2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Selmacım çoook sinirlendim valla. :cildir: Ne biçim kadın bu :caca:

Canım kaynanana baktırmasanda güvenilir bir bakıcı ayarlasan. Onada yüzünü göstermesen belki akıllanır. Bunlar bana muhtaç diye böyle davranıyor anladığım kadarıyla.

мiŁenα.

Sağolun kızlar teşekkür ederim nice aylar yaşlar göstersin cümlemizin evlatlarına inşallah :amin: :love9:

Selmacım allah sabırlık versin.
Ben artık bu tarz insanlara sinirlenemiyorum bile.
Kayınvalide deyince bir acayip oluyorum.
Neden diyorum ya neden ;kayınvalide geinle neden bu kadar uğraşır.
Ya oda Allah kulu onunda anası babası var.
Bu kadar üzmenin alemi ne kendi evladına kıyamassın geline demediğin yapmadığın kalmasın.
Allah ıslah etsin böle insanları...!

İyilik yaramaz,kötülük yaramaz,
ne yapıcaksın nasıl davranacaksın???
Kızsanda bağırsanda yapıcaklarını dşyeceklerini diyorlar.
Ben kayınvalideme iyilikle anlatıyorum anlamıyor.
Kötülükle anlatıyorum bağırıyorum çağırıyorum olmuyor.
Yine yapacağını yapıyor.

Ben bu tarz sorunlar yaşamıyorum daha.
Sadece adaletsiz davranmaları canımı sıkıyor onuda umursamıyorum.
Ben konuştum köyden geldiğinde gayet açıkca .
Eğer beni üzcek birşey daha yaparlarsa tavrımı biliyorlar.

İkş gün önce kızdım oda eltim yüzünden .
:cildir:
Onun lafı geçtiğinde şartellerim atıyor okadar :cildir:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNu® - 20 Aralık , 2010, 13:36:00
tamam ona bakıyor olabilir ayrıca torunu tabiki bakacak

fakat ona bakıyor diye her konuda her olayda ve durumda

çocukla ilgili kararları onun vereceği anlamına gelmiyor

bu çocuğun anası da var babasıda

hangi akla hizmet o hakkı sadece kendinde görüyor

hayret yani

:icon_thumright: :icon_thumright:  katılıyorum ılknura

cok sacma bır düsünce babanesı tabıkı bakıcak bakdı dıye bısey ummuyorsa utanması lazım bence sınır oldum sımdık pasamın ılk dogum günü tabıkıde kutlıcaksın ona neymıs yaa kım oluyorda o kadar karısma hakkı var ...senın yerınde olsam neyde hevesım varsa yaparım kursagında kalmasın yaa ıllerde pısman olursun keskeee yapsaydım keske cagırsaydım arkadaslarımı dersın sakın bu hatayı yapma selmacım hevesınde ne varsa aklından neler gecıyorsa yappp sende hıc muhattap olma bence kaynananla  kocısıne söyle o söylesın herseyede nurnunu sokmasın yaaaa :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir:

ay kafayı yıcem mıllet kendı derdıyle ugrassa bıde ona buna karısıyorlar yaaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ırmak184

selam kızlar..

kızım memeyi bıraktı emmiyor artık  :'( en azından 1,5 yasına kadar emsin istiyordum ama olmadı...şimdi emmiyor ya kızım sütüm geri mi gidecek nasıl olacak..4 gündür emmedigi halde tas gibi degil gögüslerim iyice süzülmüşler  :icon_scratch:
vucudundaki kızarıklıklar gecti şimdide bogazının altı kıpkırmızı..bir gecer gibi oluyor tekrar kızarıyor..yarın doktora gidecegiz alerji testi yaptıracagız sanırım  :sad1: cok huysuzlastı..yemek yemiyor,gece 2de uyanıyor 5 gibi uyuyor.dişleride patlamadı gitti  :BangHead: dayanamadım artık kızkardeşimi cagırdım sagolsun geceleri ilgileniyor,uykusuzluk,yorgunluk bitirdi beni..

ırmak184

isonun ve eymenın yeni ayları hayırlı olsun  :love9: dogum günlerimize az kaldı  :love9:
sahracım fudaylin iyi olmasına sevindim..dahada iyi olacak inşallah yavrum  :opucuk:
selmacım kayınvalidende yani cocuga ögretilecek seylermi bu.. :caca: cok garip koskoca kadın yani yapılırmı böyle seyler pes  :cussing:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ırmak184 - 20 Aralık , 2010, 19:27:52
selam kızlar..

kızım memeyi bıraktı emmiyor artık  :'( en azından 1,5 yasına kadar emsin istiyordum ama olmadı...şimdi emmiyor ya kızım sütüm geri mi gidecek nasıl olacak..4 gündür emmedigi halde tas gibi degil gögüslerim iyice süzülmüşler  :icon_scratch:
vucudundaki kızarıklıklar gecti şimdide bogazının altı kıpkırmızı..bir gecer gibi oluyor tekrar kızarıyor..yarın doktora gidecegiz alerji testi yaptıracagız sanırım  :sad1: cok huysuzlastı..yemek yemiyor,gece 2de uyanıyor 5 gibi uyuyor.dişleride patlamadı gitti  :BangHead: dayanamadım artık kızkardeşimi cagırdım sagolsun geceleri ilgileniyor,uykusuzluk,yorgunluk bitirdi beni..

Ah canım benim geçmiş olsun :opucuk: Eymenin de boğazlarının altı kızarıyor arada kıyafetlerinden sanırsam :icon_scratch: acaba alerjimi oluyor dicemama 1-2 gün sonra dzeliyor :dontknow:
kardeşini çağırmakla iyi etmişsin insan çok yoruluyor hele mızmızlarken çok fena :sad1:ev işi çocuk yemek :cildir:
Tekrar alır belki  :amin: inş alır tekrar :amin:

Alıntı yapılan: ırmak184 - 20 Aralık , 2010, 19:32:15
isonun ve eymenın yeni ayları hayırlı olsun  :love9: dogum günlerimize az kaldı  :love9:
sahracım fudaylin iyi olmasına sevindim..dahada iyi olacak inşallah yavrum  :opucuk:
selmacım kayınvalidende yani cocuga ögretilecek seylermi bu.. :caca: cok garip koskoca kadın yani yapılırmı böyle seyler pes  :cussing:

sağol hayatım :opucuk:az kaldı bir sürü plan yapıyorum :love9:

°o.O євяυ O.o°

ya kızlar az önce yukarı kayınvaldeme çıktım
kızımı poposuna vurarak mıncıklayarak sevio
bide bu bacaklarndan bi tane ısırur gbi öpim dio yok
acır olmaz dedim yakalarsam yapcm dio çok kötü oluorum
bide biz yukarı çıkmadn önce geldi emiodu betül aa
emio mu bnde yukarı çıkarcktm dioemince ben getirrm
dedm ayy snir  oldum bn yaaa :cildir: szce bu normalmi
sizn kayınvaldelernz nası sevio nası harektler yapıo :icon_scratch:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 20 Aralık , 2010, 20:41:16
ya kızlar az önce yukarı kayınvaldeme çıktım
kızımı poposuna vurarak mıncıklayarak sevio
bide bu bacaklarndan bi tane ısırur gbi öpim dio yok
acır olmaz dedim yakalarsam yapcm dio çok kötü oluorum
bide biz yukarı çıkmadn önce geldi emiodu betül aa
emio mu bnde yukarı çıkarcktm dioemince ben getirrm
dedm ayy snir  oldum bn yaaa :cildir: szce bu normalmi
sizn kayınvaldelernz nası sevio nası harektler yapıo :icon_scratch:

suan kayınvalıdemden coooook uzakda oldugum ıcın sorun yok rahatım  :k06:

ama bende olsam öyle sıddetlı sekılde sevdırmezdım...ama gelıpde yukarı götürmek ıstemeı sankı normal gıbı yanı torunu nasıl olsa sevebılır ama tabıkı kısıden kısıyede degısır sevme seklıne baglı...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

Burdayıkk :laughing7:

Bende mıncıklaya mıncıklaya severim bebekleri ama oğluma kıyamıyorum :laughing7:

sanırsam kayınvaliden abartmış  :k06:

AککORTįє

20 Aralık , 2010, 23:04:38 #6190 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2010, 09:57:53 iLkNu®
bende geldim  :love9: iyi geceler kızlarr  :hello:

ırmakcım teşekkür ederiz  :opucuk: üzüldüm memeyi emmemesine ama sen yinede emzirmeye çalış belki alır

huysuzluğundan da emmiyor olabilir

ben oğlumu çok haşin severim ama asla başkasının o şekilde sevmesine izin vermem

kayınvalidemde çok nazik sever

ama evt şimdi kişiden kişiye değişir bu benim kayınvalidemin yapısı, senin kayınvalideninde o şekildedir

ama öyle olsa bile bu şekilde sevdiği taktirde uyarırdım nazik bi şekilde

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kımsecıkler yoktu bugün yaaa cnm skldııı

hosgeldınız kızlarrr naber nasılsınız bakım bebısler uyudu muu

AککORTįє

benimkini uyudu bugün 10 da

normalde 9 yatıyor

az önce yine uyandı emzirdim uyudu

°o.O євяυ O.o°

benmde nazik bi dille uyarmam gerekio keşke kaynana die bişe olmasaydı :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre