bebeğiniz için alışverişe kaçıncı ayda başladınız?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 18:17:12

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

bizim bir akrabamızın da doğduktan sonra enfeksiyondan öldü, bunun garantisi yok. Mecbur alacaksın ya ölürse diye boş boş beklenmez ki :dontknow:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 16 Haziran , 2010, 20:46:17
ebrucum allah korusun da ya 7 aylık doğarsa :k06: :k06: kız bişyler al bari.
:k06:yok kız Allah korusun15 gün önce doğsun diom ama 2 ay önce çok erken zamanında doğsun öteki aya başlıcaz zaten esincm daha erken  :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

serra_emine

yaa tabıkı boşboş beklenmez de yakın tarıhde alındımı olur tabı.çok erkenden almamak lazım dıye dedım ben hem sadece fıkrım tabi..ben oyle yaptım :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

Bence 5. aydan sonra alinsa iyi olur ne olur olmaz biz boyle bi uzuntu yasadik zamaninda  :y25:

rabbim saglik sihhat versin  :amin: Benim annem bizdende aceleci cikti simdiden aliyor  :k06:

βαlκιz

allaah kimseye evlat acısı yaşatmasın
geçen ay burda birinin başına geldi
dogdugu gün öldü bebek eşyalar beşik öylece kaldı
allahım kimseye evlat acısı vermesin
hamileleri etkilemek istemem kusura bakmayın anlatttım diye
bu konularda konuşulmasa iyi olur aslında insan etkileniyoo  :sad1: :sad1:
4 aydan sonra alınması gerekiyo yavaş yavaş  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

elif35

ben 33 haftadayım nasip olursa bu hafta sonu  alıcaz kalanlarını hastane takımı,bana gecelik falan filan pek bişey kalmadı alıncak ama sanki bana bişeyler eksik gibi geliyor tamamlıyalımda eşim badanayı ev işlerini falan hallederken bende kızımın eşyalarını yıkarım ütülerim onlarla uğraşırım diyorum

****SeRaP-27****

ben kuşuma hastane çıkışını kadife battaniyesini ve fermuarlı battaniyesini aldım zıbın takımı aldım anneannesi yelek ceket ve battaniye örüyor babannesi elbise xceket örüyor daha şimdiden bir sürü şeyi oldu fındığımın battaniyesi bitsin resimini atçam size çoookk güzel oluyor çok içime sindi bu arada ben 24. haftamdayım en çok çıtçıtlı badi lazım oluyomuş galiba herkes ole dedi bana bende birsürü aldım onlardan sevimliler denk geldikçe
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

**fatoş**

bizim için daha çok erken sanırım ama arada gözüm kalmıyor değil bi cinsiyeti belli olsunda ona göre alırım ufak tefek insan sabırsızlanıyor sanki ilk bebeğim :D

Balböceği

Rabbim hayirlisini versin ama zamanla neler oluyor neler bebekler kismetleriyle doguyorlarrr

bizim olmadigi kadar onlarin herseyi oluyor  :k06:

CeRoXiMo

Ben hamile olduğumu öğrendiğim ayda bile beğendiğim küçük şeyleri alıyordum,
böylece 7 ayda ben bile anlamadan tüm kıyafet ihtiyacı, losyon, pişik kremi, şampuan,
ıslak mendil vs vs... bitmişti. Son 1 aydır beşiğini, dolabını, oto koltuğunu da aldım.
Önümüzdeki ay bebek arabası, küveti, şifonyeri ve birkaç eksik daha gelecek ve tamamlanacak.
Yani bence küçük şeylerden başla , büyükleri gez beğen ama hemen alma, son aylara bırak. 
Kendini ihtiyaçlarını kendin ayarla, ben son 2 ayda dışarı yaz sıcağında pek çıkamayacağımı
bildiğimden odasını tamamladım. Fazlasıyla ayrıntılı bir ihtiyaç listem vardı ,
hepsini almadım tabi ama yardımı oldu, istersen bakabilirsin, sayfanın sağında Tam Liste yazısının altındakiler :)

http://cerenumutihtiyac.blogspot.com/

klmasm

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 17 Haziran , 2010, 20:12:59
Ben hamile olduğumu öğrendiğim ayda bile beğendiğim küçük şeyleri alıyordum,
böylece 7 ayda ben bile anlamadan tüm kıyafet ihtiyacı, losyon, pişik kremi, şampuan,
ıslak mendil vs vs... bitmişti. Son 1 aydır beşiğini, dolabını, oto koltuğunu da aldım.
Önümüzdeki ay bebek arabası, küveti, şifonyeri ve birkaç eksik daha gelecek ve tamamlanacak.
Yani bence küçük şeylerden başla , büyükleri gez beğen ama hemen alma, son aylara bırak. 
Kendini ihtiyaçlarını kendin ayarla, ben son 2 ayda dışarı yaz sıcağında pek çıkamayacağımı
bildiğimden odasını tamamladım. Fazlasıyla ayrıntılı bir ihtiyaç listem vardı ,
hepsini almadım tabi ama yardımı oldu, istersen bakabilirsin, sayfanın sağında Tam Liste yazısının altındakiler :)

http://cerenumutihtiyac.blogspot.com/
teşekkürler.

klmasm

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 17 Haziran , 2010, 18:15:45
ben kuşuma hastane çıkışını kadife battaniyesini ve fermuarlı battaniyesini aldım zıbın takımı aldım anneannesi yelek ceket ve battaniye örüyor babannesi elbise xceket örüyor daha şimdiden bir sürü şeyi oldu fındığımın battaniyesi bitsin resimini atçam size çoookk güzel oluyor çok içime sindi bu arada ben 24. haftamdayım en çok çıtçıtlı badi lazım oluyomuş galiba herkes ole dedi bana bende birsürü aldım onlardan sevimliler denk geldikçe
ben de 25. haftadayım.badileri yazlık mı alıyosun kışlık mı.bana 0-3leri yazlık,3-6ları kışlık al dediler.

****SeRaP-27****

canım genelde uzun kollu alıyorum kışın kullanacağımız için ama üstlerinde ayları yazıyor 9 aylık bile aldım çok sevimliydi çünkü :D
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ESİNCİK

bnm kış bebeği olacak kasımda doğacak, hevesleniorum ama şu anda hiç kışlık badi falan yok etrafta :-\

elif35

benim de öyle oldu şubatta öğrendim cinsiyetini bişeyler alayım dedşm gezdim baktım herşey kışlık alsam ne işime yarıycak ağustosta falan doğucak yazlıkları beklerim hep bende şimdi babamız da maaşını aldı alışverişimizi bitirelim tamamen resimlerini eklerim hep  :occasion5: