2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: gökse - 22 Aralık , 2010, 23:53:34
TEŞEKKÜRLER KIZLAR BİZDE İYYİZ ÇOK ŞÜKÜR ÇOCUKLARDA İYİ ŞÜKÜR GÖKER UYUDU ŞİMDİ ZİLLİ KZIMI UYUTMAYA ÇALIŞIYORUM AMA UYUMUYO ABİYİ UYNADIRMAYA  GİDİYO :laughing7: İLKNURCUM BAYILDIM BUNLARA ÇOK GÜZELLER CİVCİVLER  :opucuk:

evt canım harika ve çok basit mutlaka yapıcam  :laughing7:

) SaMiRa (

ben iyim şükür oğlumda çok iyi gülaycım çok sağolasın :opucuk:
inşallah iyileşir hemencik  :amin: :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 22 Aralık , 2010, 23:51:57
Çok şekermiş. :laughing7:

Szinkler gelsin geçsin bizede fkir çıksın.

Not işi çok güzel :love9: :icon_thumright:

süsleme ve pasta mühim işte yazmışsın geçen 150-200 tl dde pasta için fazla :caca:

Ben arabalı istiim .Bakalım başka bir model görmezsem öle yapıcam.

daha çok var bzimkine.Süsleme ve kurabiye işini eşimin kuzen,yle yapıcaz oda değişik şeyler buluyor.

Okul öncesi okuyor böle süslemeler vs eli yatkın :laughing7:

Gülaycım bugün böle oldu gezmeye gttik geldik düzen kaçtı.

Dışarı çıkınca böle oluyor.

Eymen 9/9:30 arası uyuyor :sleepy1: sabah 6 ile 8 arası kalkıyor  ::)

inşallah tatlım :amin:

evt pastaa ve süslme en önemli konuu

süsleme benim işim bu hafta içi çıkıcaz hem oğluma doğum günü kıyafeti alıcam hemde süslemeleri alıcam

kar kış o soğukta çıkamam falan mazallah

süslemeleri de bi gün önceden yapıcam oğlumu gece yatırdıktan sonra

ertesi gün onla mı uğraşıcam rahat rahat yaparım ertesi günde nevaleleri hazırlarım temizlik falan

ve pasta..

ben demetin pastasına bayılmıştım bilenler bilir bilmeyenler için göstereyim

demetle konuştum geçende bu pastayı 80 liraya yaptırmış

geçende annemle oğlumu pansuma götürürken bi kaç yere soralım dedim ilk baktığım yer 150 dedi

ama o kadar kötü ki hiç birşeyyok üstünde

yani şu demetin pastasına 150 dese veririm ama hiçbirşey yok üstünde

sonra başka bi yere sordum 80 dedi 20 kişilik ve bayada çeşitler vardı beyendimde bi kaç tane

daha zamanımız var araştırıcam 

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 23 Aralık , 2010, 00:01:51
ben iyim şükür oğlumda çok iyi gülaycım çok sağolasın :opucuk:
inşallah iyileşir hemencik  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

gülay t.

Sahracım Sevindim canım iyi olmanıza. :opucuk:

İlknurcum bana kalsa ben çok iyi düzen oluşturacağım da kızımın uyku süreleri çok değişken. Öğleden sonra uyuduğunda bir gün 1 saat uyusa ertesi gün daha az veya daha fazla uyuyabiliyor. Böylece hergün başka başka saatlerde uyumuş oluyor. Bir de Ayşenin belirttiği gibi başka bir yere gidersek hepten bozuluyor düzen.  Maşallah Poyrazcığıma o hep çok uslu ve akıllı bir bebişti üzmedi seni çok fazla sanırsam  :opucuk:

Doğum günü konusunda hepiniz benden çok daha planlı ve heveslisiniz vallahi söyleyecek birşey bulamadım. Biz 3 gün kutladık üst üste. Kırk gün kırk gece gibi oldu :k06: Yeğenimle kızımın doğum günleri yakındı ilkini ablamda kutladık, ikincisini arkadaşımda, üçüncüyü de kendi evimizde babaanne, baba ve benden oluşan küçük grubumuzla kutladık. Bol bol fotoğraf çekin ve de video. Sonraya kalacak en güzel anılar bu günlerde yaşanıyor. 

AککORTįє

23 Aralık , 2010, 00:18:18 #6275 Son düzenlenme: 23 Aralık , 2010, 00:22:47 iLkNu®
Alıntı yapılan: gülay t. - 23 Aralık , 2010, 00:12:37
Sahracım Sevindim canım iyi olmanıza. :opucuk:

İlknurcum bana kalsa ben çok iyi düzen oluşturacağım da kızımın uyku süreleri çok değişken. Öğleden sonra uyuduğunda bir gün 1 saat uyusa ertesi gün daha az veya daha fazla uyuyabiliyor. Böylece hergün başka başka saatlerde uyumuş oluyor. Bir de Ayşenin belirttiği gibi başka bir yere gidersek hepten bozuluyor düzen.  Maşallah Poyrazcığıma o hep çok uslu ve akıllı bir bebişti üzmedi seni çok fazla sanırsam  :opucuk:

Doğum günü konusunda hepiniz benden çok daha planlı ve heveslisiniz vallahi söyleyecek birşey bulamadım. Biz 3 gün kutladık üst üste. Kırk gün kırk gece gibi oldu :k06: Yeğenimle kızımın doğum günleri yakındı ilkini ablamda kutladık, ikincisini arkadaşımda, üçüncüyü de kendi evimizde babaanne, baba ve benden oluşan küçük grubumuzla kutladık. Bol bol fotoğraf çekin ve de video. Sonraya kalacak en güzel anılar bu günlerde yaşanıyor.

evt ben o yüzden şanslıyım oğlum çok sorunsuz bi çocuk ne ek gıdaya geçerken yemek problemimiz oldu nede uyku çok şükür  :nazar:

evttt fotoğraf  :occasion14: oğlumun resimlerinden oluşan bi foto galeri açabilirmm  :laughing7: hem foto hem videoo

çok güzel olacakkkkkk  :hieyt:

gülay t.

Eminim canım çok güzel olacak. Oğlışun da şanslı bence senin gibi bir annesi olduğu için.

Hepinizi öpüyorum arkadşlar ben gidip uyuyayım, süt olsun, geceye hazırlık. :opucuk:

AککORTįє

gülaycımm çok teşekkür ederim  :opucuk: bıdıkların hepsi şanslı böyle sevgi dolu annelere sahip oldukları için

ve çok şükür Rabbime biz bu duyguları yaşattığı için  :amin:

iyi geceler gülaycım Allah a emanet  :wave:

nesrin_beyza&berrin

İlknurcum çok şanslısın gerçekten. Çok şükret. Benim büyük beni hiç yormadı. ama berrin küçücük boyuyla beni daha çok yoruyor. Birşey yemiyor, uyku düzeni yok. zayıf. alerjisi var yüzü kızarıyor. Yine de çok şükür Allahıma. Rabbim dermansız dert vermesin. Bunlar basit geçici şeyler. En kısa zamanda düzene gireriz inş.

DER!N

İlknur pastanızı Mutlularda yaptırabilirsin.
Beylikdüzünde bir Görgülüler var bir de Mutlular sanırım diğer yerlere gvenemedim tadından sebep.
Aynı şeyi yapıyorlar iki katı fazla para istiyorlar bizim pastamız çok lezzetliydi 18 kişilikti 40liraya yaptırdık aklında olsun.

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 22 Aralık , 2010, 19:48:50
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Aralık , 2010, 19:35:43
Sağol Nesrincim, yarın güne gideceğiz hatta rahatsız olursa eve çıkacağız hemen.

İnş.sonraki d.günlerine  :opucuk:

Tamam canım. İnş iyi olursunuz en kısa zamanda. Ama bak şöyle yapalım. İlknur, sen, ben varsa başka yakınımızdakilerle bir avm toplu doğum günü yapabiliriz. Nasıl olur sizce?

Biri liderlik yapsın canım, ben uyum sağlarım.  ;) :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Aralık , 2010, 21:38:47
selmacım çokk geçmiş olsun canım bencede kayınvalden yanlış görmüş yada abartıyordur  :caca:

Gülünde dediği gibi 6. hastalık olabilir tatlım Nisa da geçirmiştim tek belirtisi yüksek ateş ve 3. günün sonrası döküntü oluyor bizim doktorumuz dişten kaynaklanan uzun süreli yüksek ateş olmaz demişti  :dontknow:

Sahracım çok sevindim kuzumun iyi olmasına zamanla dahada iyi olacak Allahın izniyle  :amin:

2 gündür burdada hava çok güzel ve kızışımla geziyoruz bizde hafta sonu yine soğuk hava geliyormuş tadını çıkarmak lazım  :laughing7:

bizimde doğum günümüze çok az kaldı pasta  beğenemedim bi türlü kendimmi yapsam diye düşündüm ama zaten bi dünya işim olacak birde pastayla uğraşmayayım dedim pembe kurabiyeler yapıcam kızıma patatesten civcivler filan çok kalaba olmayacak zaten işte eyle kızlar bu hafta annişimde geliryor  :hello2:/color]
:hello2:

Hm hm dişten gelen ateş uzun süreli olmuyor.  ;)

Hiç kendin yapmakla uğraşma gerçi annişin geliyormuş anniş fıstıkla ilgilenir sen bilirsin yine de  :laughing7:
Şu civcivleri yaparken gözünü seviiim yağını az koy zaten elde mıncık mıncık yapılarak hazırlanıyor bir de yağlı olunca hiiiç yiyesi gelmiyor insanın. Bir yerde ikram etmişlerdi antipati duyuyorum o civciklere  :ehi:

Marketlerde süsleme şekerlemeleri falan da var Ezom kurabiyeler için, ben tektim özel hiçbir şey yapamadım.
Büyük kürdanlara takabilirsin kurabiyeleri renkli renkli yapıpı.

DİLVİN

günaydın kızlarr

hepinize tşk ederim   :opucuk:

kaynanam sanırım abartmış ateşi

akşam eve gittiğimde tekrar sordum 48 derece dedı

bende annem Allah aşkına 48 derece ateşmı olur hiçmi bişi bılmıyoruz bız dedım

ben araştırdım ateş 40 ın üzerine çıksa havale geçirir dr gitmenize izin vermezdı dedım

neyseeeeeeee fitil vermiş dr bide şurup soğuk almış bıde sanırım azı dişlerının yerını kabarmış

ondan olabılır demiş dr

gece ateşi felan çıkmadı tekrar çokkk şükürrrr iyiydikkkkk  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

23 Aralık , 2010, 10:38:22 #6283 Son düzenlenme: 23 Aralık , 2010, 10:43:40 iLkNu®
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 23 Aralık , 2010, 07:53:09
İlknur pastanızı Mutlularda yaptırabilirsin.
Beylikdüzünde bir Görgülüler var bir de Mutlular sanırım diğer yerlere gvenemedim tadından sebep.
Aynı şeyi yapıyorlar iki katı fazla para istiyorlar bizim pastamız çok lezzetliydi 18 kişilikti 40liraya yaptırdık aklında olsun.

sağol gülfer

benim fiyat aldığım yerler çok güvenilir yerler zaten burda kalitesiz bi pastane yok

ve biraz da şatafatlı olsun istiyorum benim istediğim tarzda pastalar hep aynı fiyattalar

beylikdüzünde koska var oraya bi bakıcam nasıl modeller var diye

dediğin gibi mutlularada bakarım

fiyatından çok model arıyorum

selmacım çok sevindim canım tekrar geçmiş olsun bencede diştentir bizim üstler  kabarık

gece bizimkide çok mızırdandı uyandı döndü durdu

bizimkide sanırım dişten

aman ateşi olmasında ben uykusuz kalmaya razıyım  :icon_pale:  :amin:

AککORTįє