2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

05 Ekim , 2010, 12:04:17 #450 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2010, 14:44:52 •●♥_㋡ Cigdem ♥ Irem •●♥_㋡.
listeye girebilmek icin ekletmen yetiyo ::)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Naz                         0 gün sonra bebeğin kucağında            (erkek)         

Klmasm                      0 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)   

Serap                        0 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Sebahat                    0 gün sonra bebeğin kucağında           (erkek)           

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN     

Kybele                       11 gün sonra bebeğin kucağında          (erkek)         

Yasemin                     16 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Tezcan                      20 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Sugarwoman             25 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Havuç                        35 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Findik kurdu                36 gun sonra bebegin kucaginda            (kız) 

Yıldız                          36 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)         

Esincik                        46 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)         

Gülsahcr                     46 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Cigdem                       46 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)           

Mavera                       50 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)         

Tuğba                         54 gun sonra bebegin kucaginda                           

Nestur                        54 gun sonra bebegin kucaginda[/b]                 

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

н∂vv∂ ツ

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Naz                         0 gün sonra bebeğin kucağında            (erkek)         

Klmasm                      0 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)   

Serap                        0 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Sebahat                    0 gün sonra bebeğin kucağında           (erkek)           

Kybele                       11 gün sonra bebeğin kucağında          (erkek)         

Yasemin                     16 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Tezcan                      20 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)         

Sugarwoman             25 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Havuç                       33 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Findik kurdu                36 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          36 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)         

Esincik                        46 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)         

Gülsahcr                     46 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Cigdem                       46 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)           

Mavera                       50 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)         

Tuğba                         54 gun sonra bebegin kucaginda                           

Nestur                        54 gun sonra bebegin kucaginda[/b]                 

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

Uploaded with ImageShack.us

HASRET!M S@N@

inş hepinizde saglıklı sıhhatli evlatlarınızı kucagınıza alırsınız

ESİNCİK

Kızlar burası en hareketli olması gereken yer, doğumlarımız yaklaştı. E canlanalım biraz. Gerçi bnmki yanlış yazıo ama olsun. 35 günüm kaldı 12sinde sezeryanım var.

❤ հმzεlἶო ❤

haklisin esincik herkes kayboldu yahu
carsamba kontrole gittik bizim kiz donmus bile  :k06:

ESİNCİK

bizmki de 31haftada dönmüştü. Başaşağı durmaktan ne anlıosa :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""

Kybele                       8 gün sonra bebeğin kucağında          (erkek)        

Yasemin                     13 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)        

Tezcan                      17 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)            

Havuç                       30 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Findik kurdu                33 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          33 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)        

Esincik                        35 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Gülsahcr                     43 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Cigdem                       43 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)          

Mavera                       47 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Tuğba                         51 gun sonra bebegin kucaginda                          

Nestur                        51 gun sonra bebegin kucaginda[/b]                

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

tezcan06

ay kızlar bende çok heyecanlıyım.Doğumuma 15 gün kaldı nerdeyse.Çok da sabırsızlanıyorum.Kızım bir an evvel doğsun istiyorum.İyice  ağırlaştım ve şiştim çok zor hareket ediyorum.Allah hepimize sağlıklı sıhhatli kolay bir doğum nasip etsin inşallah.

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: tezcan06 - 09 Ekim , 2010, 19:07:57
ay kızlar bende çok heyecanlıyım.Doğumuma 15 gün kaldı nerdeyse.Çok da sabırsızlanıyorum.Kızım bir an evvel doğsun istiyorum.İyice  ağırlaştım ve şiştim çok zor hareket ediyorum.Allah hepimize sağlıklı sıhhatli kolay bir doğum nasip etsin inşallah.

Amin İnşAllah... :amin:

Bizde cuma günü kontrole gittik 2 kilo olmuş oğlum...Doğum 15-20 arası dedi doktor...Tam kurban bayramına denk gelecek gibi..Bakalım bizde sabırsızlıkla bekliyoruz...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

ESİNCİK

oluşum geçen hata 2060dı, şimdi biraz daha almıştır. Benim aslında bayramdan sonraya gelio ama bayramdan önce alacak hoca, çünkü sezeryan.

н∂vv∂ ツ

bugun 36. haftam bitti
sağlık ocağından telefon ediyorlar kaç gündür kontrole gelin diye
gittim bende
çok ilgilendiler
kan idrar testi bile yaptılar
idrarda enfeksiyon çıktı biraz
tansiyonumda yüksekmiş dikkat etmem, tuzlu yememem lazım   :suclu:
yarın da kendi drla randevum var
çok merak ediyorum kızım nasıl kilosu kaç
doğuma da çok az kaldı
özellikle geceleri çok zor geçiyor
kasıklarım belim sırtım kaburga kemiğim çok ağrıyor
napalım kızım için değer   ;)

Uploaded with ImageShack.us

KybeLe

ben hala beklemedeyim günümün dolmasına 4gün var bende hala tık yok. yarın ögleden sonra kontrole gidicem bakalım ne olacak.
Oğluşuuumm :)

❤ հმzεlἶო ❤

ahh ah guzel bir gece uykusuna hasretim yahu
saatte bir wc kalkmaktan uyuyamiyorum ya
mide yanmasinin haddi hesabi yok zaten
vede istifralara da devam  :igrenc:

Emir@Havin

`Kizlar benim oglusum bugun 41 haftalik oldu bekliyoruz iste.
Anlasilan yerinden memnun daha gelmeye niyeti yok anlasilan.

Uufff dogurasimmmm geldiiiii gel artik canim oglum yusufum annen baban abin ablan seni bekliyoruzzz
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...