2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 22 Aralık , 2010, 12:26:27
demettt dövme kalıcı mı... süper görünüyooo  :icon_thumright: :icon_thumright:

evet canım kalıcı tesekkürler  :icon_thumright:

bence yuvarlak yemek takımı

kareler dediğin gibi çok şık ama modası gecebilir
makinaya kolay sığıyomu acaba

DİLVİN

mrb kızlar

çağların hala ateşi düşmedi
kaynanamlar hastaneye götürmüşler 1 tane iğne yapmışlar
ben sabah ölçmüştüm ateşi 38 dereceydı
kaynanamı aradım nasıl dıye ateşi 48 dereceye çıkmış
çokk şaşırdım ateş hiç o kadar çıkarmı ya
benım bildiğim en yüksek ateş 40
yanlışmı bılıyorum yoksa

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

Alıntı yapılan: ((selma)) - 22 Aralık , 2010, 12:54:07
mrb kızlar

çağların hala ateşi düşmedi
kaynanamlar hastaneye götürmüşler 1 tane iğne yapmışlar
ben sabah ölçmüştüm ateşi 38 dereceydı
kaynanamı aradım nasıl dıye ateşi 48 dereceye çıkmış
çokk şaşırdım ateş hiç o kadar çıkarmı ya
benım bildiğim en yüksek ateş 40
yanlışmı bılıyorum yoksa

GEÇMİŞ OLSIN CANIM
48 DERECE ATEŞ İLK DEFA DUYUYORUM  :-ooo
40 BİLE ÇOK TEHLİKELİ YANİ
DİŞLER ZORLUYO ÇAĞLARI BASLADI SIKINTILAR

DER!N

Yanlış görmüşlerdir en çok 42 derece olur benim bildiğim.
Allah c.c. muhafaza havale geçirir o ateşte de zaten.

Geçer inş. canım ya idrar tahlili yapmışlar mı?

DİLVİN

benı huysuzlandırmak için abartmışlar kaynanamlar bence
demın aradım kayınbabamda 48 e çıkmış dedı
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

canım bende duymadım o kadar ateş. en fazla 41 42 falan olur zaten o bile tehlikeli... 6. hastalık geçiriyo olabilir 3 gün yüksek ateş oluyo... cemre yazın geçirmişti. fitillerle ilaçlarla düşürüyolar etkisi geçince tekrar çıkıodu...  kontrol altına alamadık ateşini inip çıkıyodu sürekli...sürekli kontrol etmek lazım... sende istiyosundur muhtemelen ama eğer şartların müsaitse izin alıp git bence yanına... sonuçta sen daha iyi takio edersin canım... baksasna 48 derece diyolarmış... doğrumu yanlışmı acaba ...

DER!N

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 22 Aralık , 2010, 12:24:36

gülfer geçmiş olsun canım sizede... bu kızın ne bu hastalıktan çektiği böyle ve seninde... eviniz çok mu rüzgarlı bi yerde kapıya çıkınca hemen şifayı kapıosunuz galiba...

karacanın yemek takımını almayı düşünüyorum bu hafta sonuna kadar düşünme süresi koydum karemi yuvarlak mı  :dontknow: :dontknow: çok kararsız kaldım... şimdi yıllarca kullanılacak bişi bu. kare alsam yarın modası geçer öylece kalır elimde. ama çok hoşuma gidiyo çok şıkkk  ??? ??? ne yapsam bilemedim...

Sağol canımcım ama karıştırdın Selen daha önce bir kez Faranjit olmuştu, şimdiki bronşit başlangıcı. Benimkisi kronik zaten Sinüzitim Faranjitle birleşip bronşlarıma iniyor al sana bronşit :))   :opucuk:

Yemek takımını bence yuvarlak al, kare kullanıyor ablam köşeleri bir yere değince soyuluyormuş Bernardo onunki.
Benim de kahvaltı takımım kare Karaca günlük kullanıyorum memnunum ama yemek takımıyla aynı olmaz kullanım açısından. 

ilkcemre

gülfercim yine mi kızdırdım yoksa seni...

kusura bakma canım kötü bi niyetle söylemedim.
aklımda öyle kalmış neden bende anlamadım doğrusu...  :opucuk: :opucuk:

) SaMiRa (

selamlarrrr  :hello:
gülcüm sağol canım fudayl iyi çok şükür dolaşıyor oynuyor keyifli maşallah :muzz:
youtubetan alibabayı açıp oynuyoruz kafamız rockcılar gibi sallanıp duruyor :ehi:
selma çok geçmiiş olsun ateş 48 olmaz allah muhafaza..

ya gülfer sen şu eşşek şarkısını nerden buldunnn ve nette senin sesin varmı

nesrin_beyza&berrin

selmacım 48 değildir 38i 48 görmüşlerdir. en kısa zamanda iyileşir paşam inş. :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 22 Aralık , 2010, 16:59:31
gülfercim yine mi kızdırdım yoksa seni...

kusura bakma canım kötü bi niyetle söylemedim.
aklımda öyle kalmış neden bende anlamadım doğrusu...  :opucuk: :opucuk:

Yok Gül'üm aa aşkolsun normalde sinirleri alınmış biriyimdir ben farketmeden çok mu asabi oluyorum acaba  :dontknow:

:opucuk: :opucuk:

DİLVİN

sağolun kızlarr

e benım kaynanam bu 48 dedıyse 48 dir

abartmıştır Allahtan huyunu bılıyorum  :violent1:

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Aralık , 2010, 17:21:27
selamlarrrr  :hello:
gülcüm sağol canım fudayl iyi çok şükür dolaşıyor oynuyor keyifli maşallah :muzz:
youtubetan alibabayı açıp oynuyoruz kafamız rockcılar gibi sallanıp duruyor :ehi:
selma çok geçmiiş olsun ateş 48 olmaz allah muhafaza..

ya gülfer sen şu eşşek şarkısını nerden buldunnn ve nette senin sesin varmı

Maşallah kuzuma  :amin:

http://video.mynet.com/ALBEYMETA/Essek_bebek_Ninni/66647/ buradan dinleyebilirsiniz tatlım  ;) :opucuk:
Benim sesim Selene çektiğim bir videoda var tatlım ninni benim söylediğimle farklı tabii  :k06: ezberden bilmiyorum uydura uydura söylemiştim.  :laughing7:

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 22 Aralık , 2010, 17:30:07
sağolun kızlarr

e benım kaynanam bu 48 dedıyse 48 dir

abartmıştır Allahtan huyunu bılıyorum  :violent1:

Selmacım tetikte ol sen yine de ve sürekli aynı yerden ölç ateşini makatsa makat kulaksa kulak kulaktan kulağa bile farklı oluyor aklında olsun.  :opucuk: Hemen geçer inş. neyin nesiyse  :amin:

DİLVİN

tamam canım dıkkat ederım

aa bu senın sesıne benzıyor gülfercımm sen değilmisin  :dontknow: