2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

ohh iyi canım Allah kolaylık wersin yazın yatar olsun kuzu biz bitirdik tadilatı darısı size  kayınvalideni bir yere mi gönderiosunus  :k06:

) SaMiRa (

bende taşınmak istiyon diye komple değiş dediydimm
maşalla cnım allah bozmasın inş :amin:

kız serpüllüüümmm hoşgeldinnnn :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Serpilcim hoşgeldin.  :flowers: Nerelerdeydin? Ayşecim evin varmış ne güzel. Kira derdin yok. Bizde almak istiyorz bakalım kısmet.

KUZEY

sağolun canlar ew tadilatı yaptırıoduk bir de Kuzey artık çok hareketlendi gündüz giremiorum yalnız olunca işler yetişmio öyle Rabbim isteyen herkese ew nasip etsin hayırlısıyla biz de şuanda annemlerin ewe geçtik çok şükür kira derdi yok :)

< ESLAL >

günaydın canlar  :hello: :hello:

nasılsınız inş. sizlerde kuzucuklarımda iyisinizdir  :amin:

bizde dün evimize geldik yerleşmeye çalışıyorum valizler erzaklar off işler bitecek gibi değil birde kızışım orda alıştı hep birileriyle olmaya hiç yanlız durmuyor  :-\

azı dişlerini çıkarıyor birde yavrum hiç iştahı yok sadece kaşık mamalarına ağzına açıyor onun dışında hiççç birşey yemiyor  :'(
balıkesirde kan tahlili yaptırdım kansızlık varmış Hilalde ferrum şuruba başladık sanırım birazda ondan iştahsız inş. kısa zamanda normale döner azıcık olan nanaklarımız gitti  :'(
işte bizden böyle hmm birde orda kızıma küçük bir doğum günü partisi yaptık halası yapmış hazırlığı banada Hilalede süpriz yaptı fotoları pc ye atayım koyacağım burayada  ;)
oyy minnoşlarımın büyüdü  :love9: şimdi sabırsızlıkla Ecişimin doğum günüsünü bekliyoruz  :hello2: :hello2:  :hello2:

мiŁenα.

günaydın kızlar...

şükürler olsun kavuşutarana ezomm :opucuk: geçmiş olsun inş geçer kansızlığı..

fotolarıda bekliyoruz..

gülfer girmiyor ??bilen varmı??

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

hoşgeldin ezgicim   :opucuk: Allah kolaylık versin nisama kolaycacık çıkarsın inş  :amin:

resimleri bekliyoruz

DİLVİN

GÜNAYDIN KISLARRR

HOŞ GELDIN EZOCUM  :opucuk:

ÇAĞLAR DÜN NİHAYET GÜZEL UYUDU MAŞALLLAHHHHH

VE KAÇGÜNDÜR AĞZINA TEK LOKMA ALMYORDU

AKŞAM KAVONOZ MAMASI YEDI 1 TANE BİDE BICI BICI YAPTIRDIM

1 KERE MAMAYA KALTI ONUDA İÇTİ UYUDU  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

maşallah paşama.. :nazar:

ah ahhh kimseler uğramıyor ıssızlaştı buralarrr :icon_pale:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Eymen'in Anniş'i - 30 Kasım , 2010, 10:20:45
maşallah paşama.. :nazar:

ah ahhh kimseler uğramıyor ıssızlaştı buralarrr :icon_pale:

EVET AYŞECIM AMA ÇOCUKLAR BUYUDU DAHADA ZORLAŞTILAR

BEN EVDE OLDUĞUMDA ÇOCUKTAN FIRSAT BULUP GİREMIYORUM

ŞİMDİ İŞTEYIM FORUMA BİŞEY YAZMASAM BİLE HEP AÇIK

AMA EVDE OLUNCA ÖLE OLMUYOR

FIRSAT BULAMIYORSUN

EYMEN AYAKLANSIN BAK KOŞUŞTURMAKTAN SENDE FAZLA GİREMESSİN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

şimdi uyuyor da oturuyorum kaç gündür totom yer görmğyor..

daha ayaklanması mı kaldı yoruyor iyice..

uyuyor şimdi uyansın banyo yaptırcam sonra oyuna başlarız yine akşam olur.

bu sıra çok yogun olcam giremem bende..

zaten forumda online gözüküyorumda sürekli bakamıyorum pc açık ben başka işler peşinde oluyorum. :sad1:

DER!N

Merhaba kızlar,
:'(
Kuzum hasta oldu oyy bebeğim 2 gündür mızır mızırdı yemiyordu muzdan başka bir şey, diş diye düşündüm ama yine de götürdüm iyiki götürmüşüm bademcikleri iltihaplanmış kuzum benim kafasını nereye denk gelirse oraya koyuyor. Ateşi falan yok öksürüğü ishali yok.  :dontknow:
Çocuk yaşına ermeden 2.kez antibiyotik tedavisi uygulanıyor.
Ben bakamıyorum herhalde kızıma.  :crybaby2:

DER!N

Boyu 89 cm çıktı küçülmüş kızım en son 91di.
Kilomuz 9900  :'(

Zizil  :(

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
Gülfercim öyle düşünme. Ne yaparsan yap bir yerden kapıyorlar hastalığı. Boy ölçümüde yalnışlık çıkabiliyor. Berrin de 2 kez ant. kullandı. Bende hiç istemiyorum ama bir ay direndim sonunda yine kullandım.  Ecişim inş doğum gününe kadar iyileşir.  :amin:

Ezgicim hoşgeldin. Allah kolaylık versin. Nisacıkda kaybettiği yanaklarına tez günde kavuşsun. :amin:

Selmacım Çağlar Paşamıza :nazar: Benimkinin günü gününe tutmuyor. Şu dişler çıksada onlarda bizde rahatlasak.

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 30 Kasım , 2010, 11:34:58
Boyu 89 cm çıktı küçülmüş kızım en son 91di.
Kilomuz 9900  :'(

Zizil  :(

ÇOKK GEÇMİŞ OLSUN GÜLFERCIMMMM

SAKIN BEN BAKAMIYORUM DIYE DÜŞÜNME

HER ANNE TABIKIDE EVLADINA ÇOKK IYI BAKAR  :opucuk:

SADECE BUNYESI HASSASTIR ONDAN HASTA OLUYORDUR

ÇAĞLARDA 2 KEZ SOĞUK ALDI

BU ARADA BOYUDA KILOSUDA GAYET IYI   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

NESRİNCIMM  :opucuk: İNŞ. CANIM

RAHATLASAKTA 2.YI YAPSAK  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: SENDE 3  :toothy10: :toothy10: