29 Nisan , 2024, 03:21:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğum korkusu

Başlatan duyguduygu, 14 Mayıs , 2010, 16:07:39

« önceki - sonraki »

pinar79

bebişimi sezeryanla dünyaya getirdim.baştan beri normal doğumdan korkuyordum hep sezeryan istedim zaten myomum olduğu içinde sezeryan olması gerektiğini öğrenince sevindim.valla öyle sancı çekmekten korkanlar için süper... gözünüzü bi kapatıp*açıyosunuz bebişiniz gelmiş.şimdi yaramaz oğluşum 9 aylık oldu.Allah hepinizi kurtarsın bebişlerinizi kollarınıza almayı nasip etsin

**fatoş**

doğum gerçekten bi mucize bence korkulacak bişey değil ayrıca dünyaya getirdiğiniz ve sahip olacağınız o harika varlık için o kadarcıkta sancı çekmek zor olmasa gerek elbette dayanılmaz acılar çekiyor insan ama rabbim insana kolaylık veriyor ben hiç doğuramam sanırdım etrafımdan korkuturlardı ama allaha sığının girin doğuma herşeyi kolayştırıyor rabbim herkesin yanında ve yardımcısı olsunn :amin:

мiŁenα.

KaRa_CicEGiM  arkadaşıma katılıyorum :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

elif35

korkutma konusunda ben çevredeki insanlara kızıyorum yaa neden korkutuyorlar anlamam yazık yani karşındaki ilk defa doğum yapıcak birisi ALlahtan da mı korkmuyorlar hiç böyle yapınca Rabbim sabrını verir demek yerine korkutmak niye hiç anlamam  :cussing:

мiŁenα.

bizim milletin ağzı biraz büyüktür çok konuşmayı boş konuşmayı sever :icon_thumright:

Balböceği

Dogum bencede cok guzel bisey sanci cekip dogurmak benim icin bi onemi yok  :k06:
9 ayi unutamam ama dogumdan korkmuyorum  ;D

мiŁenα.

hadi bakalım inşallah son ana kadar korku yaşamazsın :k06:

Balböceği

annem dusuk sancisi dogumdan beter demisti onun icin korkmuyorum  :k06:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 29 Haziran , 2010, 19:47:36

Benim annanem de aynı şeyi söyler , 4 kez doğurmuş 2 düşüğü var,
düşüğün sancısı en zor doğumumdan zordu der.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benim 1 dusugum oldu 7 haftalıkken ama hiç sancı cekmedim nasıl düştü anlamadım dogumumda öle olursaaa  benden iyisi yok
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 29 Haziran , 2010, 21:17:46
benim 1 dusugum oldu 7 haftalıkken ama hiç sancı cekmedim nasıl düştü anlamadım dogumumda öle olursaaa  benden iyisi yok
sibelim rabbim kimseye sanci aci vs. cektirmesinnn ben cektim kimse cekmesin ben

aksama dogru 6 7 gibi sancim basladi sabaha 4"e kadar cektim ilac aldim artik dayanamadim sabahi zor etmistim  :y25: :y25:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

amin edacım evet ölemiş anneminde ilk bebgi dusmus ve onu ölümden zor kurtarmıslar o dusuk sancısıyla tansiyonu sıfırı bulmus  :y25:
rabbim kimseye o sancıları vermesin cok zordur yasaadım ama cok duydum
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 29 Haziran , 2010, 20:58:49
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 29 Haziran , 2010, 19:47:36

Benim annanem de aynı şeyi söyler , 4 kez doğurmuş 2 düşüğü var,
düşüğün sancısı en zor doğumumdan zordu der.

doğru demiş anneannen bedne 6 haftalıkken düşük yaptım kürtaj olmadım kendiliğinden düşük oldu ama gerçekten aman Allah'ım diyorum ben hayatımda öyle bir sancı çekemdim hep diyorum eğer düşük sancısı doğum sancısı gibiyse Allah yardımcımız olsun diyorum  :icon_pale:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Haziran , 2010, 16:33:53
korkutma konusunda ben çevredeki insanlara kızıyorum yaa neden korkutuyorlar anlamam yazık yani karşındaki ilk defa doğum yapıcak birisi ALlahtan da mı korkmuyorlar hiç böyle yapınca Rabbim sabrını verir demek yerine korkutmak niye hiç anlamam  :cussing:

Bu da erkeklerin askerlik hikayeleri gibi, abartan çok ne yazık ki, abartmasalar bile doğum yapmamış birine o kadar da detaylı anlatmaya gerek yok di mi ???  :caca:

özgül_34

hiç korkmayın tabiki arın olacak kolay degil ama bebegini görünce bütun crktigın agrıları unutacaksın ben sezeryan oldum mecburuyetten bizde agrıyı sonra cekıyoruz bu ooooooo duygu herşeye deger :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: