2 aylık hamileydim ama kaybettim

Başlatan azrayağmur, 08 Haziran , 2010, 12:05:39

« önceki - sonraki »

azrayağmur

Böyle bir yazıya kocaman  AMİN derim.teşekkür ederim inşallah goncacım  :flowers:
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

EMEL 26

geçmiş olsun  :'(
inşallah yakında güzel haberlerini alırız  :amin:
allahım her zaman hayırlısını nasip etsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

azrayağmur

Çok teşekkür ederim Emelcim Amin inşallah  :amin:
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun canım, Allah bir daha böyle bir acıyı yaşatmasın  :amin:  Bende nisan ayında kaybettim bebeğimi, 12 haftalıktı  :y25:  Şu an 3 ayımın dolmasını bekliyorum, hayırlısı bakalım ... Allahım inş. en hayırlı zamanda sana da bir bebiş nasip eder  :amin:

azrayağmur

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 09 Haziran , 2010, 14:29:28
   Geçmiş olsun canım, Allah bir daha böyle bir acıyı yaşatmasın  :amin:  Bende nisan ayında kaybettim bebeğimi, 12 haftalıktı  :y25:  Şu an 3 ayımın dolmasını bekliyorum, hayırlısı bakalım ... Allahım inş. en hayırlı zamanda sana da bir bebiş nasip eder  :amin:

canım çok teşekkür ederim. Allaha hiç isyan etmedim ama bu düşük yapanları bebeğini kaybedenleri görünce mahvoluyorum. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza alacağımız bebeklerimizi en hayırlı zamanda nasip eder. dua etmekten başka hiç bir şey yapamaz oldum. sanada çok geçmiş olsun canım inşallah güzel haberlerini duyarım

mehtappp40

Alıntı yapılan: azrayağmur - 08 Haziran , 2010, 12:05:39
Geçen sene bugünlerde hamileydim ama bilmiyordum öğrendiğimde dünyalar benim olmuştu. sürekli doktora gidiyordum kalbi daha atmamıştı bel ağrılarım kasık ağrılarım vardı. Bir yandan anlamıştım ama düşünmek bile istemiyorum. Bacaklarımın arasından bir parça kan ayırdı bebeğimden beni. 2 aylıktı. doktorum, yaşasaydı kromozom anomali yüzünden problemli bebek olacağını söylemişti. Allahın sevilen kuluymuşum belkide böylesi hayırlıymış diyorum.
şimdi kollarımda olsaydı 4 aylık olacaktı  :crybaby2: :crybaby2:
mrb canım bende aynı şeyi yaşadım.Bende iki ay önce düşük yaptım benimkide kromozom bozukluğundan kaynaklanmış.kürtaj olmuşmuydun yoksa kendiliğinden mi düştü?

azrayağmur

Alıntı yapılan: mehtappp40 - 26 Haziran , 2010, 20:05:20
Alıntı yapılan: azrayağmur - 08 Haziran , 2010, 12:05:39
Geçen sene bugünlerde hamileydim ama bilmiyordum öğrendiğimde dünyalar benim olmuştu. sürekli doktora gidiyordum kalbi daha atmamıştı bel ağrılarım kasık ağrılarım vardı. Bir yandan anlamıştım ama düşünmek bile istemiyorum. Bacaklarımın arasından bir parça kan ayırdı bebeğimden beni. 2 aylıktı. doktorum, yaşasaydı kromozom anomali yüzünden problemli bebek olacağını söylemişti. Allahın sevilen kuluymuşum belkide böylesi hayırlıymış diyorum.
şimdi kollarımda olsaydı 4 aylık olacaktı  :crybaby2: :crybaby2:
mrb canım bende aynı şeyi yaşadım.Bende iki ay önce düşük yaptım benimkide kromozom bozukluğundan kaynaklanmış.kürtaj olmuşmuydun yoksa kendiliğinden mi düştü?

kürtaj oldum canım. kendiliğinden düşseydi o psikolojiden kurtulamazdım çok ağrıyla düşüyormuş

esra GÜL

bende 2 aylık hamıleydım ama kaybetmıstım ben daha yen kaydoldum bn 6 aydır korunuyorum napmam gerekıo acaba.. :'( :'(

DENİZGÖZLÜM81

geçmiş olsun canım rabbim birdaha böyle bir üzüntü hem sena hemde diğer arkadaşlara yaşatmasın  :amin:doktoruna sor izin veriyorsa çocuk yapımına başla allah kolaylık versin :k06: :k06: :k06: :k06: 3 ay yeterli diye biliyorum çünki 

serserim

ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: BENİMDE GEÇEN SENE 7 HAFTALIK BEBEĞİM DÜŞTÜ KROMOZOM BOZUKLUĞUNDAN BANA DA DR UM İYİKİ BÖYLE OLDU YOKSA PROBLEMLİ OLURDU DEDİ SENİ CENNETTE BEKLEYEN MELEĞİN VAR SENİ ORADA KARŞILICAK CANIM İNŞALLAHHHH ALLAHIM TEZ VAKİTTE YAŞATIR HAMİLELEĞİ BİR DAHA KAYBETMEMEK ÜZERE EN SAĞLIKLISINDAN İNŞALLAHHHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: