bebeğiniz için alışverişe kaçıncı ayda başladınız?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 18:17:12

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

KIZLAR BEN DOGUM YAPTIGIMDA HICBISEYIMIZ YOKTU SALI GUNU DOGURDUM DIYORDUM KI HAFTA SONU KIYAFETLERINI YIKAR UTULERIM DOGDUGUNDA YAVRUM 2 GUN KOLTUKTA YATTI KIYAMAM BEŞİĞİNİ DE 1 HAFTA SONRA ALMAYI PLANLIYORDUK HAFTAYA ALIRIM DIYORDUM
BENCE 30 DAN ITIBAREN HAZIRLAANIN BAKINIZ BANA GIYECEK GECELIGIMI BILE APAR TOPAR ALDIK ALLAH TAN ONCEDEN BEGENMISTIM BABAM KOSTU ALDI

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 18 Haziran , 2010, 14:03:02
KIZLAR BEN DOGUM YAPTIGIMDA HICBISEYIMIZ YOKTU SALI GUNU DOGURDUM DIYORDUM KI HAFTA SONU KIYAFETLERINI YIKAR UTULERIM DOGDUGUNDA YAVRUM 2 GUN KOLTUKTA YATTI KIYAMAM BEŞİĞİNİ DE 1 HAFTA SONRA ALMAYI PLANLIYORDUK HAFTAYA ALIRIM DIYORDUM
BENCE 30 DAN ITIBAREN HAZIRLAANIN BAKINIZ BANA GIYECEK GECELIGIMI BILE APAR TOPAR ALDIK ALLAH TAN ONCEDEN BEGENMISTIM BABAM KOSTU ALDI

hem seni gördüm hem de burda bir abla sen gibi erken doğum yaptı korktum bende açıkçası hazırlıksız yakalanmaktan o yüzden bebeğin çoğu şeyi hazır bezi,hastane takımı,bana gecelik pijama falan puseti bunlar kaldı diğer ufak tefekler bitti çok şükür beşiği bile hazır babaanneside beşiğin içine yatak yapıyor erken gelse bile sorunumuz olmaz çok şükür

vadi= muge & melis

IYI YAPMISSIN BENCE CANIM  BE 40 YIL DÜŞÜNSEN ERKEN DOGUM YAPACAGIM AKLIMA GELMEZDI
DÜŞÜNSENE NE ÇANTA VAR NE BEŞİK BABAMIN ELİNE LİSTE VERDIM ADAM BANA PED BİLE ALDI KILOT FALAN PİJAMA TERLİK DÜŞÜNSENE NE KADAR STRES

ZyNp

ben gecen hafta herseyını topluca aldım suan hıc bı eksıgı yok temmuz basındada odamızı sipariş edıcez sonra kızımızı beklıycez doguma daha cok var ama nolur nolmaz erken dogum yapanları gorunce ınsanın gözü korkuo acıkcası

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 18 Haziran , 2010, 14:08:59
IYI YAPMISSIN BENCE CANIM  BE 40 YIL DÜŞÜNSEN ERKEN DOGUM YAPACAGIM AKLIMA GELMEZDI
DÜŞÜNSENE NE ÇANTA VAR NE BEŞİK BABAMIN ELİNE LİSTE VERDIM ADAM BANA PED BİLE ALDI KILOT FALAN PİJAMA TERLİK DÜŞÜNSENE NE KADAR STRES

hemn stres hem de o halini düşünsene baban sana ped alıyor  :BangHead: ben çok utanırdım yaa  :suclu:

vadi= muge & melis

AMA MECBUR TATLIM NE YAPALIM SAĞLIK BUUU O GUN  BABANIN PED ALMASI EN AZ UTANDIGIM ŞEYDI INAN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elif35

Alıntı yapılan: ZyNp - 18 Haziran , 2010, 14:11:35
ben gecen hafta herseyını topluca aldım suan hıc bı eksıgı yok temmuz basındada odamızı sipariş edıcez sonra kızımızı beklıycez doguma daha cok var ama nolur nolmaz erken dogum yapanları gorunce ınsanın gözü korkuo acıkcası

daha çok var deme kız belli mi olur cimcimenin ne zaman gelceği bak müge şafakalrda hem kocişini sayıyordu hem kızını kızı kocişinden önce geldi duramadı bikaç gün daha zilli  :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 18 Haziran , 2010, 14:17:45
AMA MECBUR TATLIM NE YAPALIM SAĞLIK BUUU O GUN  BABANIN PED ALMASI EN AZ UTANDIGIM ŞEYDI INAN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen suni sancıyla mı yaptın doğumunu yoksa kendiliğnden mi geldi şu doğum sancısı neye benziyor çok merak ediyorum deli miyim neyim  :ehi:

ZyNp

:toothy10: işte bende vadı okadar erken dogurunca korkumdan dedım hazır olsun  :k06:

elif35

bana da doktor bebek çok aşşağıda dedi vaktinden önce inmiş aşşağıya erken doğum olabilir çok uzun soluklu yürüme dedi ama bana hiç erken doğurcakmışım gibi gelmiyor nedense  :dontknow:

ZyNp

cnm sen yınede dınle doktorunu nolur nolmaz erken gelmese bıle sen öle cok yurume ozaman

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ZyNp

valla benımkı 27.cı haftasındaydı gecen gıttıgımde 1 kilo 9 gram cıktı

ESİNCİK

hastane çantanızı kaçıncı haftadan itibaren hazır tutuosunuz kızlar?

ZyNp

ben daha hazırlamadım ama agustosta hazırlarım heralde dogumum 11 eylul