Eşe yatak cezası vermek doğru mu?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:41:04

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Hayır bence hiç doğru değil...Büyük bir hata...

Cinselliği bir ceza aracı olarak kullanmak asıl sorunların çözümü yerine yeni sorunlar oluşturur...Herşeyin cinselliğe bağlanması bir kadın olarak hemcinslerim adına onur kırıcı bir durum, bence....Ayrıca eşleri de büyük ölçüde, bilinç altında birbirinden uzaklaştırdığını düşünüyorum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

__nil__

bugüne kadar hiç öyle şey yapmadım çok kızdığımda bile gerekirse arkamı döndüm yattım ama başka odaya gitmedim.doğruda bulmuyorum

HASRET!M S@N@

dinimizcede zaten böyle birsey yasak kılınmıstır kadının erkeği reddetmesi günah diye biliyorum ben ve cok karıyım bu duruma

Balböceği

icimde ukte kaldi bi ayri yatamadim  :k06:

fıstık

6 YILLIK EVLİYİZ HİÇ KAVGAMIZ OLMADI ÇOK ŞÜKÜR  :nazar:

BİRBİRİMİZİ İYİ TANIYORUZ KAFALARIMIZDA TAMAMEN UYUŞUYOR

BİR İNSANIN CİNSELLİKLE TERBİYE EDİLECEĞİNİN DÜŞÜNÜLMESİ

HEM KENDİNİ HEM KARŞINDAKİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ Bİ DURUM BENCE

YATAĞIMIZI 1 KERE AYIRDIK O DA IŞIL DOĞDUĞUNDA :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

bizde hiç ayri yatmadik bu gune kadar
Tartissakta ne o ne ben gitmedik yataktan, zaten gitse bile biliyor cok kizacagimi
bastan soz vermistik yatagimizi terk etmek yok diye
Hem benim gorusumce yanlis zaten, yatagi terk etmek hiç hos bir davranis degil
aradaki soguklugu arttirmaktan baska birsey yapmaz..

karapnr

kavga etsek de sırt sırta verip öyle uyuruz  :k06: çocuk oyuncağı mı bu ayır birleştir evlilikten bahsediyoruz  :caca:

°o.O євяυ O.o°

yüksek derecede kavgalarımız asla olmaz :nazar: :amin:

kavga etsek de yatakta barışıyoruz  :D

ah o yatakta ne keramet var anlamadım :k06: :laughing7: :love3:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 29 Nisan , 2011, 10:18:58
yüksek derecede kavgalarımız asla olmaz :nazar: :amin:

kavga etsek de yatakta barışıyoruz  :D

ah o yatakta ne keramet var anlamadım :k06: :laughing7: :love3:

:ehi: :ehi: :ehi: yatak işte kerametli birşey  ;D

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

özgemm

Alıntı yapılan: karapnr - 29 Nisan , 2011, 10:01:24
kavga etsek de sırt sırta verip öyle uyuruz  :k06: çocuk oyuncağı mı bu ayır birleştir evlilikten bahsediyoruz  :caca:

AYNENNN
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Pınar86

bende yatak ayırmaya karşıyım ya  :sad1:
küs olsak bile yatağa girdiğimizde konuşmaz sarılıp öyle uyuruz yada birbirimize sırtımızı döneriz özellikle ben onun stresli bir şekilde uyumasını istemem zaten yeni iş açtı sıkıntısı var dert yapmasın morali bozulmasın diye üzmemeye çalışırım onu, oda öyle sağolsun  :amin:

bir kere öyle şakayla karışık iddiaya girdik aldı yastığını çıktı salona bir iki dön dön uyuyamadım gittim kolundan tuttum getirdim  :ehi:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

bebişim616161

ben eşime ceza vermem tam tersi onla tartıstığımızda yastığımı alır usulca bi sekilde ben giderim

laracroftt

ılk evlendıgımızde bı kac kere yatak ayırma vukuatım olmustur  :suclu:  ama cok haklıydım evlılıgımın ılk ayları ama bırak cıcım aylarını burnumdan getırdı evlılıgı bosansam mı dıye bıle dusundum cunku sıddet uyguladı bana sebebı de gereksız kıskanclıkları ortada bısey yok kız arkadasımdan bıle kıskanırdı benı ve kolay kolay affetmedım evı terk ettım zaten sonra yalvar yakar ettı soz verdı bı daha olmayacak dıye affettım oda durdu sozunde yasamadık bı daha oyle seyler... Derın ızler bıraktı kalbımde tabı ama oda bende cok sıddetlı tartıssakta ayrı yatmadık en fazla sırtımızı donup uyuduk . Ertesı gun barıstık mutlaka.