2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

İKİSİDE ÇOK ŞÜKÜR İYİ CANIM OYNUYORLAR KUDURUYORLAR  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Aralık , 2010, 19:35:43
Sağol Nesrincim, yarın güne gideceğiz hatta rahatsız olursa eve çıkacağız hemen.

İnş.sonraki d.günlerine  :opucuk:

Tamam canım. İnş iyi olursunuz en kısa zamanda. Ama bak şöyle yapalım. İlknur, sen, ben varsa başka yakınımızdakilerle bir avm toplu doğum günü yapabiliriz. Nasıl olur sizce?

< ESLAL >

selmacım çokk geçmiş olsun canım bencede kayınvalden yanlış görmüş yada abartıyordur  :caca:

Gülünde dediği gibi 6. hastalık olabilir tatlım Nisa da geçirmiştim tek belirtisi yüksek ateş ve 3. günün sonrası döküntü oluyor bizim doktorumuz dişten kaynaklanan uzun süreli yüksek ateş olmaz demişti  :dontknow:

Sahracım çok sevindim kuzumun iyi olmasına zamanla dahada iyi olacak Allahın izniyle  :amin:

2 gündür burdada hava çok güzel ve kızışımla geziyoruz bizde hafta sonu yine soğuk hava geliyormuş tadını çıkarmak lazım  :laughing7:

bizimde doğum günümüze çok az kaldı pasta  beğenemedim bi türlü kendimmi yapsam diye düşündüm ama zaten bi dünya işim olacak birde pastayla uğraşmayayım dedim pembe kurabiyeler yapıcam kızıma patatesten civcivler filan çok kalaba olmayacak zaten işte eyle kızlar bu hafta annişimde geliryor  :hello2:/color]
:hello2:

ilkcemre

anammm nisa bebecikte yaşına giriyooo ...ilknurunda dediği gibi arka arkaya olcak hep doğum günleri... keşke aynı yerde olsak doğum günlerini beraberce kutlasak bebelerle  :k06: cemre 1 metreden kısa olan insanlara bayılıyooo  :ehi: :ehi: evde büssürü bebek ne hoş olurdu onlar  içinnn ...

gülfer  :opucuk:

мiŁenα.

Gözün aydın ezomm anneciğinle babacığınla hasret gider bol bol :love9:
Maşallah fıstığımın doğum gününe 6 gün kaldı :occasion5:
Ne kadar çabuk büyüdüler yahu :icon_scratch:

gökse'cm iyiyiz biz hamdolsun :opucuk: Sen nasılsın :love9:

Evet arka arkaya olacak doğum günlerii  :love9:  kısa bir ara vericizz sonra bizim kilerinki başlayacak :laughing7:
Bu arada bizde sizden fikir çalıcizz :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

Alıntı yapılan: gökse - 22 Aralık , 2010, 19:18:02
merhabalar arkadaşlar nasılsınzı :hello2: sahracım çok geçmişolsun canım sağsalim atlatmış paşan ameliyatı. ee kizde ne var ne yok görüşmeyeli ayşe selma ilknur cemrem gülfer nesrin gülay sivaslım aklıma gelmeyen bütün kızlar :k06: hepiniz öptüm :opucuk:

Sağol canım çok şükür iyiyiz biz.  :opucuk: Umarım sen ve çocukların da iyidir.

Selam Ayşecim nasılsın, bitti mi temizlik? Daha önce de yazdım görmedin sanırım, :amin: ev almışsınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmak nasib etsin mevlam. Yakışıklı Eymen nasıl?  Ya sana çok benzetiyorum ben çok şirin maşallah.

мiŁenα.

sağol btanem .. :love9: :opucuk:

iyiyiz şükürler olsun :opucuk:

Görmedim gözümden kaçmıştır :opucuk: allah razı olsun canım :opucuk:

bana benzetiyorlar bazen babaya :dontknow: ben bana benzetiyorum ama :laughing7:

yakışıklı eymen ancak uyudu sayılır .geç saatte kaldı.fırlamalığa devam keşfteyiz :k06:

Herşeye meraklıyız :k06: günler böle geçii bizde :k06:

fıstık betül nasıl :icon_scratch:sen nasılsın :opucuk:

AککORTįє

iyi geceler kızlarr  :hello:

gözün aydın ezgicim annenler geliyormuş hem doğum günü heyecanı hem hasret çok güzel olacak  :love9:

evt gülll bencede çok güzel olurdu benim oğlumda bayılıyor çocuklara  :k06:

sanırım tüm bebişler aynı  :laughing7:

çok heyecanlıyım valla hergün ayrı bir plan içersine giriyorum.

oğluma bebek şekeri değilde yine o tarz birşey yapmayı düşünüyorum gelenlere dağıtmak için hatıra olarak

içinde şeker mi koyarım yoksa başka birşey mi onu bilmiyorum

ve nihayetinde fırsat bulabilcekmiyim onları yapmaya onu hele hiiç bilmiyorum  :ehi:

tam  net bi fikir yok aklımda bakalım artık fırsat olursa yaparım bişiler

gelenlere duygularını not ettirebilceğim defterim hazır

yemekleri düşünüyorum annem kayınvalidem ve ben baya bişeyler çıkartırız

onlar börek çörek kek falan yaparlar

ben daha orjınal şeyler arıyorum netten

ben hamile kalmadan önce tv de harika birşey görmüştüm çocuklar için yapılmış

ama işte tam hatırlayamıyorum nasıl olduğunu çok da basitti ezgi civciv deyince aklıma geldi

koca bi tabağa semiz otu yerleştirmişlerdi sanırım

patates pürelerinden top top civciv yapmışlardı

tam bunuyazarken nete bi bakayım dedim ve buldumm çok güzellerr  :ehi:

) SaMiRa (

göksecim sağol canım atlattık çok şükür iyi oğluşum maşallah
senin çocuklar iyi mi sen nasılsın?

) SaMiRa (

ezgicim gözün aydın canım bol bol valkit geçirirsiniz ne güzel :love9:

) SaMiRa (

ayy evet çok güzellllerr ilknur bende bakınırken birsürü şeyler bulmuştum vakti zamanında ama şimdi bulamıyorum

gülay t.

Teşekkürler Ayşecim Betül de ben de iyiz çok şükür. Ya bu geç yatma işi beni de bunalttı iyice son zamanlarda 12 buçukta falan yatmaya başlamıştı. Bir türlü düzen tutturamıyorum. Sabit bir uyku süresi yok gündüzleri . bazen 1 saat uyuyor bazen 2 saat derken gece yatma saati değişiyor. Uzun zaman sonra bugün ilk kez 10 buçukta uyuttum, gündüz 1 kez uyutarak. İnşallah düzene girer yakında. Eymen de hep geç mi uyuyor yoksa bugünlük mü böyle oldu?

Sahracım nasılsın, Fudaylcım nasıl. Çok şükür atlatmışsınız ameliyatı. İnşallah çabucak iyileşir tatlı yavrun. :amin:

İlknurcum selam canım. Doğum günü telaşları başladı demek, nasıl hoş oluyor bu telaşlı beklemeler ve planlar değil mi?

мiŁenα.

Çok şekermiş. :laughing7:

Szinkler gelsin geçsin bizede fkir çıksın.

Not işi çok güzel :love9: :icon_thumright:

süsleme ve pasta mühim işte yazmışsın geçen 150-200 tl dde pasta için fazla :caca:

Ben arabalı istiim .Bakalım başka bir model görmezsem öle yapıcam.

daha çok var bzimkine.Süsleme ve kurabiye işini eşimin kuzen,yle yapıcaz oda değişik şeyler buluyor.

Okul öncesi okuyor böle süslemeler vs eli yatkın :laughing7:

Gülaycım bugün böle oldu gezmeye gttik geldik düzen kaçtı.

Dışarı çıkınca böle oluyor.

Eymen 9/9:30 arası uyuyor :sleepy1: sabah 6 ile 8 arası kalkıyor  ::)

inşallah tatlım :amin:

gökse

TEŞEKKÜRLER KIZLAR BİZDE İYYİZ ÇOK ŞÜKÜR ÇOCUKLARDA İYİ ŞÜKÜR GÖKER UYUDU ŞİMDİ ZİLLİ KZIMI UYUTMAYA ÇALIŞIYORUM AMA UYUMUYO ABİYİ UYNADIRMAYA  GİDİYO :laughing7: İLKNURCUM BAYILDIM BUNLARA ÇOK GÜZELLER CİVCİVLER  :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Aralık , 2010, 23:43:57
ayy evet çok güzellllerr ilknur bende bakınırken birsürü şeyler bulmuştum vakti zamanında ama şimdi bulamıyorum

bulunca eklede görelim bacım  :laughing7:
Alıntı yapılan: gülay t. - 22 Aralık , 2010, 23:46:43
Teşekkürler Ayşecim Betül de ben de iyiz çok şükür. Ya bu geç yatma işi beni de bunalttı iyice son zamanlarda 12 buçukta falan yatmaya başlamıştı. Bir türlü düzen tutturamıyorum. Sabit bir uyku süresi yok gündüzleri . bazen 1 saat uyuyor bazen 2 saat derken gece yatma saati değişiyor. Uzun zaman sonra bugün ilk kez 10 buçukta uyuttum, gündüz 1 kez uyutarak. İnşallah düzene girer yakında. Eymen de hep geç mi uyuyor yoksa bugünlük mü böyle oldu?

Sahracım nasılsın, Fudaylcım nasıl. Çok şükür atlatmışsınız ameliyatı. İnşallah çabucak iyileşir tatlı yavrun. :amin:

İlknurcum selam canım. Doğum günü telaşları başladı demek, nasıl hoş oluyor bu telaşlı beklemeler ve planlar değil mi?

gülaycım benim oğlum 15 güne kadar gün içinde 2 saate bir yarım saat uyur kalkardı 1 aylıktan bu yana akşam 9 da yatıyor

ama gece uykuları da oldum olası çok iyi  şükür  :nazar:

15 gündür o 2 saati 3 saate çıkardım yani günde 3 kere yatıyor

bu sefer yarım saat değil 1 saat uyuyor

mesela 8 de kalkıyor yataktan kalktık giydirim derken 8 buçuk  11 den sonra yatıyor 12 de kalkıyor

sonra 3 de yatırıyorum (şimdi 2 saate alışkın olduğu için hemen uyuya kalıyor)

sonrada 4 de kalkıyor 6, 6 buçuk gibi tekrar yatıyorum yarım saat 45 dakka uyuyup kalkıyor

akşam 9 da baya uykusu gelmiş oluyor sallıyorum hemen uyuyor

sonrasında da kalkıyor arada emiyor uyuklar bi vaziyette geri yatırıyorum

bizde böyle uyku sorunumuz yok çok şükür oğlum her düzene kolaylıkla giriyor

doğum günü planları evtt çok heyecanlı sorma sen atlattın yok mu diyeceğin birşeyler  :k06: