2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gökse

MERHABALAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ . AYŞECİM HAYIRLI OLSUN EVİN CANIM. İYİGÜNLERDE OTURUN CANIM.DEMETCİM HAYROLA NEYİN VAR ÇOK ÖZEL DEĞİLSE TABİ :opucuk:

< ESLAL >

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜLCÜM SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE NİCE GÜZEL YILLARA...

ayşem hayırlı olsun eviniz Rabbim gerisinide gönlünüze  göre eylesin  :amin:

gülfercim olmaz hiç birşey artık büyüdüler mık dediklerinde doktora gitmiycez kuru öksürükse yada uzun sürmeyen ateşlerde evdeki ilaçlardan kullanabiliriz  :icon_thumright:

bu arada ben DOKTORSİTESİ.COM üyeyim kızlar aklıma takılan birşey olduğunda oradaki uzman doktorlara soruyorum hemen cevap veriyorlar ;)

DER!N

O  zaman sorar mısın ezom hiçbir şey yemeyen bebekleri 1 yaşından sonra dövebiliyor muyuz

aç aç yattı  :cildir:

< ESLAL >

Hilalde yemiyor bu aralar tatlım üst azının yarısı çıktı diğer yarısıda çıkmak üzere ondan sanırım bütün gün şebeklik yapıyorum yesin diye en azından eciş süt içiyor bizde oda yok biliyorsun  :'(
ve bu süt olayını sordum ben benim sütüm yetmiyor devam mamasıda içmiyor dişlerimiz erken çıktı calcium almasını nasıl sağlarım diye ayran dene günlük peynirini ihmal etme ve artık inek sütünede başlayabilirsin dedi ama liloş inek sütünüde sevmedi  :caca:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 10 Aralık , 2010, 22:19:03
O  zaman sorar mısın ezom hiçbir şey yemeyen bebekleri 1 yaşından sonra dövebiliyor muyuz

aç aç yattı  :cildir:

:k06: :k06: :ehi:
:nono:
Benim kide beni sinir ediyor. yemiyorrrrr. Bir lokma kaldı. Zaten minikti. Dahada küçüldü. :k06:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 09 Aralık , 2010, 18:52:08
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 09 Aralık , 2010, 17:04:13
ya dün öğleden sonra çıkardım çözülmedi(kurban etiydi)
bu akşam yapim dedim ama hafif kararmış..kullansam bişey olurmu acaba
etle pek haşır neşir olmadığım için çiğ kokusunuda bilmiyorum
bozulmuş nasıl kokar onuda bilmiyorum

Canım benim geç olmuş olacak muhtemelen ama yazayım.
Donmuş kırmızı et çözülürken mutlaka renk değiştirir bu bozulduğu anlamına gelmez.
Bozulduğunu zaten hemen anlarsın feci kokar.
Dondurucudan çıkartılan eti direkt oda ısısında değilde buzdolabının en alt rafında çözmek gerekir donukluğunu üzerinden atınca oda ısısına alınması sağlıklı olanı.
Ve asla donuk eti direkt sıcak suya tutmayın içindeki bakteri miktarını inanılmaz derecede arttırmış olursunuz hastalık yapar.

Kısa sürede çözülmesini istiyorsanız donukken ufak parçalara kesin yine aynı şekilde alt rafta bekletin.

teşekkür ederim tatlım benimm :opucuk:

) SaMiRa (

GÜLCÜMMM
                                                    DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUNN HAYATIMMMM
                                                                   NİCE YILLARAAAAA

) SaMiRa (

AYŞECİM EVİNİZ HAYIRLI OLSUN CANIM
HAKKAT SENİN KOCİŞ TİCARET ADAMI  :D MAŞALLAH MAŞALLAHH
FUDAYL DA İŞTAHSIZ BİNBİR KILIĞA GİRİYORUM YEDİRİRKENN IHHH YAPIP KAFASINI ÇEVİRİYOR
DÜZELDİ ÇOK ŞÜKÜR YANİ GÖRÜNÜRDE AMA ANT.MECBUR DEVAM EDİYORUM
KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİNE DEĞİNİLMİŞ..ÇOK İYİ TABİİ AMA ONUN BİDE MARMELATI VAR O DAHA DA İYİ TAVSİYE EDERİMM KIZLARR
AÇ YATAN SELENİN TOTOSUNA TOTOSUNAAA  :nono:   :-* :-*
DOKTOR SİTESİNE BENDE ÜYEYİM UZUN ZAMANDIR CEVAP VERİYORLAR AMA ASKIDA KALA SORULARIMDA VARR
SONRA YİNE BAŞKASINA SORUYORUM NAPİMM
İYİ GECELER HEPİCİNİZİ ÖPTÜMMMM :opucuk: :opucuk: :opucuk:
BEBEİŞLERİNİZİ DEE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

gökse

) SaMiRa (

мiŁenα.

günaydın sabahtan beri ayaklarım totoma vurdu kayınvalidemin evini sonra kendi evimi temizledim..

ancak oturdum.

eymen çok az yiyor..gazını çıkaramıyor snırsam huysuz mızmız :cildir:

gece kaç kez kalktı..

:sad1: :sad1:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ezgicim ve sahracım  çok teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk:

ay maşallah ayşe ben kendi evimi zor temizliom valla. eviniz hayırlı olsun. güle güle kullanmak nasip etsin rabbim...
sevindim sizin adınıza...

мiŁenα.

sağol canım..

bendeki bu tempo bitmez :sad1:

eymen canımı aldı çok yaramaz mızmız yaa :sad1:

uyumak bilmez yemek bilmez ne oldu bilmiyorum..

üstten 5.6. diş kabarmış o mu zorluyor acep :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

eviniz hayırlı olsun ayşe  :flowers:

rabbim olmayanlarada nasip etsin  :amin: