2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

gunaydın ayse cım canım atakumdan arıyoruz anneme yakın olması lazım mert ıcın...ama cok pahalı...
sevıl aılen orda oldugu ıcınmı tasınıyrosunuz ıyı esın kabul etmıs...
arkadaslar bıraz sakın anne olmalısınız yoksa evladınıza zarar verırsınız..ates harıcı cok endıselenmeyın ..sakın davranın mesela ben yıgıt te ekmek veremıyordum elıne cok ama bunda aman allahım somun verıyorum merte bır kac kere bogazına takıldı hemen sakın olarak aldım...allahım korusun...evlatlarımızı ama sakınlıkte onemlı...daha yurume asamsında dusecekler vsvs..

nesrin_beyza&berrin

Özlemcim bu elde değil yaa. Ben sakin olmak isterdim ama yokk olamıyorum. Bazen bazı anneleri görüyorum çok sakin. YApı meselesi.

DER!N

Nesrincim  :opucuk:

Büyükçekmecede Greens marketin hemen karşısındaydı canım.

nesrin_beyza&berrin

Vazmıgeçtiniz? En son kararınız ne oldu? Kendi evini neden beğenmiyorsun?

DER!N

O evden vazgeçtik.
Başka bakıyoruz şimdi şuan oturduğum ev üzerime üzerime gelmeye başladı 145 metrekare eve sığamıyorum.
Kendi evim bundan ufak, ben ona taşınmış olsam bile etrafındaki inşaatlar devam ediyor olacak bizim sitenin tamamen aktifleşmesi ne kadar sürer hiç bilmiyorum.
Siteden çıkar çıkmaz inşaat sahasında bulacağım kendimi. Satış ofisine gelip gidenleri de gördüm denk geldim yani her kesimden insan var.

Ben bu yakayı sevmiyorum sevemedim 3 yıl oldu.

ilkcemre

ayyy gülfer anlıyorum seni... bende aynı durumdayım şuan... ev dar gelmeye başladı bu aralar. taşınalım dedim ama sonra vazgeçtik. eşim istemedi. evimiz varken kirada oturmaya ne gerek var dedi. şimdide o istiyo gitmeyi ... bilmiyorum ne yapıcaz. aslında okullar açıldıktan sonra taşınmak daha mantıklı kiralar biraz düşüyo kışa yaklaşıldığı için :D

ırmak184

saolun arkadaslar  :opucuk:

zelişcim aysecim sizede gecmiş olsun  :opucuk:
sevilcim hayırlı olsun ailenin yanına gitmissin bende seni merak ediyordum ne zamandır girmiyordun  :D inş. cabucak yerlesirsin kolay gelsin sana  :opucuk:

ferda2

vvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeee bizde emekliyoruz ama sürüne sürüne gidiyoruz kolllarımızla degil :icon_scratch:

nesrin_beyza&berrin

Hayırlı olsun canım. yürür günleride görürsünüz inş. :amin:

AککORTįє

ilkcemre

heheh bizde öyle emekliyoduk... öğrendikçe stiller değişiyo :D:D 

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

ay ev ısı ne zor yahu bıde yenı bınalarda artık oturma odası ıcın genıs oda yok hep ufak ıkı cocuk odası tarzında...ne yapacgımıza karar veredık bızde...
emekleyen bebelere allah kolaylık versın cocuklar bayaga aktıflesıyorlar emekledıkce...

) SaMiRa (

selamlarr
ayşe geçmiş olsun canım
sevil gözün aydın hayırlı olsun inş.çabucak yerleşirsiniz

benim oğlum epeydir öyle gidiyor yani sürüne sürüne arada popoyu kaldırıyo  emeklemiş mi oluyo şimdi :icon_scratch: :icon_scratch:

ferda2

sürünerek hareket ediyor  bence emekleme olur çünkü yer değiştiriyorlar amaca ulaşıyorlar komşular daha çabuk yürür ozaman diyorlar bilemiyorum ben ilk defa karşılaştım bu durunla :icon_scratch: