Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benim oglum kandırıyo kızlar beni sancı mancı yok bende gitti hepsi gelmekten vazgecti sanırımmmm  :k06: :k06: :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

arzuhatem

canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kilo alsında beklesin ama kilo almıyomus ki artıkk  :-\ :-\ dogum için hazırlandıgından

{safişim}

canlar bende yarın oğlumu görmeye gidicem bakalım kuzum kaç kilo olmuş anesinin kuzusu  ;D ;D ;D :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

oyyy ne guzel bizim bebiş i göremiyoz artık  :k06: yüzünü dayamıs oluyo yada eliyle kapatıyo

{safişim}

valla hasret bıraktılar bizi siyah beyez o ultrason fotolarından başka bişi göremiyoruz ki  :BangHead: :BangHead: bide içimizde oldukları halde  :laughing7: ben eşime bazen diyorumki sen hamile olsaydın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: eğer bebeği hep merak ederdim  kımıldadımı hareket ettimi ne yaptı diye sen hiç meraklanmıyorsun adam sonra düşünüyo düşünüyo ya ben daha hissedemiyorum ianamıyorum diyo  :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bizimkide öle cok merak edipte elini karnıma koymaz koysa bile oglum babasına oynamıyo oynadıgı anda uzatıyo elini duruyo  :k06: :k06: :k06:

ama şimdi sancılarım baslayınca bi heycan sardı onuda benden cok heycanlanıyo sanki her sancımda hemen dogurcakmısım gibi davranıyo  :k06:

{safişim}

°o.O євяυ O.o°

kızlar babayı severmş grçekten öle bnm kız babişini nası tekmelr atıo :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

arzuhatem

hadi hayırlısı canım gittek gel yaz merak ediyom tosuncuk ne kadar olmuşş
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

dogursunlar tabi canımm  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: biz içerde onlar dısarda dogururlarr  :laughing7: eşim bana dayanamaz aglar kapının önunde kesin  :y25:

gülfer

slm kızlar bende 30+6da gitmiştik 1700 grmdı oğluşum  :love9:

°o.O євяυ O.o°

maşallah oğluşuna cnm bide 25 haftalıkken ne kadardı bebeğin tatlım bu arada bayadır yoktun nerelrdsn

gülfer

25 haftalıkken ne kadardı hatırlayamıyorum 23 hftalıkken 500 grdı canım

annemlerde kaldım 1aydır

°o.O євяυ O.o°