Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

emosum

[b]kızlar selam :director: :director:

cok mutluyum cokkkkk

doktordan geldimmm  son kontrolumdu hersey yolunda bebişimin boyu 50 cm agırlıgı 3600 olmus koccaman olmus benim kuzummmmm :nazar: :nazar:
artık son kontrolum oldugu için bidaha ultrasonda nst de deilde kızımı kucagımda görcem :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:[/b]

salı günü sabah 8:30 da hastanede olcam tabi bişey yemeden içmeden artık dr nezaman alırsa doguma öglende olabilirr
cok heycanlıyım
denizime kavusmama cok az kaldı ya
ALlahım ya bugunlere geldim sonun da sükürler olsun :amin:

emosum

melisam tubişim sizden de haberler bekliyorum şekerlerimm  cabuk gelin kızım arkadaslarına öpücük yolladı bakalım sizin bebişlerinizde denizime öpücük yolladımı :opucuk: :opucuk:

emosum

mısırlı gelin merhaba hosgeldin sayfamıza demek sende sabırsızlıkla bekliyosun
ama senin daha cooookkkk  benim bile 6 günüm kaldı gecmek bilmiyo :opucuk:

MISIRLI-GELIN

emos inanki bir dogdugunu görsem allahdan baska bise istemiyorum  ee seninde alti gün kalmis
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

oozge

Alıntı yapılan: misirli-gelin - 23 Temmuz , 2008, 17:15:07
merhaba ösgeecim nasilsin ya benim daha 5 bucuk ayim var doguma zaman gecmek bilmiyo bende oglumun dogmasini
sabirsizlikla bekliyorum,

cnmm iyim teşekurler sn nslsınn.tanısamadık snle hıc  ne gusel  hamişsinn 5bucuk ay cbk gecer cnm smdı böle demesı bıle zor ama cabucak gecıcek bakmıssın son gunlerını sayıoz burdaaa ;D
isim ne bu arada tanıstgma memnun oldummm  arkadaşım :flowers:

emosum

Alıntı yapılan: misirli-gelin - 23 Temmuz , 2008, 17:23:16
emos inanki bir dogdugunu görsem allahdan baska bise istemiyorum  ee seninde alti gün kalmis

Allah tamamına erdirsin canım :amin: :amin:

MISIRLI-GELIN

ismim hilal ösgecim bir kac gün önce iki kez falan yazistik senin dogum nezaman  canim

MISIRLI-GELIN

emosum

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

emoşcum canım benim çok sevindim şimdi aldıgım ikinci mutlu haber eşimde iş buldu daha dogrusu eski işiyle anlaştı gibi sabah 9 da beklıyorlar kısmetse melegim gelemeden bir kez daha yüzümü güldürdü emoş çok mutluyum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

tülinim senin sayfanda okudum canım ya cok sevindim sizin için :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sagol bitanem çok iyi geldi bu haber bana valla 2 gündür tad tuz yoktu ne bilem insan ister istemez canı sıkılıyor saralıyor kolay degil para işimize hallettik allahın izniyle  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

emosum

bak ben hamişlik sıramı sana veriyorum ona göre ;)

deniz doguyo tülinin meleği geliyo :muzz: :muzz: :muzz:

oozge

emoşşş hosgeldın cnm beklıorum hepınızı wallaaaaaa melısam sen tubıs  tulın doktor gununuz vardı
2 nızı savdım şükür mutlusunuz hade darısı tubısle melısamdaaaa inşallah onlrda mutlu gelıceklerrr :amin: :amin:

ck svndm cnmmm buarada 6gun snr dogumm oleyy bee nıhayet kavuscan denızeeeee bızzde kavuscaz tabe nıhayettttttttttttttttttttttttt :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

emoş sırasını bana verdi sakın mızıkçılık yapamyın emoş inş bende sana öbür ay müjdeli haberimi vercem az kaldı dayan sen bol bol dua et unutma