Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

ben hep merak ediom kiloları bebişlerin herkes her ay yazsın da merakım gtsin :laughing7:

bnm kızım şuan 5 aylık yani 21 haftalık ve 457 gr :love9: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

bu arada hamiş olmayanlar da hamileyken hatrladıklarını yazabiilir :icon_thumright:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

elif35

ben 31 haftalıkken gitmiştim en son 1655 gramdı şimdi heralde 2  kiloyu geçmiştir  :icon_scratch:

°o.O євяυ O.o°

klmasm

26 haftalık 780 gr.önceki haftalarda haftasıyla uyumlu değildi.küçüktü.maşallah büyümüş kızım ve yakalamış haftasını..

Emir@Havin

Canim benim bebisim 25 haftalik ve 650 gram haftasiyla uyumlu yani cok sukur
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

CeRoXiMo

nesemsin

benim aşkım da 29.haftada 1,459 gr. şimdi kaç oldu bilmiyorum 8 Temmuz da yine kontrolümüz var. Sağlıklı olsunlarda
ne çok şişman ne de çok zayıf normali  neyse o olur inşallah.

****SeRaP-27****

bizde dün gittik tam 25. haftamıza girmiştik 804 gr çıktı toplumu ne int bakıyorum 600-700 gr diyor ama dr bişi demedi
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ZyNp

benım kızımda 27.haftasında 1 kilo 9gramdı şimdi 29.haftamıza gırdık ne kadar oldu bılmıyorum temmuzda kontrol var ozman bakıcaz

mavigece

benim bebeğimde 25 haftasında 820 gr. dı temmuzun uçünde tekrar gideceğim inşallah normal devam ediyordur

Pınar86

Ben en son bebişim 34 haftalıkken kilosunu öğrenebilmiştim o zaman 2,500 kilo idi.

Sonra 37 haftalıkken gittiğimde doktorumun ultrason cihazı bozuk olduğu için elindeki cihaz kilosunu net göstermedi öğrenemedim diye üzülmüştüm tabi hala aklımda

merak ediyorum kilosunu  :icon_scratch:

Artık perşembe günü 39 haftalık olucaz o zaman doktorumuz söyler inşallah :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

{safişim}

merhaba kızlar bede 30 haftalıkke gitmiştim en so bebişimiz 1900 grdı doktor üst sınır dikkat et demişti bakalım cumaya randevumuz var e kadarlık olmuşuz  :laughing7: