2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Şubat , 2011, 12:41:10
Kızlar slm.
Nasılsınız. Benim tatil hala devam ediyor. Bursadan sonra Ayvalığa geçtim. Hava süperdi orda. Hergün deniz kenarında yürüyüş yaptık. Şimdide Armutlu tatil köyündeyiz. Çok güzel bir yer. Sahracım buraya geldinmi sen? Bursaya yakın.

Siz de ne var ne yok. 30 okunmayan sayfa var. okuyamadım. Bebişler nasıl? Benimkine hasta yiğenlerimden biraz burun akıntısı biraz da öksürük bulaştı. Çok şükür iyi. Serum fizyolojik ve bitki çaylarıyla geçiriyoruz. öptük sizi :wave:

ohhhhhhhhhhhhhhh ne güsel valla ayvalık süper 2 kere gittik oraya

bizde bi yaramazlık yok çok şükür

kuzucuklrımada çook geçmiş olsun  :'(

nesrin_beyza&berrin

DİLVİN

YA ASLINDA BIZIM DURUMUZU ŞÖYLE ANNATAYIMM  :laughing7:

TAMAMENN BENIM ÜŞENGEÇLİĞİMDEN KAYNAKLANIYOR

ÇAĞLAR GECE 1 DE FELAN UYANIYOR

AMA BEN UYKU SERSEMLİĞİ İLE ONU KENDI ODASINDAN YATAK ODASINA GETİRİYORUM

O EME EME UYUSUN DİYE  BENDE ARADA UYUYAYIM DIYE  :k06:

HALBUKI 10 DAKIKA EMZİRTİP YERINE YATIRSAM

SABAHA KADAR UYUCAKKKK

HOŞGELDİN NESRINCIM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Hoşbuldum canım. :opucuk:

Benimkide sabaha kadar 2 yada 3 kez kalkıyor.  Her gece yatarken keşke sabaha kadar yatmasa diyerek uyuyorum. Ama maleseff :sad1: Acıktığından kalkmıyor. Emme ihtiyacından dolayı kalkıyor. Emmeyi bıraktıktan sonra rahatlıyorsunuz.

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ((selma)) - 11 Şubat , 2011, 12:56:37
YA ASLINDA BIZIM DURUMUZU ŞÖYLE ANNATAYIMM  :laughing7:

TAMAMENN BENIM ÜŞENGEÇLİĞİMDEN KAYNAKLANIYOR

ÇAĞLAR GECE 1 DE FELAN UYANIYOR

AMA BEN UYKU SERSEMLİĞİ İLE ONU KENDI ODASINDAN YATAK ODASINA GETİRİYORUM

O EME EME UYUSUN DİYE  BENDE ARADA UYUYAYIM DIYE  :k06:

HALBUKI 10 DAKIKA EMZİRTİP YERINE YATIRSAM

SABAHA KADAR UYUCAKKKK

HOŞGELDİN NESRINCIM  :opucuk:

Canım sende haklısın gün boyu çalışıyorsun..

Hem vücut hem kafa yorgun :sad1:

Memeden nasıl ayıracağız ya..Ben kara kara düşünyorum.Yaz sonu ayırıcam ..1/5 yaşında oluyor.

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 10 Şubat , 2011, 17:33:58
benim kızım bezlenmek istemiyor..ayakta bezliyorum.yatmak istemiyor..kaka yapınca nasıl degiştiriyorum düşünün halimi  :sad1: bu durum gelip gecidir dedim ama yaklasık 1 aydır böyle..böyle devam ederse tuvalete alıştıracagım..
kres için ben 4 yasında vermeyi düşünüyorum..bakalım zaman neyi gösterecek..
buarada bir aydır memeyi bıraktı kızım..emmiyor artık..epilasyon yaptıracaktım emla diye bir krem var epilasyon yaptırmadan yarım saat önce sürüyorsun acıyı azaltıyor..anne sütüne gectigi için erteledim epilasyon işini..kızım memeyi bıraktıgı halde gitmiyorum belki hala emer diye bekliyorum  :'(  hala süt geliyor gögsümden..ara ara veriyorum ama istemiyor keske emse  ::)
zelişçim fıstıgım yasına girmiş hayırlı olsun  :opucuk: yürümeye niyeti varmı?bizimki yürüdü yürüyecek gibi ama cesaret edemiyor..
sorma aynı durum bizdede var ben şarkı söyleyerek oynayarak değiştirmeye çalışıyorum üzerini giydirirken durmuyor hiç
emla ben kullandım bana göre tamamaen psikolojik bi faydası yok bence geçen kutusunu buldum tarihi geçmiş attım
inş emer canım bendende süt geliyor 2 sene öyle oluyormuş  :dontknow:

teşekkürler canım :opucuk: inş sorunsuz atlatırız çok zorr :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 10 Şubat , 2011, 17:50:23
sağolun kızlar.

Görenler bayıldı.. :laughing7:

sahracım tekrardan geçmiş olsun inş nisandaki ameliyatla geçecek inşallah..  :amin:

Minecim inş emer fıstık...Sıkma canını ..Ya hiç emmeseydi ... :y25:

Odahada zor :sad1:

canım bebim inş geçer çok sağol :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: AککORTįє - 10 Şubat , 2011, 18:28:51

sahra hayırlısıyla atlatın inş

ırmakcım inş emer emmesede emdiği kadar artık olsun

selma hadi yap artık şu  zımbırtıyı merak ediik  :occasion14:

amn canım sağolasın :opucuk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 10 Şubat , 2011, 21:49:52
Sahracım tekrar geçmiş olsun, inş. daha kolay atlatacaksınız bu kez operasyonu Rabbim kolaylasın inş.  :amin:

Minecim ayakta bezlenmeyi ben de geçicidir diye düşünmüştüm bizimki 5 aydır geçmedi  :laughing7:
İki gündür de bezini çıkartır çıkartmaz çömelmeye başladı çömelip damlatıyor  :k06: :k06:
Emme konusunda biraz daha bekle istersen bu sürede sağ sütünü de kesilmesin inş. 5,5 aylıkken Selen de bırakmıştı 20 gün bir yudum bile içmedi  sonra geri döndü 8.ayda daha tenezzül etmedi benim ilaç kullanmam gerekiyordu tekrar bekleyemedim. Ama içmiyorsa da üzme kendini alacaklarını aldılar.

sağol canım inş dediğin gibi olur  :amin: :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 10 Şubat , 2011, 22:15:37
iyi akşamlar hanımlar  :flowers:

bizde bu yaz tuvalet eğitimini halledicez Nisa bir süredir kaka yapınca bir bez alıp geliyor anne al diyor  :D

al diyor fakat yatmak istemiyor zorla temizliyorum hoppp kalkıyor ayakta bağlıyoruz sinir ediyor beni  :icon_scratch:

bugün adım ekmeği yaptım kızıma teyzoşları bir kaç komşum geldi oturduk işte yedik içtik az gelen kilolarımızı tamamladık  :laughing7:

Sahracım inş. onuda hayırlısıyla atlatacak kuzum Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin:

Selma sabah yap ilk idrarda daha net oluyor uyyy bir bebiş daha geliyor  :binkybaby: :love9:

emme olayı  bizde facia  :'( anne memmeee diye geziyor bütün gün  :icon_scratch: çok düştü memeye ne edicem bilmiyorum  ???

sağol ezgicim eksik olma  :opucuk: :amin: :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Şubat , 2011, 12:41:10
Kızlar slm.
Nasılsınız. Benim tatil hala devam ediyor. Bursadan sonra Ayvalığa geçtim. Hava süperdi orda. Hergün deniz kenarında yürüyüş yaptık. Şimdide Armutlu tatil köyündeyiz. Çok güzel bir yer. Sahracım buraya geldinmi sen? Bursaya yakın.

Siz de ne var ne yok. 30 okunmayan sayfa var. okuyamadım. Bebişler nasıl? Benimkine hasta yiğenlerimden biraz burun akıntısı biraz da öksürük bulaştı. Çok şükür iyi. Serum fizyolojik ve bitki çaylarıyla geçiriyoruz. öptük sizi :wave:
hoşgeldin nesrin
gezmeyi ççooookk seviyorum valla benim içinde gez
ayvalığa gittim canım 1 kereydi sanırım ama çok güzelll
geçmiş olsun bu arada canım

) SaMiRa (

selmacım hayırlısı olsun canım herşey kısmett

DİLVİN

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 11 Şubat , 2011, 13:50:27
selmacım hayırlısı olsun canım herşey kısmett

SAĞOLL CANIMMM

HAYIRLISI OLSUNNN  :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

bizimki bir sorunu yoksa akşam 11.30 gibi uyuyor sabah 10 bazen 10.30 gibi kalkıyoruz gec yedirdigim için gece mama  için uyanmıyor..zaten memede emmiyor.
kızlar kızım uyansın saclarımı boyatmaya gidicem röfle mı yaptırsam düz sarıyamı boyatsam kararsızım.kuaföre gidince karar verecegim..
selmacım hayırlı olsun bir dahaki aya inşallah  :amin:

DER!N

Hoş geldin Nesrin, iyi gezmeler  :opucuk: ve de geçmiş olsun.  :amin:

Canım saçlarının durumuna göre değerlendir istersen ikisi de güzel olur sana.  :dontknow: Doğal duruyor çünkü fotoğrafını hatırlıyorum.
Ben yaza röfleye dönerim diyordum ama dönemeyeceğim  :k06: