Eşe yatak cezası vermek doğru mu?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:41:04

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Haziran , 2010, 17:08:13
bugun kı bır baska hasta uzun zmandır ıyılesemedı.bugun ben temızlık yaparken cocuga baktı camsır asarken cook agladı yıggıt e oglum baban uyutsun uykusu geldı dedım onrada ses kesıldı uyuttu zannettım odaya gıttım babası uyumus yıgıt babanmı mert mert mı babanı uyutmus dedım vayyy nasıl soyluyormusum gereksız konusuyormusum nasıl bagırarak konusuyor nıye bagırıyorsun dıyorum devamla bagırıyor...bu sefer ben de bagırmaya basladım offf ya kenıd cok sesız sakın bır karakrer bense cok cıvıl cıvılım o sessz olmamı ıstıyor offf offf sıkılıyorum bende ..bırde sımdı benım aıleme yakın tasınıyoruz nasıl ıdare edecegız bılmıyorum benı zor gunler beklıyor yazarken bıle gozlerım dolup aglıyorum

belki bir sorunu vardır tatlım, oturup onun bu şekilde davranmasından rahatsız olduğunu, kırıldığını belirtmen gerekiyor

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Haziran , 2010, 17:08:13
bugun kı bır baska hasta uzun zmandır ıyılesemedı.bugun ben temızlık yaparken cocuga baktı camsır asarken cook agladı yıggıt e oglum baban uyutsun uykusu geldı dedım onrada ses kesıldı uyuttu zannettım odaya gıttım babası uyumus yıgıt babanmı mert mert mı babanı uyutmus dedım vayyy nasıl soyluyormusum gereksız konusuyormusum nasıl bagırarak konusuyor nıye bagırıyorsun dıyorum devamla bagırıyor...bu sefer ben de bagırmaya basladım offf ya kenıd cok sesız sakın bır karakrer bense cok cıvıl cıvılım o sessz olmamı ıstıyor offf offf sıkılıyorum bende ..bırde sımdı benım aıleme yakın tasınıyoruz nasıl ıdare edecegız bılmıyorum benı zor gunler beklıyor yazarken bıle gozlerım dolup aglıyorum
alalh yardımcın olsun canım uzulme erkeklerı ıdare etmek zordur bazı seylerı gormemeye çalış ..çalıştıkları niçin iş gergınlıklerı oluyor bız baaynlar gıbı duygusal ınce dusunmezler  :(

βαlκιz

eşinle konuş canım
senin onun gibi olamıycanı söylee
üzülüyorum de belki iş ile ilgili sıkıntıları vardır sana söylemiyodur
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tweety0555

ya hasta bır de babası 23 nısanda öldu ama alakası yok...ben dıyorum fatıh nıye bagıraak konusuyosun cevap yok :BangHead: :BangHead:ayyy sinir oluyorum sinr
ya arkadaslar ebnım sıkıntılarım yok mu ben de calısıyorum  ugun ıkı cocukla okula semınere gıttım hasta yatıp uyusun dıye geldım ha oda aradı kahvaltı hazırlım mı sıze dıye ama gelınce ben camsır yıkadım evı temızledım bana dıyorkı yapmaaa dıor ..ya ben yapmasam gene ben yapacagım...ozunde ıyıdır ama mantıksız dusuncelerı saplantıdır degıstırmez temızlık gereksız vs vs
konussan da o kadar ıyı kendını savunuyorkı neden konu acmıstım unutuyorum ben..bırde ben soylenenlerı aklımda tutamadıgım ıcın soyleyemıyoum

SABIRTAŞI

BENDE EŞİMLE KÜSÜM AMA YATĞIMI HİÇ AYIRMAM....AMA HİÇ DOKUNDURTMAM.....YAA ZATEN MORALİM BOZUK...BU ARA BENİMLE HİÇ İLGİLENMİYOR VARSA YOKSA AİLESİ....ONLARIN YANINDA BEN YOKMUŞUM GİBİ DAVRANIYOR.....BENİM AİLEME TAVIR YAPIYOR BNEDE ÇOK KIZDIM BAĞIRDIM ÇAĞIRDIM KÜSTÜM.....BU AYDA OLMAZ BELKİ BİZİM ÇOCUK TAMDA İŞLERİ HIZLANDIRMIŞTIK....AMA BEN KIZDIMMI ASLA KOYNUMA ALAMAM KOCAMI BÖYLE Bİ İNADIM VAR BENİMDE..... :love9: :love9: :love9: :love9:

SABIRTAŞI

VALLA CANIM BUGÜN ENİM DE ARKADAŞIM ARADI KONUŞTUK TELEFONDA....AĞLIYOR ÖYLE TIPKI SENİNKİ GİBİ DERDİ VARDI EŞİYLE ONUNDA BEN BU HALİMLE BİRDE ONU TESELLİ ETTİM AĞLAMASIN DİYE DÜŞÜNÜN YANİİİ....AMANNNNNN CANIM ERKEK DEĞİLMİ HEPSİ AYNI VALLA DAMARINA BASTINMI.... :love9: :love9: :love9: :love9:

tweety0555

offf offf  vallahı hepsının bır huyu var ya ıı yonlerıde fazla ama bugun cok kızgınım ya hıc gozumde yok vallahı :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Belki bi sorunu vardir Ben birgun arkadsimda kaliyorum kocasiyla aralari bozukmus
konusmuyorlardi oda kocasina kiziyordu dedimki kocayin belki bi sorunu vardir yani
esn sevmedigim sey is yerindeki sorunu eve getiren kocayi dedim git sor neyse
cocuklarina ben baktim bunlar gittiler konustular sonuc "kocasinin sorunu varmis"
bu kocalar hep boylee

Benim esimin ben hizli hizli yurumesinden bilirim pencereden gorurum baktim sinirli
eve gelir hic konusmaz surat bes karis hic agzimi acmam bu yarim saat sonra dokulur
soyle oldu boyle oldu diye  :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

ayyyy uc gun konusmasam uc gun syle oldu boyle oldu demez benım kocam :k06:bekle bekle dur artık :laughing7:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Haziran , 2010, 17:28:31
offf offf  vallahı hepsının bır huyu var ya ıı yonlerıde fazla ama bugun cok kızgınım ya hıc gozumde yok vallahı :toothy10: :toothy10:
AYNEN CANIM BENİM EŞİMDE ÇOK İYİDİR AMA HEP ARAMIZI BAŞKALARI BOZAR GENELDE.....AMA ŞU AN BENİMDE HİÇ GÖZÜMDE YOK AYNEN....İYİLİĞİNDEN ÇOK YAPTIKLARI GÖZÜME GÖZÜKÜYOR...AFRALARI TAFRALARI.... :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

eşim sınırlıyken hıc konuşmammm beklerım sakınleşmesını nasıl olsa acılacakk sabırla beklerım sonra herseyı anlatır... :k06: :k06:

sekerbebe

slm arkadaslar benim eşimde çok suskundur hiç konusmaz.benim ailemle bile yabancı gibi duruyo buda beni cok üzüyo kızlar....beni delirtiyo yani anlaıcanız...küstümmü yataga alasım bıle gelmıyo ...intikam alırım dıyom dayanamıyom baska bişeyler yapar dıye.ikimizde çok inatız ben boyun egen ben oluyommm..... :sad1: :sad1: :BangHead: :BangHead:

SABIRTAŞI

YAAA BENİM EŞİM BEN ÇAĞIRIR  BAĞIRIRIM ...  O HİÇ ÇITINI ÇIKARTMAZ SUSAR TV YE BAKAR....BENDE BUNA DAHA FAZLA ÇILDIRIRIM KARŞIMDAN HİÇ CEVAP VERMEZ....SADECE SUÇUNU SUÇSUZMUŞ GİBİ ANLATIR TAMAM TAMAM SEN HAKLISIN DER ÇOĞALTMA İSTERSEN DER....SONRA BARIŞTUĞIMIZ ZAMAN SORARIM BANA KARŞILIK VER VERMEZSEN BEN ÇOK SİNİRLENİYORUM DERİM...ODA BANA DERKİ ASLA VERMEM SENİN SİNİRİNİ BİLİYORUM SONUMUZUN KÖTÜ OLMAMASI İÇİN SUSUYORUM DER...SENİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM DER.....YAA GERÇEKTEN BEN ÇOK SİNİRLİYİM KAVGA ESNASINDA NE YAPACAĞIM BİLMİYORUM.... :love9: :love9: :love9: :love9:

tweety0555

ben de kavga ederken agzımdan cıkanı kulagım duymaz esımde soylerken 3 kere dusun 1 kere soyle der...aslında dogru ama sabır edemıyorum sankı haksızken konusması benı ezılıyormusum hıssıne kaptırıyor..ezılmıcem ya sonrada boyle tasızlık oluyor :y25: :crybaby2:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Haziran , 2010, 17:49:06
ben de kavga ederken agzımdan cıkanı kulagım duymaz esımde soylerken 3 kere dusun 1 kere soyle der...aslında dogru ama sabır edemıyorum sankı haksızken konusması benı ezılıyormusum hıssıne kaptırıyor..ezılmıcem ya sonrada boyle tasızlık oluyor :y25: :crybaby2:
ÜZÜLME CANIM BOŞVER ONLAR HİÇ KAFAYA BİLE TAKMIYORLAR....BİZDE TAKMIYALIM EN BÜYÜK SİLAH BU BNECE ONLARA KARŞI...VE SAKIN ÜZÜLDÜĞÜNÜDE BELLİ ETME....VARSIN ONLAR BİZE YALVARSIN... :love9: :love9: :love9: :love9: