği bu şekilde ölmüş     :y25:
çok dikkat etmek lazım
Allah korusun

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

aynen canim ya o zaman cahillikmi vardi ne biliyim  :dontknow:

Mine'l Aşk

Son 3 gündür belim ağrıyor...

Regli dönemimde böyle ağrırdı...

Acaba karnım büyüdüğü için mi yoksa başka bir şey mi  ??? Pazartesi doktora gideceğiz.O zamana kadar sıklaşmaz inşallah

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN   

Havuç                       4 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Findik kurdu               11 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          11 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)       

Esincik                        15 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Gülsahcr                     21 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Cigdem                       21 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Mavera                       23 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Tuğba                         29 gun sonra bebegin kucaginda                         

Nestur                        29 gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar nabersiniz?
listemiz iyice azalmis :D
benim karnim iyice indi dogum yakin gibi hissediyorum
hayirlisi  :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 30 Ekim , 2010, 10:49:18
allah kolaylık wersin cnm..

tesekkurler cnm
sen sirani saldin biz napcaz bakalim  :tongue3:

yildiz168

kızlar bende doktora gittim perşembe günü çatın dar , muhtemelen sezeryan olacaksın dedi yıkıldım :y25: salı günü yeniden bakıcak  :y25:

❤ հმzεlἶო ❤