2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

aynen bzde de vr mide yanması bisde kocaman olduk az kaldı tezesi :D :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

KybeLe

ay mide yanmasını sormayıın benimde cok fena :(
Oğluşuuumm :)

Mine'l Aşk

Benim çok şükür mide yanması gibi bir derdim yok...Doktorum bana eger olursa soğuk süt seni rahatlatır demişti...Kızlar deneyin isterseniz..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

KybeLe

zor da kalınca deniyorum soğuk süt'ü evet iyi geliyor cidden :)
Oğluşuuumm :)

ESİNCİK

benim en çok süt ürünleri midemi yakıyo, yoğurdu çorbanın içinde bile yesem kıvranıyorum. Sütlü tatlı yiyorum süt ihtiyacım için. Tek rahatlatan şey sakız, o da damla sakızlı. Tabi rennie de kullanıyorum.

SELİN24

kızlar bugün hastaneye gittim  oğluşumun kilosu falan iyi ama doktorumuz plesentanın kireçlenmiş olduğunu söyledi ama erken doğum teşhisi koymadı netten araştırdığım kadarı ile çok beklemeden doğum gerçekleştirilir yazıyor. kafam karıştı ve çok üzüldüm inşallah herşey yolunda gider.  :nazar: :amin:

ESİNCİK

bence canını sıkma, belki erken doğum gerektirecek kadar ciddi boyutta değildir seninki..Yoksa doktorun işini şansa bırakır mı?

SELİN24

Mine'l Aşk

19 Eylül , 2010, 02:18:32 #429 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2010, 03:07:35 **Mavera**

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN

Naz                           10gün sonra bebeğin kucağında            (erkek)        

Klmasm                      10gün sonra bebeğin kucağında            (kız)          

Serap                        15gün sonra bebeğin kucağında            (kız)          

Sebahat                    16gün sonra bebeğin kucağında           (erkek)          

Selin                         24gün sonra bebeğin kucağında           (erkek)          

Kybele                       27gün sonra bebeğin kucağında          (erkek)          

Yasemin                     32gün sonra bebeğin kucağında            (kız)          

Tezcan                      37gün sonra bebeğin kucağında            (kız)          

Ebru                          38gün sonra bebeğin kucağında           (kız)          

Havuç                        50gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Findik kurdu                 52gun sonra bebegin kucaginda            (kız) 

Yıldız                          52gün sonra bebeğin kucağında          (kız)          

Esincik                        63gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)          

Gülsahcr                     63gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Cigdem                       63gün sonra bebeğin kucağında           (kız)            

Mavera                       66gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Tuğba                         70gun sonra bebegin kucaginda                          

Nestur                        70gun sonra bebegin kucaginda

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

fındık kurdu

arkadaşlar benim bugün itibariyle 51 günüm var yanlışlık olmuş heralde düzeltirseniz sevenirim.

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

ESİNCİK

20 Eylül , 2010, 12:13:44 #432 Son düzenlenme: 20 Eylül , 2010, 12:15:55 ESİNCİK
benim doğum 12 kasım yani 52 günümüz var. Benimkini de düzeltirseniz sevinirim.

❤ հმzεlἶო ❤

20 Eylül , 2010, 12:42:23 #433 Son düzenlenme: 20 Eylül , 2010, 12:44:06 •●♥_㋡ Cigdem ♥ Irem •●♥_㋡.
ee kizlar anlatin bakalim hamilelikleriniz nasil geciyor  ::)
bizim zorlasmaya basladi 31+ hafta agir hissediyorum ve hemen yoruluyorum
kalcamda batma hissi yine basladi
legen kemigi doguma hazirlandigi icin aciliyormus. az bir ev isi yapinca kasiklarim cok sancilaniyor bebis sanki kasiklarimi yirtip cikcak gibi hissediyorum  :-[
bebisim cok aktif masallah
vucudunu hissedebiliyorum hareket ederken cok guzel oluyo izlemesi  :nazar:
6 kg aldik simdiye kadar
anne babalik kurslarina esimle devam ediyoruz.
pek bisi ogretmiyorlar ama hala umutluyum 3 ders daha var :)
gobisim iyice cikti sonunda  :binkybaby: cokta oburlastim
ama kusma problemim yine artti bu aralar.
bulantimda cok ama eskisi gibi deilim cok sukur
sizlerde anlatin bakalim  :tongue3:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

н∂vv∂ ツ

bizde 33+1 olduk
geçen cuma kontrolüm vardı kulaklarım iltihaplandığı için gidememiştim
bugun aradım 11 ekime verdi hemşire randevuyu   :cildir:
8 hafta geçmiş oluyo son kontrolden sonra off yaa
çok ağırlaştım hemen yoruluyorum
yine uykum geldi gidip uyuyayım bari    :sleepy1:

Uploaded with ImageShack.us