2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 05 Şubat , 2011, 10:20:33
sağoll gülfercım
hayırlısı olsun
Rabbım önce olmayanlara sonrada bana nasip etsin diyorum  :amin:

Amin canım, Rabbim gönlüne göre versin.  :amin:

gökse

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ
KİMLER BURDA .SANIRIM SELMA VAR
NABER SELMA İŞTEMİSİN OĞLUŞUN NASIL

DİLVİN

ıyıyım muazzez   :opucuk:

günaydın canım bu arada

çağlarımda ıyı tesesi yurume telaşındayız şimdilik  :k06: :k06:

senınkıler nasıl
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gökse

BİZLERDE İYYİZ ÇOK ŞÜKÜR BENİMKİLERDE OYNUYOLAR ŞİMDİ
YÜRÜYOMU SENİNKİ CANIM MAŞALLAH :nazar:
NEKADAR OLDU

DİLVİN

13 AYLIK OLACAK NERDEYSE TEYZESİ

BABASINA ÇEKSEYDI 10 AYLIKKEN YURURMUŞŞŞ

HERALDA BANA ÇEKTİ ONDAN GEÇ YURUDU  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

günaydın kızlar  :hello:

hayırlısı olsun selmacım bi dahaki aya inş  :opucuk:

bende cevap vereyim bu duruma

öneclikle ; ben aklıma takılan genel soruların yanıtlarını bu konuda sürekli muhabbet ettiğim insanlardan  alıyorum.

konuşulacak şey olmuyor bi vakit boyna muhabbet ediliyor 

benimde bi kaç gün giremediğim zaman oluyor bi okuyorum 3/5 sayfa almış muhabbet gitmiş herkes derdini de anlatmış muhabbetinide yapmış

bana da sıkıcı geldiği dönemler oluyor forumun ama bu sebepten değil

ben evdeyim işimi de görüyorum gün içinde de giriyorum misal oğlum bi reklam izlerken iki yazıp çıkıyorum forumdan

yada iş yaparken yoruluyorum bi 10dk . mola verip foruma giriyorum

tabi herkesin kendi düşüncesi bişey diyemicem

DİLVİN

GÜNAYDINNN İLKNURCUMMMM

GELECEK AYA INŞ. ÇALIŞMALARAA HIZ VERMENIN SANIRIM ZAMANI GELDİ  :k06:

< ESLAL >

günaydın herkeslere  :love7:

üzüldüm selma inş. bir dahaki sefere  :amin:

ırmak çok şaşırdım ben senin ismini ırmak kızının ismini duru melek zannediyordum bir dönem ticker da öyle yazıyordu sanırım neyse iyi yapmışsınız Irmak koymakla çok söyleyince adak yerine geçer derler bizde  ::)

Gülommm  :love9: :love7:

ahh balım keşke içimde kalan tek şey davetiye olsaydı  :y25: :y25:

Selmam tabikide hep çocuklardan konuşucaz değil ama konular cidden çok uzuyor Gülonunda dediği gibi günlerce sürebiliyor çişti,kuştu konularını zaten aştık ama şu dönemde sosyal gelişimleri çok hızlı bunları paylaşabiliriz ve artık büyüdüler günlük öğünleri nasıl neyi ne kadar veriyoruz,farklı tarifler paylaşabiliriz vs.

mesela Nisa'nın son günlerdeki hareketleri bizi çok şaşırtıyor inanamıyoruz eşimle bücür cadı büyümüşte küçülmüş  :k06: :k06:

Gülom Ecişin yatağını silkele kırık filan vardır belki ellerinde kraker filan yiyorlarya üstlerine kırıntı düşüyordur bir dönem Hilalde uykusunda gözleri kapalı ağlardı komşum dedi yatağında kırıkmı var acaba diye bir kaldırdım hakket kraker kırıntıları vardı birdaha ağlamadı öyle şimdi hergün kaldırıp silkeliyorum çünkü Hilalin eline geçeni beşiğine atma huyu var görmüyorum bazen yatırmadan kontrol ediyorum hep  ;)

DİLVİN

AککORTįє

hava harikaaa  :sunny: sahile gidiyoruz oğlumla  :laughing7:

:director: gelen varmııııııı

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: AککORTįє - 05 Şubat , 2011, 13:54:23
hava harikaaa  :sunny: sahile gidiyoruz oğlumla  :laughing7:

:director: gelen varmııııııı

:icon_thumright: :icon_thumright:

biz gelyioruz dermisimmmm  :k06: :k06:  size iyi gezmeler canim öptümmm

selmacim bidaki aya insallah hayirlisi olsun canim  :opucuk:    :amin:

konu neden uzuyor biliyormusunuz yani cok girmeyenlere uzuyor gibi geliyor cünkü eskisi gibi herkes 24saat online degil yani bir soru sprdumu mesela 3 4 günde ancak cevap geliyor ondan öyle gelebilir size cnm... :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 05 Şubat , 2011, 11:26:23

Gülom Ecişin yatağını silkele kırık filan vardır belki ellerinde kraker filan yiyorlarya üstlerine kırıntı düşüyordur bir dönem Hilalde uykusunda gözleri kapalı ağlardı komşum dedi yatağında kırıkmı var acaba diye bir kaldırdım hakket kraker kırıntıları vardı birdaha ağlamadı öyle şimdi hergün kaldırıp silkeliyorum çünkü Hilalin eline geçeni beşiğine atma huyu var görmüyorum bazen yatırmadan kontrol ediyorum hep  ;)

Maşallah Nisama hakikaten şaşırtıyorlar çat pat konuşuyor ya Selen sizi tahmin edebiliyorum. Dün Selene bir şey söyledim hatırlamıyorum '' hadi ya '' dedi çok güldüm senin zilli kim bilir neler söylüyordur. Teyzesi yesin totişini  :nazar: :nazar:

Aklıma geldi tatlım baktım bugün, hiç yok ama krakerleri yastığına doldurmuş muhtemelen ondan ağladı.  :opucuk:

DER!N

Soru cevap değil benim söylediğim şey, sorum olursa zaten artık genele yazmıyorum cevap gelene kadar epeyce vakit geçiyor gerek yok.

Artık her gününüz aynı geçmiyordur bazıları yürüdü bazıları konuşuyor hep aynı şeyleri mi yapıyorsunuz gelişimleri hususunda araştırmalarınız yok mu saldım çayıra usulü büyümüyorlar herhalde yok herkes kendine saklıyorsa bildiklerini en ileride giden benim kendi işimi kendim görürüm her zamanki gibi. Ama ben tutamıyorum bir şey öğrendiysem sorulsun sorulmasın yazıyorum yazmam olur biter iki çift laf ettiğimiz elbette olur o da ihtiyaç ama çok da merak etmiyorum kimsenin özel yaşamını.

Neyse herkes kendi bilir.

мiŁenα.

Herkez  paylaşıyor aslında bildiğini öğrendiğini :icon_scratch:

belki siz sık girmediğiniz için kaçırıyorsunuzdur.

yada sizin yazdıklarınız kaynıyordur arada.. :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

gülfercim neden böyle düşündün  :-\ :-\

herkes nerdeyse ayda bir dr a gidiyo ve drun dediklerini nerdeyse aynen aktarıyo burda bence ... yani benim takip ettiğim kadarıyla... aşı zamnaları olsun boy kilo gelişimi olsun ne yemeli ne içmeli olsun...
muhabbet bu bilgilerden daha çok yer kapladığı için aralarda belki kaçırmış olabilirsin... :tongue3:

ben sürekli online durumda oluyorum ama 10dk ancak başında duruyorumdur... şimdi yürümeye başladığı için evin her yerinde... bütün kapılar açık cezaevi gibi olmasın diye cemre bütün odalara dalıyo bende peşinde...