2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Günaydın :love9:

Gülfercim geçmiş olsun canım. Ecişime kıyamam. Tez günde çıkarsın inş. duan içinde  :amin: :amin: :amin:  Hayırlı Cumalar olsun.

Özlemcim aynı dert bizdede var. En az 2 kez kalkar bazen sayısını bile bilemem.  :cildir: Branşın neydi canım senin?

Bugün arkadaşlarla prog. var. Gülfer senin eski mekana gidecem birazdan.  Bauhausun arkasına.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Mart , 2011, 10:22:26
Günaydın :love9:

Gülfercim geçmiş olsun canım. Ecişime kıyamam. Tez günde çıkarsın inş. duan içinde  :amin: :amin: :amin:  Hayırlı Cumalar olsun.

Özlemcim aynı dert bizdede var. En az 2 kez kalkar bazen sayısını bile bilemem.  :cildir: Branşın neydi canım senin?

Bugün arkadaşlarla prog. var. Gülfer senin eski mekana gidecem birazdan.  Bauhausun arkasına.

Sağol canım  :opucuk:
Program nerede? Ataeli mi?

< ESLAL >

GÜNAYDIN CANLAR  :love9: :love9:

oyy kıyamam kaymasıma inş. tez vakitte çıkarda rahatlar yavrum  :sad1: :amin: :amin:

çok şükür bizimde iştahsızlık ve uykusuzluk dışında bir sıkıntımız olmuyor  :amin:

AMİN gÜLOM AMİN ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :amin: arada böyle güzel dualar yaz  ;)

kızlar emmeyi bırakmadıkları sürece gece uyku sorununu çözemezsiniz

Nisa uyanmıyor artık ama benim yanımda yatıyor onu kollayacağım diye kemiklerim birbirine geçti  :sad1:

DER!N

ecmain inş. balım hoş geldin sağolasın  :opucuk:

tweety0555

gulfer sen hamıstın demııııı?nasıl gıdıyor...
ezgııııı sen emmeyı bıraktın mı...mertte oıratada yyatıyor esımle unuttuk bırbırımızı :toothy10:
nesrın ıngılızcecıyım anacım...ben yemege gıdıyorum bye

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 10 Mart , 2011, 13:56:22
Teşekkürler arkadaşlar.
Sahracım Anatolium'a mı gittiniz. Oraya bir uğradım çok hoşuma gitti.

canım biz genelde carrefoura gidiyoruz orası daha yakın bize
evet anatolium da çok güzel yeni yapılmıştı orasıda

zelis

selam millet ,
hayirli cumalar...

Selocan merhaba canim ,kiz benim ismimi niye yazmadin  :ehi: kustum   :y25:

Gulfercim Rabbim Ecisime kolaylik versin.....tez zamansa cikar ins. butun disleri ...
Merveninde 11 disi var . 12. yolda  , hafiften ucu gorunuyor gibi ....

zelis

Selocan  :opucuk: :opucuk:
Gulfer  :opucuk:
Ezgi :opucuk:
Sahra :opucuk:
ozlem  :opucuk:
nesrin :opucuk:
selvi :opucuk:
ilknur  :opucuk:
Ayse  :opucuk:
tulin  :opucuk:
Gul :opucuk:
duygu :opucuk:
Gozde  :opucuk:

icimden geldi kizlar....Unuttuklarim varsa kusura kalmayin , hafizam bu kadar  :suclu:

< ESLAL >

evet Özlemcim bıraktı Liloş memeyi sabaha kadar 1000 kere uyanırdı hatta memede uyurdu dayanamadım artık bıraktırdım çok şükür şimdi geceleri kesintisiz uyuyor birde beşiğine alışsa süper olacak hmm gündüzde uyusa,sallanmayıda bıraksa herşey süpper  :k06: :k06:

ZELİHACIM  :opucuk: :opucuk: :love9: :love7:

) SaMiRa (

ay bende seni öpüyorum :opucuk:

gülom inşallah kolayca çıkarır ateşide düşer de sıkıntı yapmaz inşallah canım  :amin:
duaların içide binlerce amin allah razı olsun senden :amin:ne güzel yazmışsın :opucuk:
özlemcim hoşgeldinnn :opucuk: ben sahra bu arada :D ;)
biz memeyi bırakalı 6 ay olacak sende bırak bence ezginin dedeği gibi yoksa baş edemezsin hem drda demiş :icon_thumright:

nesrin şu kayahanı bende dinleteyim bakalım işe yarıcakmı,küçükken funda ararı 2 kere dinleyince uyuyordu eşşek şimdi kafa sallıyo duyunca oynuyo yani slow şarkıda :k06:
2 gündür salıncakta uyutuyorum aynı saate koyuyorum alışsın diye belki ilerleyen zamanlarda alışrda kendi kendine uyur

minecim dünürüm seni özlüyorum valla en çokta kızımı daha sık girmeye çalış yaaa
bizde yürüme çabasındayız bakalım hafta sonu elimizle tutup yürütürken bi saldık 3/4 adım gitti öyle koşar gibi
ama daa var kendi kendine yürümüyor
bi kaç hafta öncesine kadar bende süreklli alrdım yanıma üstbaş baktım boşuna taşıyorum sonra koymamamya başladım yine alim bari

ufff ne çok yazdımmm...
hayırlı cumalarrr

zelis

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 11 Mart , 2011, 13:39:42
evet Özlemcim bıraktı Liloş memeyi sabaha kadar 1000 kere uyanırdı hatta memede uyurdu dayanamadım artık bıraktırdım çok şükür şimdi geceleri kesintisiz uyuyor birde beşiğine alışsa süper olacak hmm gündüzde uyusa,sallanmayıda bıraksa herşey süpper  :k06: :k06:

ZELİHACIM  :opucuk: :opucuk: :love9: :love7:

Ezgicim hepsini birden yaparsa sen sok gecirirsin diye yavas yavas yapacak yavrucak  :laughing7:
duzelir annesi duzelir insallah ....

zelis

Sahracigim ,
mervede ayni hala yurumuyor , ay ne tembel bi kizmis boyle...
her goren artik yurumuyormu diye soruyor ya sinir olmaya basladim  :BangHead:

tweety0555

EZGI VE SAHARA NASIL BIRAKTIRDINIZ MEMEYI...
NISANDA DUGUN VAR ONA ELBISE ISTIYORUM BIRAKIRSA COK IYI OLUR :))))NE KOTUYUM YAHU...
AYYYY BENDE SALLLAYARAK UYUMAYA HASTAYIM COK SEVIYORUM KOLAYLIK HERYERDE UYUTABILIRSIN AMA BEN YANINA YATIYORUM BAZEN MEMEDE BAZENDE OYLE DONEDONE UYUYOR O DAHA ZOR MISAFIRLIKTE UYUMAZ MISAFIR GELSE UYUMAZ CUNKI BENI YANINDA YAT ISTIYOR...

tweety0555

ayyyyyYYYYYYYYYY BU CIKAN REKLAMI NASIL ENGELLERIZ YAAAA SINIR OLDUM :cussing: :cussing: :cussing: