beta hcg

Başlatan **mavis**06, 13 Mayıs , 2010, 07:48:34

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: naşlıceylan - 20 Haziran , 2010, 11:01:17
yok cnm bi problemm biliyorum aslında hamilelik belirtisi ile adet belirtileri benzerlik gösteriyo ama sanırım bnm ki geçikme kimyasal gebelik sonrası adet düzensizliği oluyormuş ne güzel bir duygudur değil mi artık hareketlerini hissttmeye baaşlamışsındır cinsiyeti belli oldu mu
ewet canım hissediyorum hareketlerini
kızım olcak inş
rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu   :amin:

Uploaded with ImageShack.us

naşlıceylan

ya cnm adın ne havuç demek olmaz şimdi bşy soracağım sana.hamile olduğunu öğrenmeden önce kolların bacakların hamlamış gibi acıyor muydu ben hiç birşey yapmadığım halde etlerim acıyo

н∂vv∂ ツ

adım havva seninki?
canım hatırlamıyorumki ya
ama ağrımıyordu herhalde
benim kasıklarımlarım ağrıyordu
bide çok halsizlik vardı uykum geliyordu

naşlıceylan

tuba bnm adım.hayırlısı bakalım yarına kadar bekleyeceğim.yakınımızda eczanede yok çıkıp alabileceğim.yarın bi kan testi yaptırırım adet olmazsam.valla bnede de bi halsizlik var ama bnm ki can sıkıntısından galiba.evden dışarı çıkamıyorum şu aralar o yüzden de elim kolum kalkmıyor

н∂vv∂ ツ

hayırlısı canım
inş yarın güzel haberlerini alırız

naşlıceylan

inşalllah yarın muhakkak haber vereceğim inşallah vardır.stres yapmak istemiyorum ama düşünmedende yapamıyo insan hakkımızda hayırlısı olur inş.

naşlıceylan

havvaaaaa nerdesin aşk olsun  hastaneden gelir gelmez yazdım hamileyim diye nerdesin

yildiz168

Alıntı yapılan: naşlıceylan - 15 Mayıs , 2010, 11:48:43
arkadaşlar benim değerim 5.9 çıktı birgün sonra 16.63 çıktı hamilesin ded doktor birgün sonrada 19.66 çuıktı çok düşük diyolar kimyasl düşük olabilir diyolar bana cvp verir misiniz
canım ben regl olmadan 1 hfta önce yaptırmıştım kan testini 11.57 çıkmıştı sonra her geçen gün yükseliyor. şuanda 5 aylık hamileyim darısı başına :love7:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: naşlıceylan - 22 Haziran , 2010, 09:33:42
havvaaaaa nerdesin aşk olsun  hastaneden gelir gelmez yazdım hamileyim diye nerdesin
ayyyyyyyyyy   canım benim yaa çok sevindim hayırlı olsunnnnnn    :hello2: :hello2:
Allah tamamına erdirsin inş

naşlıceylan

teşekkür ederim havva ama değerimi pek beğenmedi 694 ne dersin çok düşük değil diyo ama yarın tekrar test yaptırcaksın 2 ye katlaması lazım dedi hayırlısı bakalım

н∂vv∂ ツ

testi yaptırdığında son adet tarihinden kaç hafta geçmişti

naşlıceylan

tam beş hafta geçmişti.ama ben ayın 10 da yaptırmıştım o zamna yoktu bence daha en fazla 2,5 haftalık

н∂vv∂ ツ

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı     HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta    5 - 50
4 hafta    3 - 426
5 hafta    19 - 7,340
6 hafta    1,080 - 56,500
7 - 12 hafta    7,650 - 288,000
13 - 16 hafta    13,300 - 254,000
17 - 24 hafta    4,060 - 165,400
25 - 40 hafta    3,640 - 117,000
canım olması gereken değerler bunlar   :icon_thumright: