2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

DER!N

Sahracım tekrar geçmiş olsun, inş. daha kolay atlatacaksınız bu kez operasyonu Rabbim kolaylasın inş.  :amin:

Minecim ayakta bezlenmeyi ben de geçicidir diye düşünmüştüm bizimki 5 aydır geçmedi  :laughing7:
İki gündür de bezini çıkartır çıkartmaz çömelmeye başladı çömelip damlatıyor  :k06: :k06:
Emme konusunda biraz daha bekle istersen bu sürede sağ sütünü de kesilmesin inş. 5,5 aylıkken Selen de bırakmıştı 20 gün bir yudum bile içmedi  sonra geri döndü 8.ayda daha tenezzül etmedi benim ilaç kullanmam gerekiyordu tekrar bekleyemedim. Ama içmiyorsa da üzme kendini alacaklarını aldılar.

< ESLAL >

iyi akşamlar hanımlar  :flowers:

bizde bu yaz tuvalet eğitimini halledicez Nisa bir süredir kaka yapınca bir bez alıp geliyor anne al diyor  :D

al diyor fakat yatmak istemiyor zorla temizliyorum hoppp kalkıyor ayakta bağlıyoruz sinir ediyor beni  :icon_scratch:

bugün adım ekmeği yaptım kızıma teyzoşları bir kaç komşum geldi oturduk işte yedik içtik az gelen kilolarımızı tamamladık  :laughing7:

Sahracım inş. onuda hayırlısıyla atlatacak kuzum Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin:

Selma sabah yap ilk idrarda daha net oluyor uyyy bir bebiş daha geliyor  :binkybaby: :love9:

emme olayı  bizde facia  :'( anne memmeee diye geziyor bütün gün  :icon_scratch: çok düştü memeye ne edicem bilmiyorum  ???

DER!N

< ESLAL >

:honk: :honk: bana kalsa bıraktırcam ama emiyorda nebiliyim yaa kıyamıyorum da bakalım azcık daha gitsin böyle aklı erdikçe daha zor zırt pırt meme diyor olmayacak yerde ve zamanda  :icon_scratch:

мiŁenα.

Veeeeee

Her Taraf Bembeyazzz :hello2:

Sonunda Kardan ADAM yapıcazzzz :hieyt:

:love7:

:love9: :love7: :love9:

fenci10

günaydın

ayşecim ne güzel ya ben kışı çok severim..buralarda göremedik daha...

DİLVİN

günaydınn kıslarrrr

yaptım ama yıne negatifff  :BangHead: :BangHead:

ama hala hastada olmadımmm

bu ne iş anlamadımmmm :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

bi dahaki aya inş cnmm :opucuk:

ama adetin neden gelmedi :icon_scratch:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Günaydın hanımlar :hieyt:

Sümeyracım  bende kışı aman aman sevmem lakin bu kış oğlumla ilkkez kar topu oynicaz..

:ehi:

Selmacım sıkma canını hayatım..Bir dahaki aya..

Benimde gecikti..Belki seninkide gecikmiştir.

Olursun.. :dontknow:

fenci10

ne güzel cnm..dikkat et kuzum üşümesin :binkybaby:

ben daha hiç adet olmadım kızlar olsam da rahatlasam sanki her yerim şiş gibi...

мiŁenα.

Benim düzensiz yahu reglilerim..

1,5 ay üstüne oldum..Bakalım yaza kadar böle giderse,doktora giderim..

Eymencük uyudu..Kayınvalidemler hastaneye gitti ..eltimin oğlu hastanede yatıyor.

kafa dinliyorum anlıyacağınız :k06:

fenci10

allah şifa versin elti oğluna..

eymenin uyku düzeni nasıl cnm ben daha oturtamadım

geceleri çok kalkıyo gündüz de yarım saat uyuyo uyanıyo..

seninki kaçta yatar kaçta kalkar..

мiŁenα.

Gündüz uykumuzda sorun yok gece uykumuzdada yok..

Sadece benim oğlan 7-8 arası uyuyor akşam..sabah 5/5 da kalkıyor..

Erken yatıp erken kalkıyor..

Sonra 8-9 arasıda tekrar yatıyor.

4 kez uyuyor gün içinde 1-1/5 saat arası..

Uykuda sorun yaşamıyoruz.

Dönem dönem yememizde sorun oluyor. Gün içinde pek fazla yemiyor az az tek bir öğün yiyor onuda süper yiyor..

Bazen tek lokma sürmeden ağzına yattığıda oldu.Hasta olduğu dönemler.

Şimdi iyi şükürler olsun yoğurt yemiyorduk yoğurdu çok güzel yiyoruz. :nazar:

Fındık kız nasıl yemesi falan?emiyormu hala?

fenci10

maşallah cnm allah bozmasın

yemesi fena değil emiyo da.. :nazar:

hergün mutlaka kahvaltı çorba muhallebi elma yiyor..yoğurt arada bi çok sevmiyo..

bi de bizimle yemek yemeyi çok seviyo biz yerken arada ona da veriyorum..

bu ara yürümek istiyo hep elinden tutup evin içini geziyoruz..ama benim kilolar daha duruyo çok cnm sıkılıyo bu duruma..