2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

pamukprensesim ecrin melisim bugün tam 7 aylık oldu teyzelerrrrr
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende gereksız gördügüm ıcın acmadım ecrıne faceee.....  katılıyorum hemsomaa  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ilkcemre

günaydınnn  :opucuk: :opucuk:

resim koyucam kızlar ama faceye buraya koymayı beceremiyorum bi türlü. avatarım bile yok  :tongue3:

bugün dışarı çıkucuk gezücük az... resimde çekerük kzımınannık beraber koyarız faceye  :opucuk: :opucuk:

< ESLAL >

çok sağolun kızlar inş. bizim için hayırlı olan ne ise onu nasip eder Rabbim  :amin:

herkes nerelerde yahu kimsecikler yok glom sende yoksun kaç gündür hayırdır bir sıkıntı yok değilmi

DER!N

Ayşecim allık kullanırsan gayette iyi taşırsın diğer türlü çok soluk gösterir çevrendekiler haklı..

Sevilcim yeni ayınız kutlu olsun.  :opucuk:

Ezgicim hayırlı olsun hayırlıysa olsun işiniz. Kafe fikri bende de mevcut ama biraz daha  sonra 30dan sonra falan daha çok kitabevi gibi düşünüyorum. Kahve çay ve aparatif yiyeceklerle.

Bugün Migrosa doğru gidelim Selen'e hem kazak hem külotlu çorap bakalım diyorduk sabah oldu yağmur ve soğuk var evde pineklemeyi tercih ettik. Kombinin derecesini arttırmıştır bir haftadır yarıdan fazlaya çevirmiştik niye ısınamıyoruz hala diyip duruyorduk meğer kombi önceki ısısında takılı kalmış farkında değiliz. Petekleri kontrol ettik hava yok falan en son bir baktık hala 30da duruyor makine. Düzelttik de ısındık. Hala öksürüyoruz  :(

мiŁenα.

Evet cnım evdede allık kullanmak acayip olur herzaman oda var :icon_scratch:

denerim bakalım olmazsa değişirim ablam kuaför zaten  :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

AککORTįє

:D sağol dezesiiii  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :love7: :love8:

doğum günümüze taam 1 ay kaldıııı    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

мiŁenα.

HAPPY BİRTHDAY TO YOU :hello2: :occasion5:İSO YAPİİİCİKKK :occasion5: :occasion5:

AککORTįє

мiŁenα.

AککORTįє

< ESLAL >

aman Gülom dikkat edin kendinize hava feci soğuk iyileşin biran önce buarada ben sizi çokk özledim unuttun bizi küsülüyolum bak  :y25:

PAŞAM 11. AYIN KUTLU OLSUN  :opucuk: :opucuk:

ÇOK AZ KALDI DOĞUM GÜNLERİMİZE  :occasion14: :occasion14:

DER!N

11.ayınız kutlu olsun.   :love9:

Yok ezom unutmadım günler de o kadar kısaki kahvaltı öğle yemeği derken akşam oluyor.
Neler yapıyorsunuz kızısım nasıl?

AککORTįє

TEŞEKKÜR EDERİM GÜLFER

TEŞEKKÜR EDERİM EZGİİİ EVTTTT SEN BEN HERKESÇİKLERİN DOĞUM GÜNÜSÜ YAKLAŞIYORRR  :hieyt: :hieyt: :love9: :hieyt: :hieyt: