27 Nisan , 2024, 14:11:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2 aylık hamileydim ama kaybettim

Başlatan azrayağmur, 08 Haziran , 2010, 12:05:39

« önceki - sonraki »

azrayağmur

Geçen sene bugünlerde hamileydim ama bilmiyordum öğrendiğimde dünyalar benim olmuştu. sürekli doktora gidiyordum kalbi daha atmamıştı bel ağrılarım kasık ağrılarım vardı. Bir yandan anlamıştım ama düşünmek bile istemiyorum. Bacaklarımın arasından bir parça kan ayırdı bebeğimden beni. 2 aylıktı. doktorum, yaşasaydı kromozom anomali yüzünden problemli bebek olacağını söylemişti. Allahın sevilen kuluymuşum belkide böylesi hayırlıymış diyorum.
şimdi kollarımda olsaydı 4 aylık olacaktı  :crybaby2: :crybaby2:
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

meliss

slm cnm  çok kötü bi durum  gerçekten ama her işte bi hayır vardır hayırlısı buymuş allahım en kısa zamanda sanada  sağlıklı  bi bebek nasip etsin
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

elif35

hayırlısı buymuş demek gerek bende egçen sene ağustosta 1.5 aylıkken düşük yapmıştım çok üzülmüştüm ama 3 ay sonra tekrar hamile kaldım Rabbim'e şükürler olsun ve şimdi 8. aya girdik kızımla inşallah sana da en kısa zamanda bir bebek nasip eder Rabbim bol bol dua et eminim ki Rabbim her duayı kabul eder ve en kısa zamanda sana bir evlat nasip edecektir

Lă_Tăhzen!

Allah sabırlar versin her şerde bi hayır her hayr da bir şer vardır insallah rabbim en kısa zamanda doldurur kucagını

azrayağmur

bu güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar. Allah sizlere sevdiklerinizin acılarını değil mutluluklarını göstersin. çok sağolun
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

Shadowqueen

Azracım emin olki onu hissetmeden kaybetmen senin ve bebeğin için en hayırlısı olmuş. Benimkide anomali olduğu için 5.5 aylık ölü doğum yaptım ve inan çok çok daha zordu. Allahım tez zamanda bizlerin yüzlerini tekrar güldürür ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız. :amin:

Balböceği

Cnm hic uuzulme demkki nasibi yokmus olsaydi belki sorunlu bi bebk olcakti  :sad1:
bende martta kaybettim ama hemen hamile kaldim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 08 Haziran , 2010, 12:59:10
Cnm hic uuzulme demkki nasibi yokmus olsaydi belki sorunlu bi bebk olcakti  :sad1:

Böceğim ben sana birşey soracağım yurtdışında olduğunu biliyorum ama düşük yaptıktan sonra doktor sana 3 ay korunun demedi mi? Cesaretine hayranım canım hemen hamiş haberini aldık çok sevindim. Benim doktorum bana 6 ay korun dedi ben onu yine soracağım tabiki çünkü bende o kadar uzun zaman beklemek istemiyorum

azrayağmur

Alıntı yapılan: shadowqueen - 08 Haziran , 2010, 12:58:04
Azracım emin olki onu hissetmeden kaybetmen senin ve bebeğin için en hayırlısı olmuş. Benimkide anomali olduğu için 5.5 aylık ölü doğum yaptım ve inan çok çok daha zordu. Allahım tez zamanda bizlerin yüzlerini tekrar güldürür ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız. :amin:

canım dün sen beni ağlattın ve bu foruma sayende üye oldum.hatta açtığın konunun altınada yorum yazdım ve yazdıklarını okuyunca mahvoldum tabiki senin yaşadığının yanında benim ki zorun en kolayı.  Allah sanada isteyen herkesede nasip etsin diyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: shadowqueen - 08 Haziran , 2010, 13:02:15
Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 08 Haziran , 2010, 12:59:10

Böceğim ben sana birşey soracağım yurtdışında olduğunu biliyorum ama düşük yaptıktan sonra doktor sana 3 ay korunun demedi mi? Cesaretine hayranım canım hemen hamiş haberini aldık çok sevindim. Benim doktorum bana 6 ay korun dedi ben onu yine soracağım tabiki çünkü bende o kadar uzun zaman beklemek istemiyorum
cnm evt ben yurtdisinda kaliyorum ama burdaki dr ole bisi demedi sormayida unuttum ben 3 ay korunum dedim
sonra vazgectim olursa rabbim verirse olur dedim sukur iyimis bebisim ama cnm senin bebegin buyuktu dogum yaptin rahim iyice hasar gordu onun icin sana o kadar bekle diyorlar  :-\

Shadowqueen

Anladım böceğim muhtemelen öyledir ama ben yine saorayım belki 3 ay yeterli derse o kadar beklemeden bende denemelere başlarım o kadar zaman bize yeter diye düşünüyorum kısmet bakalm.

azrayağmur

Alıntı yapılan: aselsare - 08 Haziran , 2010, 12:35:48
Allah sabırlar versin her şerde bi hayır her hayr da bir şer vardır insallah rabbim en kısa zamanda doldurur kucagını

çok teşekkür ederim arkadaşım. benimde kızım olursa adını yağmur koymak istiyorum. Adaş olurlar artık  :flowers: 

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm allah tekrardan aynı acıyı yasatmasın  :amin: :amin: bende gecen sene temmuz ayıında 1.5 aylıkken dusuk yaptım  :y25: cok sevinmiştim cunku evlendigimden beri korunmuyoduk ama bi türlü tutmuyodu bebiş ona bişi olmasın diye sürekli yattım ama nasip etmedi hakkımda hayırlısı buymus demek dedim...ve rabbim ikinciyi bana bekletmedi 3 ay yasaklı süresi sonra ki ay hamile kaldımm cok sukur  :amin: :amin: rabbim sennde gönlüne göre versin inşallah
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

azrayağmur

sibel cim nekadar güzel sende balböceğide hemen hamile kalmışsınız. maşallah allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin. ben 1 yıl beklemek durumunda kaldım çünkü rahim ağzı kanser virüsü taşıdım ama şuanda krioterapide oldum iyileştim. bakalım gelecek aylarda bende anne olabilecekmiyim  :love3:

ponçik

Alıntı yapılan: azrayağmur - 08 Haziran , 2010, 13:28:13
sibel cim nekadar güzel sende balböceğide hemen hamile kalmışsınız. maşallah allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin. ben 1 yıl beklemek durumunda kaldım çünkü rahim ağzı kanser virüsü taşıdım ama şuanda krioterapide oldum iyileştim. bakalım gelecek aylarda bende anne olabilecekmiyim  :love3:

cok gecmis olsun  :flowers: bu site herkese ugurlu geliyor, insallah en yakın zamanda , seninde hamis haberini alırız canım  :love9: