beta hcg

Başlatan **mavis**06, 13 Mayıs , 2010, 07:48:34

« önceki - sonraki »

**mavis**06

Beta hcg 848.25 bilğisi olan yazarmı?

**yeliz**

hamilemiisin sen e ne güzel o zamn gözünaydın

esra26

evet hamilesin gözün aydın canım tebrik ederim  :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:nazar: :nazar: :nazar:
hayırlı olsun cnm hamile görünüyosun şu anda.Ama hemen kendini alıştırma.
çünkü benm de beta hcgm şuanda 836 ama gebelik kesesi görünmedi.
merakla haftayı bekliyorum.inşllh dış ya da boş gebelik değildir. hayırlısıyla alırız bebeklerimizi kucağımıza. :nazar: :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

arzuhatem

arkadaşlarr dr. bana dediği kan değeri 1500 bulmadan kese gözükmemişş
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

naşlıceylan

arkadaşlar benim değerim 5.9 çıktı birgün sonra 16.63 çıktı hamilesin ded doktor birgün sonrada 19.66 çuıktı çok düşük diyolar kimyasl düşük olabilir diyolar bana cvp verir misiniz

**mavis**06

ceylan canım yine de sen zamanını bekle daha sonra tekrar test yaptır :hello: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: naşlıceylan - 15 Mayıs , 2010, 11:48:43
arkadaşlar benim değerim 5.9 çıktı birgün sonra 16.63 çıktı hamilesin ded doktor birgün sonrada 19.66 çuıktı çok düşük diyolar kimyasl düşük olabilir diyolar bana cvp verir misiniz

cnm beta hcg'nin 2günde bir katlanması lazım.seninki katlanmış gibi ama daha çok düşük.sen kimseye müjde vermeden bekle bence cnm.benm de aynı oldu.herkesi sevindirdm.ama üç gün sonra adet oldum.biyokimyasal gebelikmiş.sen test yapmaya devam et bence.ama senin değer benden yüksek.benim 9 du.3gün sonra düştü :( geçen ay. şimdi 7haftalık hamileym.hayırlısını iste cnm.inşllh bi sorun yoktur.
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Lunary

arkadaşlar ben ptesi test yaptırdım değerler şu sekilde acıklanmış;

0-5,3
16-156 = 1-2 Hafta
101-4870 2-3 Hafta
burda 7-11 haftaya kadar iyice artıyor sayı...
6140-103000 = 11-16 Hafta
2700 - 78100 = 21-39 hafta

hani 848 2,5 haftalık falan gebeliğe takabül ediyor.

naşlıceylan

arkadaşlar geçen ay yazmıştım değerlerimi hatırlarsanız evet geçen ay kimyasal gebelik yaşadım.iki gün sonra adetim geldi kendiliğinden ama ne yazıkk ki ilk deneyimim olduğundan duyar duymaz söyledim herkese.zor oldu tabi pişman oldum keşke söylemeseydim diye.şimdi adet olmayı bekliyorum 8 gün geçti geçen aylar 4-5 gün geçiyordu.bu ay biraz fazla oldu ama bilmiyorum ümitlenmek istemiyorum ama olmuyor.yarına kadar sabredeceğim test yaptıracağım.acaba kimyasal gebelik yaşadığımdan mı bu kadar sarktı acaba kızlar ne dersiniz.

н∂vv∂ ツ

inş hamilesindir canım

Uploaded with ImageShack.us

naşlıceylan

inşallah cnm ya bilmiyorum adet olacakmış gibi bi kasıklarıma ağrı vuruyor bu ay ki gibi de hiç ağrı çekmedim.insan neye yoracağını şaşırıyor valla.hamileliğe mi yorayım yoksa kimyasal gebelik yaşadım ya geçen ay ona mı yorayım bilmiyorum eşim bile diyor neyi neye yoracağımıza şaşırdık vll sende bebek var mı

н∂vv∂ ツ

kasık ağrısı hamilelik belirtisi de olabiliyor
hayırlısı olur inş üzme kendini
ben 2 seneye yakın hamile kalamadım
çok üzülüdüm ağladım ama rabbim nasip etti çok şükür
hayal gibi geliyordu hamile kalmak
sende bi problem varmı
bende pko vardı
şimdi 4,5 aylık hamileyim

Uploaded with ImageShack.us

naşlıceylan

yok cnm bi problemm biliyorum aslında hamilelik belirtisi ile adet belirtileri benzerlik gösteriyo ama sanırım bnm ki geçikme kimyasal gebelik sonrası adet düzensizliği oluyormuş ne güzel bir duygudur değil mi artık hareketlerini hissttmeye baaşlamışsındır cinsiyeti belli oldu mu

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: naşlıceylan - 20 Haziran , 2010, 11:01:17
yok cnm bi problemm biliyorum aslında hamilelik belirtisi ile adet belirtileri benzerlik gösteriyo ama sanırım bnm ki geçikme kimyasal gebelik sonrası adet düzensizliği oluyormuş ne güzel bir duygudur değil mi artık hareketlerini hissttmeye baaşlamışsındır cinsiyeti belli oldu mu
ıns hamılesındır canım test yap ıns cıkar :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»