2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

09 Aralık , 2010, 11:39:25 #5685 Son düzenlenme: 09 Aralık , 2010, 11:49:16 ♥..AyŞe..♥
Hangi günaydın öğlen oldu :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

gökse

tünaydın kızlar nasılsınız bakem.nesrincim geçmişolsun canım. üşütmüştür belki.selmacım hamile değilsin demek. ilknur hamile ilknur hamile .(daha kırk olmadı olana kadar devam :ehi:). ayşecim cemrecim zelişcim ırmakcım sahracım aklıma gelmeyen tüm hatunlar sizler nasılsınız bakim  :ehi:bebişlerinz nasıl.bugün bende boş boş oturuyom valla işlrimi bitirdim .öpüyorum sizi :opucuk:

KUZEY

tünaydın Göksecim işler bittiyse bana yardıma gelir misin :k06:  :k06:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 08 Aralık , 2010, 23:36:20
selam güzel anneler....

gülfercim gec kaldım ama  :'(  prensesimizin dogum günü kutlu olsun  :flowers: nice yaslara inşallah  :opucuk:
sahracım cok gecmiş olsun canım..inşallah tez zamanda düzelir yakısıklım..atesi var mı hala gectimi?
ilknurcum bu ay benimde 7 gün gecikti cok stresliydim belirtiler vardı ama bir türlü regli olamamıstım..cok gıcık bişey beklemek...havalardan sanırıım gecikti nihayetinde regli oldum  ::)

ben cok kötüyüm kızlar üşütmüşüm...grip olmusum..kemiklerim sızlıyor resmen..kızıma babamız ve kızkardesim bakıyor ben sürekli yatıyorum..inşallah yarına kadar düzelirim  :'(
tatlım çok geçmiş olsun inş düzelrsin en kısa zamanda :amin: çok üzüldüm :sad1: ıhlmur nane limon falan iç toparlar seni
sağol canım şimdi iyi ateşi düştü gecede iyidi çıkmadı ateşi bugün daha da iyi :muzz:
ve terle çok terle ki at üstünden hastaığıı

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: zelis - 08 Aralık , 2010, 23:43:23
Gulfercigim Ecrin prensesin ilk yasi kutlu olsun canim , biraz gec oldu ama anca oturabildim  :honk: bizim kiz cok ilgi istiyor artik , vakit bulamiyorum ...

Sahracigim sizde cok gecmi olsun canim , tez zamanda iyilesir insallah pasam .... Rabbim acil sifalar versin ...

Irmakcigim sanada cok gecmis olsun canim,,,
zelişcim teşekkürler canım :opucuk:  aminnn :amin: :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: zelis - 08 Aralık , 2010, 23:44:55
Bu arada benim pamugumda 10  aylik olmus  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
10. ayınız kutlu mutlu olsun :muzz: :muzz: :muzz: canımmm nicelerini göstersin rabbim inşş :amin: :amin:

) SaMiRa (

nesrincim geçmiş olsun canımm kuzucuğaa

kızlarrrrr acil cevappp
kıymanın bozulduğu nasıl anlaşılır??? :director:

Demet_dk

kötü kokar :dontknow:
buzluktan çıkardığın gün tüketmen lazım canım

) SaMiRa (

ya dün öğleden sonra çıkardım çözülmedi(kurban etiydi)
bu akşam yapim dedim ama hafif kararmış..kullansam bişey olurmu acaba
etle pek haşır neşir olmadığım için çiğ kokusunuda bilmiyorum
bozulmuş nasıl kokar onuda bilmiyorum

ilkcemre

kullanma istersen emin olamıyosan... ben çok pimpiriklenirim bu konuda...

bide yarın benim doğum günümmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 26 oluyorum  :cildir:

мiŁenα.

benim canım sıkkın triplerdeyim yine ..

bu sıra herşeye sinirleniyorum yaa huu...

kimseyi görmek çekmek istemiyorum...

offffff bunalımdayım..

:cildir: :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

gökse

Alıntı yapılan: KUZEY - 09 Aralık , 2010, 14:30:34
tünaydın Göksecim işler bittiyse bana yardıma gelir misin :k06:  :k06:
olur canım geleyim ;D   

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 09 Aralık , 2010, 17:04:13
ya dün öğleden sonra çıkardım çözülmedi(kurban etiydi)
bu akşam yapim dedim ama hafif kararmış..kullansam bişey olurmu acaba
etle pek haşır neşir olmadığım için çiğ kokusunuda bilmiyorum
bozulmuş nasıl kokar onuda bilmiyorum

Canım benim geç olmuş olacak muhtemelen ama yazayım.
Donmuş kırmızı et çözülürken mutlaka renk değiştirir bu bozulduğu anlamına gelmez.
Bozulduğunu zaten hemen anlarsın feci kokar.
Dondurucudan çıkartılan eti direkt oda ısısında değilde buzdolabının en alt rafında çözmek gerekir donukluğunu üzerinden atınca oda ısısına alınması sağlıklı olanı.
Ve asla donuk eti direkt sıcak suya tutmayın içindeki bakteri miktarını inanılmaz derecede arttırmış olursunuz hastalık yapar.

Kısa sürede çözülmesini istiyorsanız donukken ufak parçalara kesin yine aynı şekilde alt rafta bekletin.

ırmak184

tesekkür ederim hanımlar  :opucuk: bugün biraz daha iyiyim...ıhlamur içmekten içim dısıma cıktı..kızımda mızmız sanırım kızımada gecti sürekli hapsurıyor  :'(
zelişcim 10. ayınız hayırlı olsun canım  :opucuk:
nesrincim gecmiş olsun canım  :opucuk: