Eşe yatak cezası vermek doğru mu?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:41:04

« önceki - sonraki »

asuman1981

BEN Bİ KERE KOVDUM YATAKTAN  Bİ TÜRLÜ UYUYAMADIM  HAKLI OLDUĞUM HALDE DEFALARCA ÖZÜR DİLEYİP YALVAR YAKAR GETİRDİM YATAĞA  Bİ DAHA TÖVBE  KÜSEMDE SIRTIMI DÖNÜP YATIYORUM ÖBÜR TÜRLÜ OLAN BENİM UYKUMA OLUYOR

nilüfer elif

evlılıgımızın ılk yılında cok sık ayrı yatıyoduk sureklı kavga edıyoduk sonra eşim bana yemın ettırdı ne olursa olsun bı daha asla ayrı yatmayacaksın dıye bende ogun bugundur istesemde ıstemesemde ayrı yatmıyorum :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

suzannn

evlendiğimizden bu yana sadece geçen ramazan ayında kızdığım için gitmedim yanına ama akşama bişey olmamış gibi gittim 3,5 yılda 20 gün hastanede yattığım için ayrı yatmışızdır bi kerede küstüğüm için başkada olmadı

Dilara Ebrar

ALLAH ŞÜKÜR HİÇ OLMADI.büyük konuşmayım olmazda.bi kere yanından kalkıp başka bi odaya geçtim.ama uyuyamadığım için onu rahatsız etmemk içindi.farkedince beni almaya geldi .tek ayrı yatışımız oydu   :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ipek_lab

küsmekten değilde hamileliğimin son aylarında eşim çok rahatsızlandı onun isteğiyle ayrı yattık bana bulaştırmasın diye birde doğumdan sonra 1 hafta kadar ayrı yattık onun dışında hiç onu yataktan göndermedim