bebeğiniz için alışverişe kaçıncı ayda başladınız?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 18:17:12

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

yok yok erken değil, sen açılışı yap ebru arkadan ben de gelicem. Dün sınavda görevliydm çıkışta Ankara'da siteler diye mobilya semti var oraya gittik. Bir cadde boyunca bebek mobilyaları doluydu. Çok güzeller. Bn tatil dönüşü ağustosta ısmarlıycam ekimde kurcaklar. Hemen geçse günler :k06: :k06:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: havuç - 20 Haziran , 2010, 12:00:45
kızlar 0-3 ay ayakkabılardan kaç tane almak gerekiyor

0-3 aya pamuklu patikler var, ayakkabı gibi sert ağır şeyler alma çok gereksiz.
Patikler de hastane çıkış setlerinde  var,ya da ince çorap- bende 4-5 çift var, gerekirse alırsın
daha sonra da. Kış için de iki tane 3 aydan büyük ördüm, yeter şimdilik.

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 22 Haziran , 2010, 03:40:08
Alıntı yapılan: havuç - 20 Haziran , 2010, 12:00:45
kızlar 0-3 ay ayakkabılardan kaç tane almak gerekiyor

0-3 aya pamuklu patikler var, ayakkabı gibi sert ağır şeyler alma çok gereksiz.
Patikler de hastane çıkış setlerinde  var,ya da ince çorap- bende 4-5 çift var, gerekirse alırsın
daha sonra da. Kış için de iki tane 3 aydan büyük ördüm, yeter şimdilik.
hımmm saol canım

Uploaded with ImageShack.us

elif35

yaw biz alışverişe gidelim gidelim dedik bir türlü nasip olmadı yaa pazar günü gidelim dedik babalar günüydü unuttuk kaldı gidemedik çarşamba günü gidelim dedim anaaa sabah kalktık nasıl yağmur yağıyor bakalım bu pazar gününe niyetlendik ama bakalım bunda ne aksilik çıkçak çok merak ediyorum  :ehi: :ehi:

klmasm

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 11:40:13
yaw biz alışverişe gidelim gidelim dedik bir türlü nasip olmadı yaa pazar günü gidelim dedik babalar günüydü unuttuk kaldı gidemedik çarşamba günü gidelim dedim anaaa sabah kalktık nasıl yağmur yağıyor bakalım bu pazar gününe niyetlendik ama bakalım bunda ne aksilik çıkçak çok merak ediyorum  :ehi: :ehi:
senin çok az kalmış.ne güzel hala gezebiliyosun.kaç kilo aldın toplamda.ben şimdiden 11 kilo.28 haftalığım.ayaklarımda şişiyor hiç gezmek istemiyorum.bu konuyu ben açmıştım.şimdi bu ay bebeğimin herşeyini tamamlamaya karar verdim.antalya çok sıcak ve insan hakkaten sona yaklaştıkça ağırlaşıyomuş.. :honk:

elif35

ben 34. haftamdayım toplamda 10 kilo aldım ben şimdilik 55 ile kalmıştım 65 kiloyum şu an ben . ben izmirde oturuyorum ve burası da çok sıcak bu hafta yağmur var diye biraz ılıklaştı da rahatladım yoksa gerçekten ağırlaştığım için nefes almakta yürümekte zorlanıyorum artık ben hele gece deliksiz uyuyamıyorum artık sağıma soluma dönerken zorlanıyorum ilerde gerçekten zorlanıcaksın şimdilerin tadını çıkar   :icon_thumright:

damla1981

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 19 Haziran , 2010, 12:19:33
Geçen hafta aldım aynı battaniyeden, internette
30-45 arası değişiyordu fiyatları, 35TL'ye aldım
mağazadan. Dışı ayrı içi ayrı güzel, yumuşacık,
harika birşey :)

aynı battaniyeyi ben bakırköy pazarında gördüm aslında bebişim diye mazaları var ama pazarada geliyorlar aynı battaniye 10TL idi ve çok yumuşaktı. Ben daha güzelini bulurum belki diye almadım şimdilik

CeRoXiMo

Anaaa koş, kaçırma, 10Tl ye bulsam bir pembe 1 beyaz kuzene de mavisini alırdım :)

klmasm

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 14:00:04
ben 34. haftamdayım toplamda 10 kilo aldım ben şimdilik 55 ile kalmıştım 65 kiloyum şu an ben . ben izmirde oturuyorum ve burası da çok sıcak bu hafta yağmur var diye biraz ılıklaştı da rahatladım yoksa gerçekten ağırlaştığım için nefes almakta yürümekte zorlanıyorum artık ben hele gece deliksiz uyuyamıyorum artık sağıma soluma dönerken zorlanıyorum ilerde gerçekten zorlanıcaksın şimdilerin tadını çıkar   :icon_thumright:
:nazar:çok güzel kilon ya.ben de artık dikkat edeyim.yürüyüş yapma şansım yok işte.okullar da kapandı.ben de eve kapanırım.bebeğime küçük demişti dr.günde 3 yumurta yediğimi biliyorum  :hungry:kızımla beraber ben de büyümüşüm. :-ooo.napalım sağlıklı doğsunlarda veririz kiloları.

KasrıCinan

7.ayımıza girdik ama daha alısverise baslamadık...ha bugün ha yarın kaldı hep..birazda ailemin bekle diye tutturmasından ne kadar geç alınırsa o kadar iyi olurmus...insallah haftaya küvetini bütün esyalarını alacağız...bi beşiğimiz kalacak sanırım.onu da son ay alırız...öncezinde bşiğini alıp her gün ona bakıp özlemek zor olmalı..ama bu zamana kadar zor durdum kimse tutamaz beni :k06: :k06: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:09:37
7.ayımıza girdik ama daha alısverise baslamadık...ha bugün ha yarın kaldı hep..birazda ailemin bekle diye tutturmasından ne kadar geç alınırsa o kadar iyi olurmus...insallah haftaya küvetini bütün esyalarını alacağız...bi beşiğimiz kalacak sanırım.onu da son ay alırız...öncezinde bşiğini alıp her gün ona bakıp özlemek zor olmalı..ama bu zamana kadar zor durdum kimse tutamaz beni :k06: :k06: :k06: :k06:

helal sana nasıl durdun bu kadar yaa.bana da diyolardı alma erkenden diye alıcam dedim bi şey olacaksa doğduktan sonrada olur allahıma emanet benim yavrum dedim ne istediysem aldım 7.ci ayında her şeyimiz tamamdı iyiki de almışım dedim çünkü ben 7.ci aydan sonra baya ağırlaştım.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

bence 20li haftalarda başlanmalı ufaktan almalara gerçi aile büyüklerinden fırsat kalımıyor oda gerçek :k06: :k06: :k06: daha sonra ağırlaşınca keyfinden çok eziyeti oluyor ağız tadıyla gezip alamıyorsun

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Ekim , 2011, 12:13:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Ekim , 2011, 12:09:37

helal sana nasıl durdun bu kadar yaa.bana da diyolardı alma erkenden diye alıcam dedim bi şey olacaksa doğduktan sonrada olur allahıma emanet benim yavrum dedim ne istediysem aldım 7.ci ayında her şeyimiz tamamdı iyiki de almışım dedim çünkü ben 7.ci aydan sonra baya ağırlaştım.
:ehi: :ehi: :ehi: valla simdide ben aynısını diyorum.daha eşime kaynanama anneme kalsa 8.ay olunca alacaklar.ama bende dedim olacaksa bi sekil olur doğmadan da doğuncada olur allahıma emanet artık alacağız dedim esime.tamam dedi artık :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 07 Ekim , 2011, 12:17:41
bence 20li haftalarda başlanmalı ufaktan almalara gerçi aile büyüklerinden fırsat kalımıyor oda gerçek :k06: :k06: :k06: daha sonra ağırlaşınca keyfinden çok eziyeti oluyor ağız tadıyla gezip alamıyorsun
canım hakkaten ya.iki yürüyüm hemen karnım sertleşior.zevkle gezmek varken ağır vasıta gibi ah puff yoruldum diyerek alısveris yaptıracaklar bana. :ehi: :ehi: ama yook artık :hieyt: :hieyt: haftaya dolacak insallah herseyimiz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende hic bi cöp almadim daha erken  :muzz: :muzz: :muzz: 7.aydan sonra baslicam insallah  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: