2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ferda2

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 30 Ağustos , 2010, 19:35:17
heheh bizde öyle emekliyoduk... öğrendikçe stiller değişiyo :D:D 
nezaman kollarla emeklediniz siz çok merak ediyorum bu arada unuttum kızlar teşekkürederiz teyzelerimize

ırmak184

Alıntı yapılan: ferda2 - 30 Ağustos , 2010, 16:05:54
vvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeee bizde emekliyoruz ama sürüne sürüne gidiyoruz kolllarımızla degil :icon_scratch:
hayırlısı olsun darısı basımıza  :opucuk:

мiŁenα.

merhaba kızlar günaydın :hello:

biz bugün doktora gitcezz eymen öksürüyor hapşuruyor ara ara ..

sesinde değişiklik var boğazlarımı şişti ne :y25:

kendi doktorumuza gitcez,inş önemli birşey yoktur . :amin:

bende grip oldum ikimizde hastayız oğlumla :y25:

gözümün şişliği birazcım indi :y25:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Günaydın canım,

Çok geçmiş olsun ALLAH c.c. şifa versin.
  :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ırmak184 - 29 Ağustos , 2010, 23:35:40
iyi geceler hanımlar...

nasılsınız bakalım....
offffffff ben akşam akşam cok kötü korku yasadım,iftar davetindeydik bugün normalde melek gec yatar ama bugun bayagı yoruldugu için eve gelince yıkadım erkenden uyudu,bende camasırları topluyordum,birden içimden melege bakmak geldik bir gittimki odaya melek dönmüş yüzüstü,kafasını cevirememiş,agzında emzik nefes alamamış morarmış seside cıkmıyor,salladım balkona cıkardım hemen,ne yapacagımı sasırdım yavrum gitmeseydim odaya  :y25:  :y25:  :y25: şimdi yine uyudu ama yatagına yatırmaya korkuyorum yanıma alacagım artık,allahım bir daha yasatmasın cok kötü bişey,meleklerimiz allahıma emanet  :amin:  :amin:

IRMAKCIMM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIMMM

RABBIM KORUSUN YAVRULARIMIZI  :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

AYŞECIMM EZOCUM SİZEDE GEÇMİŞ OLSUN

EZOM KAYMA 1 YAŞINA KADAR OLABİLİYORMUŞ BEBEKLERDE SONRA GEÇİYORMUŞ

AMA SEN YINEDE DR GÖTÜR TABİ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: ferda2 - 30 Ağustos , 2010, 16:05:54
vvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeee bizde emekliyoruz ama sürüne sürüne gidiyoruz kolllarımızla degil :icon_scratch:

HAYIRLI OLSUN CANIM 1 HAFTAYA KADAR KOLLARIDA DEVREYE GİRER  :icon_thumright:

DİLVİN

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 30 Ağustos , 2010, 22:20:03
selamlarr
ayşe geçmiş olsun canım
sevil gözün aydın hayırlı olsun inş.çabucak yerleşirsiniz

benim oğlum epeydir öyle gidiyor yani sürüne sürüne arada popoyu kaldırıyo  emeklemiş mi oluyo şimdi :icon_scratch: :icon_scratch:

YARIM EMEKLEME SAHRACIMM  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

HAVA DEĞİŞİKLİĞİNDEN OLMUŞ OLABİLİR AYŞECIMMM :amin: :amin:

мiŁenα.

12/10 geçe randevu aldım götürücem..

öle yatıyor hep yada uyuyor..eski neşesi yok :y25:

sesi çıkmıyor..boynu bükük yatıyor :crybaby2:

gözlerinde neşe yok vallahi öle gördükçe içim parçalanıyor :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

DİLVİN

ilkcemre

ferda bizim baya bi uzun sürdü o sürünme olayı. çünkü çok erken başlamıştı sürünmeye. kolarında daha o güç yoktu.hep sürünüyodu. ama benimde duyduğum sürünerek giden ebekler daha çabuk yürürmüş. çünkü emeklemek kolay ama sürünmek zor sıkılırlarmış herkes öle diyo... cemre arada emekl,yo arada sürünüyo... bazen poposunun üstünde gitmeye çalışıo. bazenleri ayaklarının üzerine kalkıp eller yerde tabi adım atıyodevrilio ilerlio bişiler yapıo kendince....

Angel

Alıntı yapılan: Ayşe__ﮡ - 31 Ağustos , 2010, 09:20:03
12/10 geçe randevu aldım götürücem..

öle yatıyor hep yada uyuyor..eski neşesi yok :y25:

sesi çıkmıyor..boynu bükük yatıyor :crybaby2:

gözlerinde neşe yok vallahi öle gördükçe içim parçalanıyor :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

cok gecmis olsun canim yaaa    :'( :'( :'(  cocuga nazarmi degdi ne   :sad1:

ilkcemre

angel çocukların pek datluuuuu... yirim ben onları... allah bağışlasın canımmmm maşallah subhanallah :D

мiŁenα.

sesi çıkmıyor kesin boğazları şişti :crybaby2:

sürekli memede sadece zaman gülüyor :y25:

uyudu hep uyku istiyor :'(